כדי לקנות 8 ג'יגה? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי לקנות 8 ג'יגה?

swg

Recommended Posts

כדי לקנות 8 GB?

האם תומכת בזה בכלל?

אני שמעתי שכן,

אני לא יודע אם זה נכון או לא נכון.

גם אם זה נכון זה קשור ללוח לא?

יש לי ואני שוקל לעבור ל8 גי'גה...

עכשיו אני עם 1 GB ולא הכל עובד חלק....

העבודה היומיומית תשתפר?

הכל יפעל יותר מהר בצורה משמעותית?

איזה יתרונות יש לזה?

תודה מראש.

מחכה בקוצר רוח.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 8 גיגה אתה תצטרך לקנות את ה דגמים החדשים (הקיטים של 2*2) שעולים בארץ 3500 ל 4 GB שזה אומר 7000 שקל ל 8 GB.

ותגיד בשביל מה אתה צריך 8GB אף אחד לא צריך כל כך הרבה תוסיף סטיק של 1 זה יספיק!

סתם סקרנות איך קפצת מ 1 גיגה ל 8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי!! 8 ג'יגה?!?! אתה רציני?? עזוב את הרעיון שאין שום צורך ב8 ג'יגה!!! אבל תחשוב על הכמות כסף שאתה תבזבז על זה!!

אם לא הכול עובד חלק עם ג'יגה אחד אז שים 2 ג'יגה כדואל צ'אנל.....אפילו 4 וגם זה מוגזם...8 ג'יגה?! אתה צריך חתיכת לוח כדי שייתמוך בזה...

הכסף שיעלה לך עוד 7 ג'יגה ייצא יותר מהמעבד והלוח שלך ביחד.....

ביזבוז כסף מטורףףף(!!!!!!!!!) לדעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M.L זה לא עוד 7 גיגה זה עוד שמונה הוא לא יכול להשתמש בישן כי אין מקום

עוד יותר גרוע!! זה ביזבוז כסף מטורף....בכסף של הזיכרון שהוא רוצה לקנות אני יכול לקנות 2 מחשבים! ולא סתם...טובים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא צריך להגזים 7000 לשתי מחשבים ממש טובים חחח לי בקושי מספיק 25000 אם זה בארץ

ונראה לי שהוא הבין <.< שהוא לא צריך יותר מ 2 שיקנה עוד סטיק אחד וזהו

תלוי מה אתה מיתכוון ב"מחשב טוב"...אני קונה מחשב עם E6300 לוח אם של ג'יגבייט ?GA-945P-S3? דיסק קשיח של 160GB SATA2 ספק של HEC 350W ג'יגה וקיצר בלי לפרט את הכול...(אני קונה סוף החודש את המחשב...-משכורת :silly:) קיצור מחשב טוב (לטעמי) במחיר של 3600 ככה שעם המחיר של הזיכרון שלו אני יכול להביא 2 כאלה עם קצת תוספת או אחד ממש ממש ממש טוב..(שוב זה עדיין יחסי לכול בנאדם-תמיד יהיו משוגעים שיירצו 8 ג'גה למשל :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע...עם 8 ג'יגה אתה יכול לעשות הכול!!! זאת אומרת אין שום דבר בעולם שלא יעלה לך על המחשב...(מבחינת -המעבד זה משהו אחר)....

אבל אין שום צורך בזה....2 ג'יגה זה המון יחסי...ואם יש לך 4 ג'יגה אתה יכול לשבת בשקט לפחות עוד כמה שנים רבות וטובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר לך שבעוד שנה-שנה וחצי-שנתיים לא ייצא תקן אחר של זיכרון (לצורך העיניין DDR3) ואז כל מי שקנה 4-8GB זיכרון לא בדיוק יישב בשקט כמה שנים.

אלא יצטרך להחליף את הזיכרון שלו ל4-8GB אבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע...עם 8 ג'יגה אתה יכול לעשות הכול!!! זאת אומרת אין שום דבר בעולם שלא יעלה לך על המחשב...(מבחינת -המעבד זה משהו אחר)....

אבל אין שום צורך בזה....2 ג'יגה זה המון יחסי...ואם יש לך 4 ג'יגה אתה יכול לשבת בשקט לפחות עוד כמה שנים רבות וטובות!

מה אי אפשר לעשות עם 1G שאפשר לעשות עם 8G?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...