תאומים סיאמיים... ראיתם דבר כזה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאומים סיאמיים... ראיתם דבר כזה?

artyom

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פספסת את הנקודה.

העובדה שהן מחוברות מגבילה מאוד לא רק פיזית אלא נפשית , תחשוב בהיגיון איך הבנות האלה יוכלו לפתח קריירה

כפי שאתה אומר? בזמן שאחת לומדת לתואר (נניח)...השנייה תעשה מה?

והכי נורא שאם מפרידים אותן הן יהיו נכות כי הן חולקות אותו עמוד שדרה באיזור האגן וזוג רגליים אחד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה רעיון יפה , אבל תחשוב שכל אחת מהן היא אישיות שונה עם יצרים שונים כמה זמן יהיה אפשר

להיתקע במקום עבודה שלא כל כך אוהבים...

זה נשמע לא טוב אבל קשה לי לקנות שהן יכולות לנהל חיים בתור תאומות כאלה הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע של להתאהב,לעשות סקס, להביא ילדים

אתה יודע שעשו מחקר ומצאו שבגרמניה 80% מהבחורות לא מתעניין בכל זה בכלל ומה שמעניין אותן זה רק קריירה?

הנה לך דרך להכחיד עם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה רעיון יפה , אבל תחשוב שכל אחת מהן היא אישיות שונה עם יצרים שונים כמה זמן יהיה אפשר

להיתקע במקום עבודה שלא כל כך אוהבים...

זה נשמע לא טוב אבל קשה לי לקנות שהן יכולות לנהל חיים בתור תאומות כאלה הרבה זמן...

הן עוד במצב טוב, כבר ראיתי תאומים סיאמיים שמחוברים בראש[חולקים מוח אחד], ובמקומות יותר מוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר חוש הומור שכמותך, כל השעות שבזבזת על פורנו הרסו את חוש ההומור שלך? (או שזה היה חיי החברה?)

בניגוד אליך כנראה, וגם לכל אחד אחר בפורום הזה (מסתבר), אני לא צורך פורנו בשום צורה, חיים איכשהו עדיין יש לי.

והדבר היחיד שהורס את חוש ההומור שלי זה הפיגור ההולך וגובר של הת'רדים האחרונים פה

סמיילי פואד עליך O:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...