כל הכבוד לשמאלמרט שהרס את מדיניות הגרעין של מדינת ישראל! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הכבוד לשמאלמרט שהרס את מדיניות הגרעין של מדינת ישראל!

Milford Cubicle

Recommended Posts

הציבור שילם, משלם וישלם, עד שלא יהיה פה איזה שינוי רציני.

המפלגות הגדולות מושחתות מהשורש, והסיכוי של אנשים טובים להגיע שם לדירוג גבוה אפסי.

הם מצליחים להתקדם שם, רק אם הם מבינים את "כללי המשחק" והרפש נדבק גם אליהם.

כל עוד אלה המנהיגים שיש לנו, אנחנו במסלול בטוח להתרסקות טוטאלית.

אני באמת לא מבין איך אנשים היו מסוגלים להצביע לפרץ.

לאולמרט עוד מילא, ההילה של שרון עדיין היתה שם, ואם הבחירות היו נערכות במועד מאוחר יותר, מס' המנדטים של קדימה היה יורד עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההתלבטות שלי הייתה כזאת:

קדימה, ליכוד, העבודה - תעמולות נחמדות, רק חבל שאני לא מאמין לשום מילה שלהם. אם הייתי מאמין אולי הייתי שוקל להצביע למישהו מהם.

יהדות התורה, ש"ס, מפד"ל, חד"ש, בל"ד - מסוכנות לחיים שלי ו/או לחופש שלי.

ישראל ביתנו - לא נוח לי להצביע לבנאדם כמו ליברמן.

שינוי,חץ - נתנו להם הזדמנות, לא עשו איתה כלום. אין צ'אנס נוסף.

הגימלאים - לא הבטיחו לי כלום, למה שאצביע להם? (מחאה? לא רציני).

מרץ - תעמולה טובה, אבל ההומניות שלהם מתאימה למדינה כמו שוויץ או נוורבגיה, הם צריכים להבין שהערבים מנצלים אותם, לא מעריכים ומשיבים במחוות.

עלה ירוק - טובה כמו מפלגה שתתמוך בעישון סיגריות. חוץ מזה שאם זה הנושא המרכזי שלהם אז הם לא שווים הצבעה.

בסוף לא הצבעתי, אבל זה היה טיפשי לא לעשות את זה כי באי-הצבעה חיזקתי באופן יחסי את כל המפלגות שאני סולד מהן. מצד שני רציתי להצביע ל"ירוקים" (המפלגה היחידה שלא מצאתי סיבה לא להתנגד לה או לא להאמין לה. אפילו הנושא חשוב ערכית,אישית,כלכלית ובטחונית), אבל גם ככה הם לא עברו את אחוז החסימה.

ד"א, והציבור משלם בעיקר בחייו האישים, לא בהחלטותיו הציבורית. אנשים עושים המון החלטות אישיות כלכליות מטופשות, ועל זה הם נענשים כל הזמן באופן אישי, רק חבל שפעם בתקופה החלטות טיפשיות שלהם לא מענישות רק אותם, אלא גם אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאק הגדול בדמוקרטיה הוא חוסר קונסיסטנטיות. התנודתיות של השלטון והעובדה שהמעשים של השליטים מתרכזים (לפחות אצלנו, היום) באחוז גדול מהזמן בלשמר את הפופולריות שלהם (או מה שנשאר ממנה) במקום לעשות את העבודה.

לגבי הירוקים - הרבה אנשים שחשבו כמוך, אולי מנעו מהם לעבור את אחוז החסימה. אתה לא צריך לחשוב ביחיד כשאתה חושב למי להצביע, כי אחרת תישאר בבית...

אגב, אני אולי הייתי מצביע להם אם:

1) הם לא היו משוייכים בחלקם (ממה שהבנתי) לשמאל הקיצוני.

2) אם לא היו למדינה שלי בעיות קיומיות - שדוחות בעיניי את ההתרכזות האוטופית באקולוגיה. מה טובה השמירה האקולוגית של המדינה שלנו, אם בעוד 20שנה תהיה כאן מדינה פלסטינית במקום , שתשים זין אחד גדול על כל הנושא של שימור הסביבה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימור הסביבה צריך להיות בכל מקרה.

כל מדינה מתקדמת חוץ מארה"ב, שמה באג'נדה שלה את שימור הסביבה.

אז אנחנו יכולים לדאוג לפחות לדברים מינימליים, כמו לא לזהם את הים שלנו ואת הסביבה שלנו.

יש נטיה מעצבנת של אנשים לזלזל בשימור הסביבה בזמנים כאלה, אבל אף פעם זה לא יהיה הזמן הנכון, תמיד יהיה משהו חשוב יותר.

כנ"ל גם לגבי החינוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שכועסים על אולמרט:

על מה באמת אתם כועסים? אוף גילית את הסוד שלנו....רגע אבל אם אנחנו מדברים על הסוד שלנו כנראה שהוא לא כל כך סוד.

