איך רואים/משדרים מ/לטלוויזיה מהכרטיס מסך שלי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך רואים/משדרים מ/לטלוויזיה מהכרטיס מסך שלי?

dcaspi

Recommended Posts

שלום, קיבלתי כרטיס מסך חדש

MSI 4 Ti 4200 128 ddr

שיפור אדיר לעומת הוודוו המזדקן שלי ואחת האפשרויות שהייתה בו היא שידור מהטלוויזיה ולטלוויזיה.

קיבלתי מין ממיר כזה מכניסת ווידאו כזאת (שנראת כמו כניסת PS2 של מקלדת/עכבר) לכניסות ויציאות של בננות.

עכשיו, ניסיתי לשדר לטלווזיה ע"י חיבור הממיר לכרטיס ולטלוויזיה ומיותר לציין שלא הצלחתי. בנוסף, ניסיתי לצפות במחשבי ווידאו ע"י חיבור הווידאו לכרטיס וגם זה, לאחר שציפיתי שבמטה קסם תהפך התמונה למה שהוודיאו משדר, לא עבד.

הבנתי שצריך תוכנה/דרייברים מיוחדים והורדתי מלא ג'אנקים למחשב, דבר שאני די שונא. אתם יכולים להסביר לי בבקשה איך ניתן לשדר לטלוויזיה ולראות על המחשב, איזו תוכנה אני צריך וכו'?

תודה רבה,

דן כספי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת כבל VIVO?

אבל ככל שידוע לי, אי אפשר לשדר מהטלוויזיה ל מחשב, אם כן, זה בלי סאונד . ( רק בעזרת הכבל VIVO ) .

כדי לראות את המחשב בטלוויזיה, תוריד דרייברים מעודכנים כרטיס מסך ( אני ממליץ על 40.72WHQL, יש אותם באגף ההורדות ), תיכנס ללשון של ב Display Settings, ותפעיל את ה TwinView , ואתה אמור לראות את המחשב בטלוויזיה .

זהו, יש סיכוי טוב שקיבלת תוכנה לכיוון הצבעים עם הכרטיס מסך . ( אם זה אז 99% שכן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת כבל VIVO?

אבל ככל שידוע לי, אי אפשר לשדר מהטלוויזיה ל מחשב, אם כן, זה בלי סאונד . ( רק בעזרת הכבל VIVO ) .

כדי לראות את המחשב בטלוויזיה, תוריד דרייברים מעודכנים כרטיס מסך ( אני ממליץ על 40.72WHQL, יש אותם באגף ההורדות ), תיכנס ללשון של ב Display Settings, ותפעיל את ה TwinView , ואתה אמור לראות את המחשב בטלוויזיה .

זהו, יש סיכוי טוב שקיבלת תוכנה לכיוון הצבעים עם הכרטיס מסך . ( אם זה אז 99% שכן )

אה..כן קיבלתי כבל , זה הממיר שדיברתי עליו.

ועוד שאלה, מה זה ה-

TvTool שהומלץ מקודם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה לדעת. יש לי TI4400, אבל זה לא משנה כלום (בנושא הזה).

על איזה כבל אתם מדברים? באיזה צבע הוא?.

גם אני מעוניין לראות במחשב ולפי מה שהבנתי לא צריך תוספות חיצוניות כמו כרטיס .

חפש TV Tool ב-download.com.

אתה תמצא, אבל אני לא יודע מה לעשות עם זה.

מישהו יכול לתת כמה הוראות פשוטות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...