נתן זהבי מתוודה: אני נאבק בסרטן - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתן זהבי מתוודה: אני נאבק בסרטן

moses_23

Recommended Posts

לפחות הוא חיי חיים מלאים. בן כמה הוא כבר? בועט ב-60, לא? הוא כבר עשה , התחתן, הקים משפחה, עשה קיירה לא רעה, ובאמת אני משתתפת בצערו על מחלתו אבל יש ילדים במחלקה האונקולוגית של שניידר שעוד לא בני מצווה ויש להם גידולים וגרורות והם נאבקים על חייהם (ומשרד האוצר והבריאות משתין עליהם בקשת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גנטיקה, תנאים סביבתיים גרועים וכו' (תחשוב על ילד שההורים שלו מעשנים 3 חבילות סיגריות לידו והוא גר בישוב קרוב לאזור תעשייה, זה מתקנון למחלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויטניר יש לי שאלה קטנה

כל הילדים הצעירים שחלו בסרטן, ממה הם חלו בדיוק? מילא היו בני 70 אבל הם עדיין ילדים

לא חסר ישובים עם רמות קרינה מסוכנות. לא מזמן הראו שכונה כזאת, בקרית גת אם אינני טועה, בה רמת הקרינה המאד מסוכנת (פי מאה מן המותר) קטלה כבר 7 ילדים ועוד כתריסר חולים. גם בבי"ס שלהם מלא אזבסט וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב, פשוט עצוב. זאת באמת מגיפה, וכשזה מתחיל לפגוע בילדים, או יותר גרוע - לפגוע פעם אחת, למרר את החיים לכמה שנים עד שמחלימים, ואז לפגוע שוב - פשוט טראגי.

עכשיו בלי קשר דווקא לנתן היקר, זה תמיד נדמה כאילו האנשים הטובים ביותר (אם זה מכרים, בני משפחה, או מפורסמים) הם אלו שסובלים הכי הרבה בשלב מאוחר של חייהם, או שבכלל לא זוכים להגיע לשלב כזה. :'(

צר לי על כל החולים במדינה, וצר לי על יקיריהם שרואים אותם נרקבים להם מול העיניים. אני מכיר את ההרגשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר ישובים עם רמות קרינה מסוכנות. לא מזמן הראו שכונה כזאת, בקרית גת אם אינני טועה, בה רמת הקרינה המאד מסוכנת (פי מאה מן המותר) קטלה כבר 7 ילדים ועוד כתריסר חולים. גם בבי"ס שלהם מלא אזבסט וכו'.

כן אה, הראו איך המודד פשוט קופץ לשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הוא חיי חיים מלאים. בן כמה הוא כבר? בועט ב-60, לא? הוא כבר עשה , התחתן, הקים משפחה, עשה קיירה לא רעה, ובאמת אני משתתפת בצערו על מחלתו אבל יש ילדים במחלקה האונקולוגית של שניידר שעוד לא בני מצווה ויש להם גידולים וגרורות והם נאבקים על חייהם (ומשרד האוצר והבריאות משתין עליהם בקשת).

למעשה הוא לא הקים מישפחה

אני לא יודע למה אבל ליפעמים מציקים לו על זה כל מיני טפילים שמיתקשרים רק בישביל לריב

בכל מיקרה אני אוהב תתוכנית כי יש סוג של הומור שאנשים טיפשים מיתקשרים

על נושאים שהם לא מבינים ביכלל

בכל מיקרה אני מקווה שהוא יחלים ודריה מתחילה לחשוב על הפסקת עישון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...