אתרי הכריות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתרי הכריות

WarSoul

Recommended Posts

אז אולי מישהו ימליץ על איזה שדכנית.. וואלה גם אני באתר הזה כפיות איזה שנה ולא מצאתי אף אחת לדבר איתה למרות שאני נראה מצוין

אני בן 23 כבר ונמאס לעשות אוברקלוקים ולשחק במחשב לבד.

אני לא מבין מה טוב בשיטה הישנה והטובה?

ללכת לפאב הקרוב לביתך להתחיל אם בנות שניראות לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי מישהו ימליץ על איזה שדכנית.. וואלה גם אני באתר הזה כפיות איזה שנה ולא מצאתי אף אחת לדבר איתה למרות שאני נראה מצוין

אני בן 23 כבר ונמאס לעשות אוברקלוקים ולשחק במחשב לבד.

אם אתה נראה טוב כמו שאתה אומר אז למה אתה לא יכול להתחיל עם בחורה בפיק-אפ באר כמו כולם? זה לא כזה קשה, באמת, אין נוסחאת קסם. תבוא, תגיד לה, תשמעי, את נראית מאד מעניינת, אפשר להזמין אותך למשקה ולהכיר אותך קצת? בלה בלה.

אבל אם אתה מתעקש, יש גוגל...

http://www.netex.co.il/displayManager.aspx?searchPhrase=%D7%9E%D7%A9%D7%93%D7%9B%D7%99%D7%9D%20%D7%95%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93%D7%99%20%D7%A9%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%9D〈=2~rtl&indexversion=googleads&ssid=24

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אספר סיפור קצת יותר עצוב. היה לי חבר ממש טוב, כמו אח, כשהייתי בתיכון. הוא שוחרר מהצבא בעקבות פציעה. הוא היה מכור לסמים קשים (עכשיו הוא נקי כבר 7 שנים ונשוי באושר). אחת הדרכים בהן הוא היה מממן סמים זה בזנות. הוא היה ג'יגולו. הוא היה מספר לי שחלק ניכר מהלקוחות שלו היו בנות דתיות, צעירות ונאות שבאו בטענה שההורים שלהן שידכו אותן עם איזה מוטציה ושהן נגעלות שהוא נוגע בן, שלא לדבר שהן לא חוו בחיים אורגזמה... לא תמיד זה היה נגמר במין אפילו, לפעמים הוא רק היה יושב 3 שעות ושומע את הסיפור שלהן. :-\

למען האמת יש דתיות שממש אבל ממש נראות טוב ;) במלוא מובן המילה ומניסיון (לא דפוק'זרוק אם לזה התכוונתם!)

ואני יכול להבין אילו מוטציות הן מוצאות בשידוך...

פשוט חבל :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה פורום... באמת...

שניה אני מסתכל על השעון וישר תוקעים לי סכין בגב :(

אווווווווווווווו

we like you 2

NOT!!!

סתם אחי :-*

בכול אופן "הרעיון" של דריה יעשה את העבודה כמו שצריך

אם אתה נראה טוב כמו שאתה אומר אז למה אתה לא יכול להתחיל עם בחורה בפיק-אפ באר כמו כולם? זה לא כזה קשה, באמת, אין נוסחאת קסם. תבוא, תגיד לה, תשמעי, את נראית מאד מעניינת, אפשר להזמין אותך למשקה ולהכיר אותך קצת? בלה בלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...