האם משתלם לקנות כיום בארץ, XBOX 360? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם משתלם לקנות כיום בארץ, XBOX 360?

parker8

Recommended Posts

אני חושב על לקנות 360, אך אני מתלבט אם שווה...

צפויה לצאת גירסה חדשה של הקונסולה הזאת?

אני חושב שעדיף אותה על PS3... (כבר פתחתי ת'רד על זה בעבר, והבנתי שכן)

בכל זאת זה הוצאה של 3000-4000 ש"ח, ואני בודק טוב טוב אם שווה.

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זהו שיש צ'יפ, אבל אני לא רוצה לדבר על זה כאן כדי שלא ינעלו את הנושא...

אני גם לא מתכוון לשלם 500 שקל על משחק, זה טירוף (אבל צריכים לשלם 20 שקל על דיסק DUAL LAYER כדי לצרוב)

עוד תגובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מתלהב לקנות מ-...

אם כבר אני יוכל לקנות בקיץ מאנגליה, (זה עולה שם 300 פאונד לפרימיום שזה יוצא בערך 2200 שקל)

האם שווה לחכות עד אז ולא לקנות בארץ?

יש לציין שהגירסה שבאנגליה היא PAL, ולא צריך להוסיף שנאי כמו שמביאים מארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב בעיקרון FPS, , מרוצים...

יש לי טלווזית LCD 37 אינץ' של TOSHIBA, שתומכת ב-HDTV, ככה שהייתי רוצה לנצל אותה מבחינה גרפית עם קונסולה טובה... :D

אם תוכלו לענות בקשר לשאלה שלי- האם לחכות לקיץ ולקנות באנגליה את הקונסולה, או שזה לא ממש משנה ועדיף לקנות היום?

מה מבחינת שיפור הקונסולה? חבר שלי אמר שמייקרוספוט הולכת להוציא גירסה משופרת של הקונסולה, אולי אפילו הארד-דיסק גדול יותר, האם זה נכון ושווה לחכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב בעיקרון FPS, , מרוצים...

יש לי טלווזית LCD 37 אינץ' של TOSHIBA, שתומכת ב-HDTV, ככה שהייתי רוצה לנצל אותה מבחינה גרפית עם קונסולה טובה... :D

אם תוכלו לענות בקשר לשאלה שלי- האם לחכות לקיץ ולקנות באנגליה את הקונסולה, או שזה לא ממש משנה ועדיף לקנות היום?

מה מבחינת שיפור הקונסולה? חבר שלי אמר שמייקרוספוט הולכת להוציא גירסה משופרת של הקונסולה, אולי אפילו הארד-דיסק גדול יותר, האם זה נכון ושווה לחכות?

לצרכים שלך וביתחשב שהיש לך כבר איכותית

למרות שאני פאן של אין ספק שעדיף לך 360 כקונסולה ראשית

אז כן לך מומלץ

אני היתי קונה 360 שהאזור שלה אמריקי כי רק באזור הזה ה360 מצליחה כרגע

אם אתה יכול לחכות עד הקיץ אז עדיף לחכות אבל היתי מחכה ביגלל אפשרות יותר טובה ל...

שאולי תיפתור את בעית האזורים

חוץ מיזה כמה שתחכה יותר יש אפשרות שהמחיר של הקונסולה תירד ויהיו מישחקים יותר טובים

שמועות על גירסה חדשה קימות אבל אף דבר לא רישמי

מהניסיון שלי זה לא דבר נדיר שקונסולות עוברות שינוים מסוימים

ליפעמים בגודל ליפעמים בעיצוב ודברים דומים

אבל לא היתי מחכה בימיוחד לזה

גם צריך ליזכור שיש שינוים ליפעמים יש תקלות בדור הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הקונסולה עצמה, לדעתי, אין פה שום דילמה - קנה את הקונסולה היום, עכשיו, בזה הרגע!

מדובר בקונסולת בעלת ביצועים גרפיים גבוהים (הטלויזיה HD שיש לך תהיה שווה סוף סוף את הכסף 8)), עם מבחר רב של משחקים (בעיקר FPS משובחים אבל גם משחקי מרוצים, אסטרטגיה, RPG ועוד...), ובעלת פריצה שנותנת לך את האפשרות לשחק במשחקים צרובים (אני לא הייתי קונה משחק מקורי ב400-500 שקל!).

אז בגלל הסיבות הללו ועוד הרבה סיבות אחרות - קנה את הXBOX360 עוד עכשיו!!

אבל בשביל דבר טוב באמת צריך לשלם, והמחיר הוא לא זול בארץ אבל עדיין לא מחיר מטורף (3700 שקל לקונסולה עם פריצה). אבל מצד שני לא תצטרך לשדרג את המחשב שלך באלפי שקלים כל שנה בשביל לשחק משחקים חדשים.

אם יש לך מישהו בחו"ל כרגע שיכול להביא לך את הקונסולה אז זה יכול לחסוך לך כסף (אבל תבדוק שהקונסולה היא מאיזור PAL) ואם לא אז תחסוך קצת ותקנה בארץ, המחיר יקר אבל לא בשמיים.

אני היתי קונה 360 שהאזור שלה אמריקי כי רק באזור הזה ה360 מצליחה כרגע

שטויות במיץ, אין איזור שהוא מצליח יותר מהשני, חברה רצינית שמוציאה משחק לNTSC מוציאה אותו בסופו של דבר גם לPAL, וההיפך.

חברה שהשקיעה מליונים בבניית משחק לא תחסוך מעצמה רווחים מאיזור שלם רק בגלל שהקונסולה מצליחה יותר או פחות באיזור מסוים!

