איך ה5.1 של LUXEON - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה5.1 של LUXEON

none

Recommended Posts

שמועות אמרו לי ממש עלובים.

האלטק אמורים להיות בכמה מונים מעליהם.

שמועות, שמועות גם אני שמעתי אבל בסך הכל הם דיי נחמדים אי אפשר להגיד שהם טובים אבל שמעתי אותם והם נחמדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEXEON היא חברה שמייצרת מוצרים גרועים, זה פתרון זול למי שלא אכפת לא האיכות והצליל של הרמקולים.

כמו שהציעו ה-ATP5 יהיו אחלה רמקולים, אבל יש בעייה כי יש לך כבר סט אחד שאף כרטיס לא יתמוך בשתיהם ביחד.

אני מציע לך לקנות כמו שאמרת עוד סט של ATP3 או Z540 ולחבר אותם יחד עם המערכת שלך.

טום (האתר חומרה) אמר שה-Z540 למרות שהיא רק 4.1 היא יותר טובה מרוב מערכות ה-5.1.

אני מציע לך לקנות אותה ולחבר אותה ביחד עם ה-ATP3 שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך משמועות

אני קניתי את ה5.1 שלהם והם רמקולים פשוט מעולים, אני אישית עובד בחנות מחשבים ומניסיון שיש לי גם עם רמקולים וספציפית עם החברה הזאת אני יכול להמליץ עליהם, והסאב שלהם הוא סוף הדרך אני רואה בחדר ואתה מרגיש שהכל פשוט רועד.

ואני לא מדבר רק על עוצמה, יש להם איכות של חלוקת צלילים פשוט מעולה, אז פעם הבאה תדברו עם עובדות ולא רק על שמועות ששמעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך משמועות

אני קניתי את ה5.1 שלהם והם רמקולים פשוט מעולים, אני אישית עובד בחנות מחשבים ומניסיון שיש לי גם עם רמקולים וספציפית עם החברה הזאת אני יכול להמליץ עליהם, והסאב שלהם הוא סוף הדרך אני רואה בחדר ואתה מרגיש שהכל פשוט רועד.

ואני לא מדבר רק על עוצמה, יש להם איכות של חלוקת צלילים פשוט מעולה, אז פעם הבאה תדברו עם עובדות ולא רק על שמועות ששמעתם.

טוב...עכשיו טיפ טיפה הגזמנו.

בד"כLUXEON מציעים מוצרים בינוניים- , במחירים זולים. למרות שהמוצרים מאכזבים לפי דעתי !

אני אישית לפני שהייתי קונה הייתי הולך ושומע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך משמועות

איזה דגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי מספיק סוגי רמקולים , למטה בחדר טלויזיה יש לנו מערכת 5.1 עם רמקולים של ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר, ואני מדבר על הדגם שדיברו עליו בהתחלה של הת'ראד , ה5.1 הגדולים יותר כי יש להם שני סוגים של 5.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל אלה שקוטלים.. ללא שום בסיס.

למה להגיד על מוצר שהוא גרוע, אם לא שמעת אותו.

אומרים, שהם גרועים, אומרים שבמחיר כזה אי אפשר להשיג כזו מערכת, אז זה לא נראה אמיתי.

מי שלא שמע, בבקשה שלא יקטול את המערכת, או לחילופין, ישבח אותה בלי שום בסיס..

אני לא שמעתי, ולכן אני לא מביע דעה..

ino:

תוכל להגיד לי איםה שמעת אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...