wifi 604 ה-pmp הכי טוב שגם מאפשר לגלוש באינטרנט בחינם בכל מקום שיש hotspots - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

wifi 604 ה-pmp הכי טוב שגם מאפשר לגלוש באינטרנט בחינם בכל מקום שיש hotspots

asta

Recommended Posts

נכון שיש פיתרונות שלכאורה עדיפים כמו ultra-mobile laptop או pocketpc לצורך גלישה ברשתות אלחוטיות,

אבל המחיר המופקע , הגודל המסורבל אפילו של הדגמים הקטנים ביותר וזמן העבודה הקצר עד כדי גיחוך של המחשבים הניידים או העדר דיסק קשיח לצורך אחסנת מוסיקה ב- pocketpc פוסלים אותם מבחינתי על הסף.

השאלה היא האם ה-604wifi יוכל גם להריץ את הגירסה ללינוקס של skype

?

http://www.skype.com/download/skype/linux/

(אחרי הכל מערכת ההפעלה של ה-604wifi היא גירסא מסויימת של ,שעד עכשיו לא הצלחתי לגלות מהי בידיוק )

אם מישהו כאן בפורום יודע על איזה מעבד רץ ה-604 wifi ומהי גירסת הלינוקס שלו ,אני אודה לו מאוד אם יפרסם זאת כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו הפורום המומלץ ל-pmp בארץ ?

לא ניראה לי שאני אצליח לקבל כאן תשובה .

אנשים במדינה הזו קונים את ה-a2 כמו עדר (כמו סובארו בזמנו ומזדה עכשיו) וזאת למרות שיש אלטרנטיבות טובות בהרבה.

מישהו כאן יודע מתי יגיע ה- 604wifi לארץ ?

או ששוב פעם אני אצטרך להזמין מ- בעלות של -+400$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק ב BIGBOX אני חושב שיש להם שם

וה 604 זה אחלה מכשיר עולה בסביבות 400-450 דולר אם אתה רוצה הקלטה עוד 100 דולר כבל HOST זה עוד כסף וצריך לשלם גם על מטען שלא כלול בחבילה בקיצור הבאנדל מאוד קצר בהשוואה ל A2.

ב A2 אתה מקבל all in one כדאי לך לחכות ל A3 לראות מה הוא מציע ואז תבחר מה מתאים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק ב BIGBOX אני חושב שיש להם שם

וה 604 זה אחלה מכשיר עולה בסביבות 400-450 דולר אם אתה רוצה הקלטה עוד 100 דולר כבל USB HOST זה עוד כסף וצריך לשלם גם על מטען שלא כלול בחבילה בקיצור הבאנדל מאוד קצר בהשוואה ל A2.

ב A2 אתה מקבל all in one כדאי לך לחכות ל A3 לראות מה הוא מציע ואז תבחר מה מתאים לך

א. ה-604 וה-a2 וגם ה-a3 מעניינים אותי כמו השלג שירד בירושליים לפני עשר שנים.

ב. אני מדבר על אך ורק על נגן מבוסס דיסק קשיח זעיר עם נפח גדול של לפחות 30 giga שתומך ב- touch screen וב-wifi וככול הידוע לי אין שום דבר שמציע זאת מלבד ה-604 wifi.

ג. אין ב-bigbox את ה- 604 wifi

ד. לא נורא נזמין מ- עוד פעם נוספת.

ה.מצידי שהיבואנים יחפשו מי ינענע אותם ,הם תמיד מביאים את הסחורה שהם קונים הכי בזול ושהם חושבים שהם ירוויחו עלייה את מקסימום הרווח ,גם אם מדובר בסחורה ישנה ודגמים שאבד עליהם הכלח.

הם חיים בסרט אם הם חושבים שהלקוחות של היום בארץ, הם אותם לקוחות " שבויים" מלפני עשר שנים.

הזילזול שלהם באינטליגנצייה של הלקוחות תגרום בסופו של דבר ליבוא אישי הולך וגדל שיגרום להם בסוף לפשיטת רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...