כמה פרופיל צריך בשביל חייל האוויר? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה פרופיל צריך בשביל חייל האוויר?

fx-57

Recommended Posts

אכן 0.75

סעיף עיניים זו פסילה מיידית מטיס.

לא זאת לא. וזאת לא פעם ראשונה שאני רואה אותך מטעה אנשים בנושאי צבא.

יש לך בהודעה 2 טעויות[פשש, 2 טעויות מתוך 2 משפטים, הספק יפה-100%].

דבר ראשון, שלושת רבעי מספר לא פוסל אוטומטית. אם אני לא טועה, המספר שפוסל הוא בערך 1.5-2. מה שכן יכול להיות שמספר גדול מ0.75 פוסל ממגמת קרב.

וכן, יש לי חברים עם שעברו כל מיני זימונים של חיה"א, ואני יודע את זה בוודאות.

דבר שני, סעיף עיניים זאת ממש לא פסילה מיידית מטיס. טייס יכול להיות עם , עד מספר של 1.5-2 כמו שנאמר בשורה הקודמת. ד"א אתה קצת סותר את עצמך, מצד אחד אתה אומר ש0.75 פוסל מטיס, מצד שני אתה אומר שסעיף עיניים[שזה אומר גם הכי קטן] פוסל. אולי תחליט?

אולי התבלבלת עם סעיף של שמיעה, שהוא פוסל אוטומטית[כמו במקרה שלי]..

ד"א הודעה זו לא נרשמה עם כוונות רעות, רק לתקן אותך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה,אני כבר אנשים שנפגעו מזה.

אבל גם הרבה אנשים לא נפגעו מזה... זה כמו צניחה חופשית אחי......אבא שלי די פחד לעשות איזה 4-5 שנים חשב לעשות לא לעשות... בדיוק לפני שנה הוא עשה והוא רק מצטער על כל השנים שהוא חיכה...... אני בעזרת השם יעשה כשיהיה לי מספר קבוע.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחLOOOOOOOOLL :lol: :lol:אחי קרעת אותי[שניה אני חייב.......] :lol: :lol: :lol:

עומרי שאל אם אתה עושה ניתוח לעניים...אז DaNiCo אמר מה שאמר ואז הסברתי.....הייתי צריך לצטט גם את התגובה של עומרי

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך השם לאח שלי אין פה שום דבר,הוא חולה על וזה תחביב חזק אצלו,

הוא אוהב תעופה והכול טוב אצלו הוא בריא וחזק כמו שור ;)

1. רוב הספורטאים דווקא נופלים, לפי מה שאני יודע.

2. זה לא משנה עד כמה הוא רוצה ואוהב את זה, בסוף מקבלים את מי שמתאים יותר - אני מכיר טייס שאחרי כיתה י"ב לא חשב אפילו להיות טייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רוב הספורטאים דווקא נופלים, לפי מה שאני יודע.

2. זה לא משנה עד כמה הוא רוצה ואוהב את זה, בסוף מקבלים את מי שמתאים יותר - אני מכיר טייס שאחרי כיתה י"ב לא חשב אפילו להיות טייס.

הוא כבר מטיס במציאות,יש לו ניסיון ובשנה הבאה-רישיון טייס :) על ססנה או משהו בסיגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם הרבה אנשים לא נפגעו מזה... זה כמו צניחה חופשית אחי......אבא שלי די פחד לעשות איזה 4-5 שנים חשב לעשות לא לעשות... בדיוק לפני שנה הוא עשה והוא רק מצטער על כל השנים שהוא חיכה...... אני בעזרת השם יעשה כשיהיה לי מספר קבוע.......

ממש לא אחי...אני מכיר מישהו קרוב מאוד שעבד באופטיק דורון הרבה זמן ואמר לי שאפילו הרופאים שהם המנתחים

להסרת הולכים עם , אז מזה אומר על הטיפול?

וחוץ מזה לבוס של עוד מישהו שאני מכיר אין היום עין בגלל ניתוח כזה, ראיתי אותו ולא רק סיפרו לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופיל 97 או 82

רצוי ממש 97 למה מעטים עוברים את ירפא ב שזה מבחן בדרך לקורס טיס-עם 82

וקבא 54 ודפר 60 אם יש גבוה כמובן שזה טוב יותר

לי יש את הנתונים רק כנראה קבא של 53 :bash:

אני מסוגל ליותר

אז אני אגיש בקשה לחריג צוות אויר אני מאמין יקבלו אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...