רוצה לקנות כרטיס קול חדש ולא יודע איזה!-עזרה בבקשה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות כרטיס קול חדש ולא יודע איזה!-עזרה בבקשה

Lioriii

Recommended Posts

אכן בחירה קשה,השאלה אם אתה צריך את היתרון של הGTXP שהוא חיצוני.לדעתי זה היתרון מעולה[יש לי אחד כזה] .אם אני לא טועה המחירים של הכרטיסים דומים מאוד,וכמו כן הביצועים.חוץ מזה שהוא חיצוני אני לא רואה שום היתרון על ה

בחירה שלך,ותתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע ה-GT יש לו איכות צליל יותר משובחת...

שומעים בו הרבה יותר טוב...

הוא גם חיצוני שזה מאוד נוח....

עכשיו בקשר לרמקולים אם זה 2.1

אז תקנה את הרמקולים של ALTEC LANSING ATP 3 הם הרמקולים הכי טובים של 2.1 (מנסיון)

אם זה 4.1 או 5.1

אז אין לי מושג נראה לי ה ATP 5 הם עולה קצת יותר מ-1000 שקלים אבל הם שווים את הכסף.. ד"א הם 4.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-900 ש"י אני הולך על ה-audigy 2 של שלפי דעתי עולה על ה-gtxp של הרקולס קודם ל-audigy 2 יש הקלטה והשמעה

ב-24bit תמיכה מצויינת ל-asio במידה ואתה עוסק בעריכת קול עם תוכנות כמו:cubsae,frooty loops תמיכה ב- audio

ac3 ב-6.1 ערוצים ,advanced eax .לפי דעתי זהו כרטיס קול רב שימושי ברמה של כרטיס מקצועי והכי מתקדם לשוק ביתי והוא עדיף

על ה-gtxp של הרקולס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך לקחת פורטיסימו 3 שעולה כ 250-300 שקל ותוכל להשקיע יותר ברמקולים

הוא מבוסס על אותו מעבד צליל (DSP) כמו ה GTXP ככה שאיכות הצליל עדיין מעולה! וה GTXP הרבה יותר טוב מאיכותו ובביצועיו מ כל סדרת האודיג'י שסתם טוחנים מחירים על שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-gtxp והפורטיסימו גרועים לעבודה עם תוכנות לעריכת קול הם מציגים איחורים ב-cubase ו-sonar תמיכת ה-asio שלהם על הפנים

הכרטיסים הללו נועדו למשחקים בלבד לעומת ה-audigy 2 שהוא כרטיס רב תכליתי שיכול לשמש למשחקים וגם למוסיקאי מתחיל/מתקדם.

איכות הקול של ה-audidgy 2 היא 24/96 מלא לעומת ה-gtxp או פורטיסימו 16/44 איך בכלל אפשר להשוות בינהם .

שאתה אומר ביצועים איך בודקים את זה לגבי כרטיסי קול מילא בין של חברות שונות אבל כרטיסי קול באמת ואיכות זה זה ענין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך הרבה כסף תקנה את הפורטיסימו 3 של הרקולס הוא יותר טוב מהקריאטיב במחירים האלו...

אם יש לך תקציב בינוני תקנה את ה-GT של הרקולס...

ואם יש לך תקציב יותר גבוה תקנה את ההאודיגו 2 של קריאטיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך הרבה כסף תקנה את הפורטיסימו 3 של הרקולס הוא יותר טוב מהקריאטיב במחירים האלו...

לא בדיוק... Live 5.1 עולה קצת יותר ממנו

אני אומר לך....אל תגע בפורטיסימו!!!

STFU!!!

לי יש את הכרטיס הזה .... ואי אפשר לבקש יותר ממנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...