תפסיקו להתקרנף וללכת עם זרם ההשמצות הבלתי פוסק ששוטף אותנו, ותתחילו לחשוב לפני שאתם מגיבים בהתלהמות.

נ.ב- אין בהודעה זו הבעת תמיכה או סלידה מההנהגה הנוכחית, ואין לראות בה איזשהי דעה פוליטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימור הסביבה צריך להיות בכל מקרה.

כל מדינה מתקדמת חוץ מארה"ב, שמה באג'נדה שלה את שימור הסביבה.

אז אנחנו יכולים לדאוג לפחות לדברים מינימליים, כמו לא לזהם את הים שלנו ואת הסביבה שלנו.

יש נטיה מעצבנת של אנשים לזלזל בשימור הסביבה בזמנים כאלה, אבל אף פעם זה לא יהיה הזמן הנכון, תמיד יהיה משהו חשוב יותר.

כנ"ל גם לגבי החינוך.

אני מסכים איתך ב-100%. הבעיה היא שבמדינה שלנו אין מי שמציע אג'נדה מדינית שלא תביא להשמדת המדינה (לדעתי) מצד אחד, ודאגה קיצונית לאיכות הסביבה מצד שני. לכן, אם אני בוחר באיכות הסביבה, אני בוחר גם להתקדם לכיוון השמדת המדינה - אז מה עשיתי, בעצם?

(הקצנתי את הנושא, אבל הכוונה ברורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא חידש לאף אחד כלום, כל העולם ידע גם לפני זה שיש לנו גרעיני. לכן הוא לא השיג כלום במה שהוא אמר (לא יודע גם מה בדיוק הוא הפסיד)

אבל לדעתי אם כבר לצאת מהעמימות, לפחות לעשות את זה בדרך מפוצצת ומאיימת, לא סתם להכריז ככה.

וכן, יכול להיות שזה היה מהלך מכוון וגאוני, אבל כמו שכבר אמרו, אם לשים את זה על המפה, להשאיר רושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא יודע, היום בראיון לרשת SAT1 פלט שמאלמרט הודאה על כך שיש לישראל גרעיני.

משום מה, ynet כתבו על הראיון הזה אבל התעלמו לחלוטין מפליטת הפה הזאת (::)), פליטה שאפילו מלקק-הישבן הרישמי של שמאלמרט, אמנון אברמוביץ', הודה שזו היתה טעות נוראית.

כל הכבוד! :yelclap:

נו, מה כל כך סודי בזה, מה לפני שאולמרט אמר את זה לא ידעו שיש לנו גרעיני, מה הקטע?

כמעט כל העולם יודע..... תתעורר, אנו בעולם המודרני, אפשר לחשוב שכל הערבים לא ידעו שיש לנו גרעיני בכור בדימונה.....

אני לא מבין מה התקשורת עשתה מזה עניין, נכון שהוא עשה טעויות אבל זה בכלל לא סוד, ההפך זה מראה לעולם עד כמה אנו חזקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימור הסביבה עולה גם בבריאות, גם בביטחון, גם בכלכלה וגם באיכות חיים. אני מסכים שלנו חשוב יותר עכשיו להשרד (וזה לא סותר שמירה על איכות הסביבה), אבל אני לא מאמין למפלגות האחרות. והסתבר שצדקתי. אולמרט,פרץ,ביבי,ליברמן - אף אחד מהם לא עשה משהו משמעותי בקדנציה הזאת. לביבי זוכרים חסד עבר מזה שהוא היה שר אוצר טוב, בסדר, אבל בכנסת הזאת הוא לא עשה כמעט כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימור הסביבה עולה גם בבריאות, גם בביטחון, גם בכלכלה וגם באיכות חיים. אני מסכים שלנו חשוב יותר עכשיו להשרד (וזה לא סותר שמירה על איכות הסביבה), אבל אני לא מאמין למפלגות האחרות. והסתבר שצדקתי. אולמרט,פרץ,ביבי,ליברמן - אף אחד מהם לא עשה משהו משמעותי בקדנציה הזאת. לביבי זוכרים חסד עבר מזה שהוא היה שר אוצר טוב, בסדר, אבל בכנסת הזאת הוא לא עשה כמעט כלום.

שר חוץ, אם כבר, לא שר אוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שכועסים על אולמרט:

על מה באמת אתם כועסים? אוף גילית את הסוד שלנו....רגע אבל אם אנחנו מדברים על הסוד שלנו כנראה שהוא לא כל כך סוד.

תפסיקו להתקרנף וללכת עם זרם ההשמצות הבלתי פוסק ששוטף אותנו, ותתחילו לחשוב לפני שאתם מגיבים בהתלהמות.

נ.ב- אין בהודעה זו הבעת תמיכה או סלידה מההנהגה הנוכחית, ואין לראות בה איזשהי דעה פוליטית.

אתה צודק, הרי זה לא סוד שלמדינת יש גרעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...