התרשמיות מ GTA:Vice City - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרשמיות מ GTA:Vice City

Sweet_Tooth

Recommended Posts

לפני כשבועיים קניתי את המשחק עם הפוטציאל האדיר הזה והוא ממש לא אכזב, נכון שכולם חשבו שזה GTA3 רק עם אופנועים ומטוסים אבל הוא גם הרבה אבל הרבה יותר. קודם נתחיל עם הגרפיקה שהיא יותר טובה מהמשחק הקודם ורוב הבאגים תוקנו, תחנות הראדיו מצחיקות ומוזיקה טובה, המשימות יותר חכמות, מגוונות ויותר מעניינות, לדמות הראשית יש אישיות (מה שלא היה במשחקים הקודמים) שמאוד תזדהו איתה, הזכרתי כבר אופנועים, מסוקים ומטוסים, המכוניות רבות יפות מגוונות ומעניינות יותר, ופיצ'ר מאוד נחמד זה שאתם יוכולים לקנות מקומות מסויימים בכסף שהרבחתם כמו חברת מוניות, סטודיו לסרטים כחולים, באר ועוד הרבה יותר

פשוט משחק ענק לא כדאי לפספס!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקנה לי PS2 אני מבטיח שאני לא אפספס את המשחק הזה ;D

אם אתה לא מאמין אתה מוזמן לבדוק אותי ;)

עריכה: מתי יוצא ל אם בכלל? מישהו יודע ?

אם ידוע לי נכון זה יוצא רק לPS2 אבל... גם gta3 אמרו שיצא רק לps2 ו.... אז מי יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

GTA זה משחק שפשוט דורש ממשק של מחשב.

לא יודע למה, אבל זה ניראה לי די מעפן לשחק אותו על PS2 או כול קונסולה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם יותר כיף ויותר שליטה.

אני לא יודע כי אין לי PS2 ואני אף פעם לא ניסיתי לשחק בPS2 , אבל זה פשוט נראה לי שהרבה יותר קל לשלוט עם עכבר ומקלדת במקום גיימפד שלומיאלי...

איך אתם נוח לכם עם הכיוונים של הכוונת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השליטה על הרכבים מצוינת לעומת זה מחוץ לרכב עם נשקים השליטה זה בדיחה אתה לא יכול כמעט לכוון אין שליטה בכלל

אתה יורה סתם ממש פשלה מצידם וכך המשימות נכשלות בגלל שטויות.

בגירסת המחשב היתה שליטה מוחלטת אין ספק שיותר נוח לשחק במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק אם אתה מדבר על GTA3 כי השליטה של כלי הרכב יותר קלה ויותר כיפית בשלט הקונסולה אבל בקשר לשליטה מחוץ לרכב הקומבו של המקלדת והעכבר הוא הכי טוב אבל ב VICE CITY שיפרו את השליטה ומערכת הנשקים כך שהיא יותר קלה ואפקטיבית נכון שהיא לא כמו השליטה של העכבר והמקלדת אבל היא הרבה יותר מהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...