עזרה בהרכבת הספק במארז - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת הספק במארז

gooz

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי P180 וליברטי 500 , עכשיו במארז הזה מתקינים את הספק למטה והליברטי כמו שהוא אמור להיות (מזהים לפי הכיתוב עליו) אמור להיות מורכב כשהמאוורר מופנה כלפי מטה וזה נראה קצת לא בסדר שהאוויר עף לתחתית, מישהו ביצע הרכבה עם חלקים אלו או יודע כיצד זה אמור להיות והאם זה משפיע שהמאוורר מופנה כלפי התחתית שהיא כלכך צמודה אליו?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר כל החלק התחתון של המארז הוא יחידה נפרדת, ואם כך אך אין דרך אחרת אלא להתקין את המעבד עם המאוורר למטה

אני גם תוהה לגבי זה, הרי רוב הספקים באים עם מאווררים למטה, ויש מעט מאוד מקום בין המאוורר לתחתית המארז

אולי יש גם אפשרות להתקין את הספק בחלק העליון כמו רוב המארזים?

כפי שאתה תראה פה, נראה שלא צריכה להיות בעיה כאשר הספק מותקן למטה: http://www.cluboverclocker.com/reviews/cases/antec/p180/page4.htm

האם יש לך את המארז בצבע שחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עוד לא ניסיתי להרכיב אבל רואים שהמאוורר אמור להיות למטה (למרות שנראה לי אפשר הפוך) אני פשוט מפחד שזה לא יזיק ולא יש לי את הכסוף לא השחור (למרות ששניהם די אותו דבר רק מהדורות שונות :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן צודק זה לא אמור להזיק אבל עדיין מעניין אותי איך אנשים עם מערכת דומה הרכיבו את זה, יש כאן כאלה? (לא כלכך משנה הספק רק איך המאוורר מופנה) יכול להיות זה משפיע איכשהו על הסירקולציה הנכונה ולפי מה שראיתי מתקינים את הספק כרגיל גם אם המאוור מופנה כלפי מטה בדגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר אמור להיות בחלק התחתון של הספק...אבל בחלק העליון של המארז (בתקן ATX)....

ככה שאם את המתקין אותו בתחתית המארז המאוורר מופנה לריצפת המארז...(תקן BTX)...

ובכללי הפיכת הספק אמורה לתרום יותר לסירקולציה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...