C&C Generals - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

C&C Generals

WarMachine

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה המשחק שאני הכי מצפה לו !

הגראפיקה בטוח תהיה יותר טובה לפי התמונות והסרטונים שהראו ממנו.

השאלה שלי היא איך המשחקיות ? הבנתי שהפעם יהיה שינוי גדול באפשרות של בחירת אחת מ3 טקטיקות שידרוג של תוספות כלים והנחות במחירים שלהם. איך זה מתבטא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המשחק שאני הכי מצפה לו !

הגראפיקה בטוח תהיה יותר טובה לפי התמונות והסרטונים שהראו ממנו.

השאלה שלי היא איך המשחקיות ? הבנתי שהפעם יהיה שינוי גדול באפשרות של בחירת אחת מ3 טקטיקות שידרוג של תוספות כלים והנחות במחירים שלהם. איך זה מתבטא ?

אז ככה: אחרי שאתה בונה את הבניין הנותן את הטכנולוגיות המתקדמות(ברח לי בדיוק השם אבל ברד אלרט זה ה Battle Lab)אז אתה יכול לבחור ב3 אפשרויות:

הראשונה היא ניהול משחק התקפי מה שנותן לכל היחידות התקפה חזקה ב25 אחוז.

השני הגנתי מה שנותן לכל היחידות הגנה חזקה ב25 אחוז.

השלישית אם אינני טועה היא ריגול תצפית או משהו כזה מה שנותן לכל היחידות טווח ראייה יותר גדול ויותר קשה לגלות אותן.

עכשיו עוד מוטיב במשחק,כאשר אתה פעולות ומחסל במשך הקרב חיילי אויב ומיומן ומבצע עבודה טובה אתה מקבל כוכבים,בעזרת כוכבים אלה אתה יכול לשפר את הארסנל הקרבי שלך ורק בעזרת כוכבים אלה ולא בעזרת אף בניין(כמובן שצריכים להיות הבניינים הדרושים כדי ליצור את כלי המלחמה שבחרת)החל מפצצת אנתרקס בצבא המורדים ועד להתקפת להק מסוקי A-10 אמריקנים שיפציצו אזור נרחב עם פצצות נאפלם שנגיד בלשון המעטה שקר לא יהיה באיזור המופצץ.

לכל יש יכולת שיפור של נדמה לי כ-10 יכולות כאלו,מקווה שעניתי לשאלתך אך אם יש לך עוד שאלות בנושא אשמח גם כן לענות לך עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע פצצות... אני מקווה רק שהם לא יאבדו את הכיף שבמשחק כמו שהיה ב-Emperor... שם אתה בכלל לא שם לב איזה יחידות יש לך, המשחק לא מעניין ולא כיפי... אתה משדרג מה שיש, בונה יחידות ומ**ן את מי שלא יהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[החל מפצצת אנתרקס בצבא המורדים ועד להתקפת להק מסוקי A-10 אמריקנים שיפציצו אזור נרחב עם פצצות נאפלם שנגיד בלשון המעטה שקר לא יהיה באיזור המופצץ.

לכל צבא יש יכולת שיפור של נדמה לי כ-10 יכולות כאלו,מקווה שעניתי לשאלתך אך אם יש לך עוד שאלות בנושא אשמח גם כן לענות לך עליהן.

אין כזה דבר מסוקי A10, יש רק כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי סרטון הדגמה של המשחק (לא טריילר, אלא תוך כדי המשחק עצמו) ואני חייב לציין שהמשחק נראה פשוט מעולה !

באופן אישי, לא הצלחתי להפעיל את הבטא למרות נסיונות חוזרים ונשנים, שאני מתחבר לשרת הוא מעיף אותי בגלל "invalid serial".

:-\

באסה.

invalid? אני !?

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אינווליד אם אין לך סריאל.. :)

לפי מה שהבנתי יש דרך לשחק ב-single player, אבל אין בכלל, או משהו בסגנון... אני מעדיף לא להרוס לעצמי ולשחק בפיינאל. ואני מקווה שיהיה שווה את הציפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי סרטון הדגמה של המשחק (לא טריילר, אלא תוך כדי המשחק עצמו) ואני חייב לציין שהמשחק נראה פשוט מעולה !

באופן אישי, לא הצלחתי להפעיל את הבטא למרות נסיונות חוזרים ונשנים, שאני מתחבר לשרת הוא מעיף אותי בגלל "invalid serial".

:-\

באסה.

invalid? אני !?

:bash:

לא לדחוף לכיוון של קראקים.... בכל מקרה, אמרת , איזה יש שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה סרטונים טובים מתוך המשחק עצמו.

אחד מהם ממש מצויין, ארוך ומפורט. (מצטער, אין לי כרגע לינק)

בסרטון ההוא נראה כאילו מישהו מטעם EA סוקר ומדגים את המשחק לסובבים אותו, רואים אותו משחק והוא מתאר מה קורה ומה הוא מבצע במשך ההדגמה.

באותו קטע ישנם כל מיני התרחשויות וקרבות קצרים/היתקלויות במס' חזיתות/מוקדים.מיותר לציין שהוא משחק את בעלות הברית...

הגרפיקה פשוט מדהימה. וכך גם המשחקיות.

ככה זה נראה לפחות.

עריכה:

הנה הסרט'>http://downloads.cncnz.com/generals/media/generalwmv.WMV]הסרט !

אורכו מס' דקות. תורידו (20MB), שווה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן מתוך הבטא עצמו (אם לא המלא...).

מתוך המשחק. תוך כדי שמשחקים במשחק. (יש מבין?)

מה גרם לך לחשוב אחרת?

יש לי כמה סרטונים טובים מתוך המשחק עצמו.

בסרטון ההוא נראה כאילו מישהו מטעם EA סוקר ומדגים את המשחק לסובבים אותו, רואים אותו משחק והוא מתאר....bla bla...

למה אני צריך לחזור פעמיים?

הממ... מוזר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן מתוך הבטא עצמו (אם לא המלא...).

מתוך המשחק. תוך כדי שמשחקים במשחק. (יש מבין?)

מה גרם לך לחשוב אחרת?

אוקיי. אתה מתכוון קובץ כן? אני התכוונתי סרטון בתוך המשחק, כמו סרטונים עלילתיים או "made by westwood" או כאלה שיש בהתחלה של משחקים וכאלה.

בהתחלה חשבתי שלזה התכוונת ושאלתי מה ששאלתי ואז אמרת "מצטער שאין לי לינק" ואז רציתי רק הבהרה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההתלהבות? אין פה שום דבר חדש שלא ראינו במשחקים אחרים! בשבילי עדיין לא יצא שום דבר יותר טוב מC&C המקורי

כל כמה חודשים אני מוריד שוב ונכר בימים הטובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...