Macbook - האם לקחת את הדגם הבא: - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Macbook - האם לקחת את הדגם הבא:

Googleness

Recommended Posts

שנים שאני מפנטז על מחשב נייד של אפל, עכשיו מצאתי מימון, אני מתלבט מה לקחת הרי אין לי תקציב בשביל משהו גרנדיוזי מצאתי את הדבר הבא שהוא במחיר די גבולי בשבילי אבל ניחא.

לקחת?

http://store.yeda.co.il/product_info.php?cPath=59&products_id=766

או יש לכם המלצה אחרת?

סתם הבהרה, אני לא רוצה נייד למשחקים כבר יש לי מחשב רגיל שמריץ משחקים כמו שצריך, ובסך הכל חלום ילדות של מקינטוש כבר כמה שנים ועכשיו שהם עברו לאינטל המחירים צנחו קצת זה הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה יכול לקנות תיק אם אתה רוצה, לי יש תיק של סוויס גיר וכנ"ל לאישתי. גם קמפלר מאוד מומלצים.

ולא צריך לקנות משהו מיוחד, אתה מקבל עם המחשב את המערכת הפעלה, ilife 06 ועוד שלל תוכנות. אתה יכול להוריד אופן או ניאו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה!

זה ממש נחמד שאתה יכול לקנות מוצר שמגיע עם כל מה שצריך בפנים מהמפעל זהחוסך עבודה.

בכל מקרה בשורותטובות ככל הנראה אמא שלי רוצה להיות נחמדה ולשלם לי על זה.

מקינטוש זה קונה קצת מחלונות נכון?

בעיקורן עבדתי על לינוקס בכמה הפצות ועל כמה גרסאות , אני אסתדר עם זה או לקנות איזה ספר למתחילים?

והתיק שהם מוכרים באתר MACBAG משהו זה תיק בסדר?כי אם אני כבר קונה אני אקח הכל מאותה חנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תקרא באינטרנט, הכי טוב ולא עולה כסף. שוש פורבס כתבה מאמר מעניין שיתאים לך (xslf.com), יש מאמרים בקהילת מקינטוש בתפוז וקהילה עניפה ואיכותית בmac-it.com

המערכת הפעלה שונה מאוד מחלונות וקצת קשה להתרגל אליה, אבל אחרי שמתרגלים קשה מאוד לעבוד עם .

ואין לי מושג איזה תיק זה, כדאי לך לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

אה שכחתי, יש לי בבית ביתית של כבלים יענו לא אלחוטית, המחשבים מתחברים לראוטר עם הכבלי הRJ45 או משהו כזה לא זוכר א תהשם.

ני אצליח להתחבר לרשת עם המחשב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...