אבל לפי דעתי עדיף PAL כי אם תרצה לקנות משחקים מקוריים אז בארץ ברוב המקרים תמצא משחקים שמתאימים רק לאיזור PAL, אז קח את זה בחשבון.

אם אתה יכול לחכות עד הקיץ אז עדיף לחכות אבל היתי מחכה ביגלל אפשרות יותר טובה ל...

שאולי תיפתור את בעית האזורים

חוץ מיזה כמה שתחכה יותר יש אפשרות שהמחיר של הקונסולה תירד ויהיו מישחקים יותר טובים

מבחינת פריצת האיזורים - אף אחד לא יודע אם זה יקרה ואם זה יקרה אף אחד לא יוכל לומר לך מתי זה יקרה, אז אי אפשר לבנות על זה בכלל!

וברור שככל שהוא יחכה יותר ככה המחיר ירד יותר, זה ככה לגבי כל מוצר חשמלי בשוק. שיחכה עוד 3 שנים ואז זה יעלה ממש בזול... בינתיים אין שום הכרזה רשמית על הוזלה כרגע או בעתיד הקרוב!

שמועות על גירסה חדשה קימות אבל אף דבר לא רישמי

שוב שטויות במיץ! אין שום שמועות (חוץ מילדים מתלהבים) לגבי גירסא חדשה לקונסולה!

ואני לא מתייחס לעדכונים שמשחררים בLIVE לגירסא חדשה כי עדכונים זה משהו לגיטימי שיקרו עוד בעתיד

מהניסיון שלי זה לא דבר נדיר שקונסולות עוברות שינוים מסוימים

ליפעמים בגודל ליפעמים בעיצוב ודברים דומים

אבל לא היתי מחכה בימיוחד לזה

גם צריך ליזכור שיש שינוים ליפעמים יש תקלות בדור הראשון

את התקלות של הדור הראשון כבר פתרו בXBOX360 וכרגע אין שום בעיות ידועות כיום בXBOX360.

ושינויים בעיצוב שעושים, אם עושים, זה ממש לא משמעותי ליכולות הקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin

1-קודם כל בבקשה אל תיכתוב תתגובות שלך בתוך ציטוט כי אז קשה לענות על התגובות שלך

2-

שטויות במיץ, אין איזור שהוא מצליח יותר מהשני, חברה רצינית שמוציאה משחק לNTSC מוציאה אותו בסופו של דבר גם לPAL, וההיפך.

חברה שהשקיעה מליונים בבניית משחק לא תחסוך מעצמה רווחים מאיזור שלם רק בגלל שהקונסולה מצליחה יותר או פחות באיזור מסוים!

אבל לפי דעתי עדיף PAL כי אם תרצה לקנות משחקים מקוריים אז בארץ ברוב המקרים תמצא משחקים שמתאימים רק לאיזור PAL, אז קח את זה בחשבון.

מישחקי פאל גם יותר יקרים משמעותית

וגם שעושים פורט מארצות הברית לאירופה צריך להשקיע בדיבוב+תירגום+התאמות מסוימות(צינזור וכו)+פירסום ושיווק

וכו

והדברים האלה עולים הרבה כסף ואולי זה יפתיע אותך אבל יש מספיק מישחקים שיצאו באזורים מסוימים ולא באחרים

ככה שכל עוד אין השקה רישמית בארץ אני היתי הולך על מכשיר אמריקאי ששם ה360 מצליח

מבחינת פריצת האיזורים - אף אחד לא יודע אם זה יקרה ואם זה יקרה אף אחד לא יוכל לומר לך מתי זה יקרה, אז אי אפשר לבנות על זה בכלל!

וברור שככל שהוא יחכה יותר ככה המחיר ירד יותר, זה ככה לגבי כל מוצר חשמלי בשוק. שיחכה עוד 3 שנים ואז זה יעלה ממש בזול... בינתיים אין שום הכרזה רשמית על הוזלה כרגע או בעתיד הקרוב!

אם הוא מרגיש שהוא יכול לחכות אז למה לא?

רוב הגימרים גם ככה לא קונים קונסולה בשנה הראשונה ויש לזה הרבה היתרונות

שוב שטויות במיץ! אין שום שמועות (חוץ מילדים מתלהבים) לגבי גירסא חדשה לקונסולה!

ואני לא מתייחס לעדכונים שמשחררים בLIVE לגירסא חדשה כי עדכונים זה משהו לגיטימי שיקרו עוד בעתיד

אני אמרתי שאין דבר רישמי אבל שמועות קימות

כמובן שזה שמועות ויש סיכוי טוב שזה לא נכון

את התקלות של הדור הראשון כבר פתרו בXBOX360 וכרגע אין שום בעיות ידועות כיום בXBOX360.

ושינויים בעיצוב שעושים, אם עושים, זה ממש לא משמעותי ליכולות הקונסולה.

דיברתי על שאם תיהיה גירסה חדשה לאותה גירסה יכולות להיות בעיות בהתחלה

וזה קרה שהDS LITE יצא וקרה בקונסולות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם יקר,

חברה לא תוותר על הכנסות ממשחק באיזור מסויים רק בגלל שאין לה חשק לעשות דיבוב.

כמות המשחקים שיצאו לNTSC ולא יצאו לPAL (או ההיפך) היא זניחה לחלוטין!

ומשחקי PAL לא יקרים יותר.

ולגבי שמועות, זה מיותר בכלל לדבר עליהם כי אני יכול עכשיו לומר לך לדוגמא שיש שמועה שבעתיד לXBOX360 יהיה שלט קסדה שידע לקרוא את המחשבות שלך ולתרגם אותם לתנועות על המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...