שידרגתי מ-750 ל-1.5 ואני לא מקבל את המהירות... פרטים בפנים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרגתי מ-750 ל-1.5 ואני לא מקבל את המהירות... פרטים בפנים.

yaras

Recommended Posts

התקשרתי ביום רביעי לבזק בינלאומי, שוחחתי איתם מעט ושידרגתי את החבילה שלי למגה וחצי.

הבחורה מבזק בינלאומי אמרה שעלי לפנות ל-YES שהם ישדרגו אותי גם.

התקשרתי ל-YES ואכן הם שידרגו אותי גם, ואמרו שתוך 3 ימים מקסימום השידרוג יתבצע.

המתנתי עד היום ולא קיבלתי את המהירות, אני עדיין ב-750...

התקשרתי ל-YES והם אמרו לי שכבר ביום שישי התשתית שלי שודרגה למגה וחצי. הם אמרו שיבדקו בעצמם מול בזק בינלאומי

ויחזרו אלי מחר.

השאלה שלי היא כזו, יש לי מודם של דינמוד (כן אני יודע שעדיף ועדיין זה מה יש), האם יכול להיות שהמודם שלי לא תומך במהירות מגה וחצי?

יש דבר כזה? (ותשובה כמו הכי טוב שתחליף לא תעזור, אני רוצה להבין את המהות מאחורי הבעיה).

תודה מראש לעוזרים,

ירון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רואה בLINE STATUS של המודם?

928 ו 128 או 1856 ו 192?

אם זה המספר הראשון תתקשר לבזק ותבדוק אם הם קיבלו את ההזמנה לשדרוג הקו שלך, אם כן אז שיבדקו אם הוא כבר שודרג. אם לא אז תצטרך לדבר שוב עם יס והפעם כנראה גם תצטרך לשנות טון שיעשו את הבדיקות שלהם מול בזק ויוודאו שההזמנה עברה!

איך זה לעזאזל קשור ליס

יס הם חברה בלווין, חוץ מזה שהם חברת בת

בשביל בעיות תשתית אתה צריך לפנות בכלל לבזק עצמם כי הם נותנים את התשתית

קצת לא מדוייק. יס הם מתווח שנותן חבילת ביחד עם חבילת YES במחיר נמוך יותר, מאחר והוא משלם ליס, הכל צריך לעבור דרכם קודם.

אבל כמובן שלבדוק אם בוצע צריך לבדוק מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו

שאנשים הולכים ועושים דרך יס זאת לא טעות?

לא עדיף לעשות אצל ספק ותשתית בלי מתווח?

אנשים באים ואומרים לי עשיתי של יס אני אומר להם איזה יס? מה התקנתם לוויני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבלים על זה הנחה מן הסתם... עד כמה שזה שווה לך אתה תחליט לבד

המורה שלי לנהיגה(אך העבר הרחוק :) טוב לא רחוק די קרוב רק לפני קצת יותר מחצי שנה...) פעם התווכח במשך שיעור שלם עם יס ועם רק בגלל שיס לא העבירו לבזק את הבקשה שלו להתקנה.... יס הכחישו שלא העבירו הכחישו שקיבלו... היה משעשע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...