חוות דעת -מסך SAMSUNG 19'' 931BF LCD - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת -מסך SAMSUNG 19'' 931BF LCD

XoZivviZoX

Recommended Posts

תירוץ?? חח

שום תירוץ..

פשוט חרשתי על המסך ובדקתי המון אפשרויות שלו..

ראיתי איך הוא במשחקים, ..

מה שטיפה לא נוח בו זה הכפתורים למטה אבל זה לא מה שמונע מהמסך הזה להיות מסך טוב..

רק אמרתי שזה אחלה מסך למשחקים..

לא הבנתי במה התכוונת שאמרת "מה התירוץ שלך" יענו אתה בעל דעות שליליות על המסך?

ספר על החסרונות שלו או משהו

הוא די חדש אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירסמתי כבר חוות דעת שלי עליו. אבל אם כבר קנית אותו מה זה משנה.

איפה אם אפשר לראות?

הקטע הוא שיש לי את התקציב לLG, אבל אני יכול להשיג את ה931BF בסביבות ה1600 ש"ח..

והאמת, אם לשפוט לפי המראה הסמסונג משך אותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א התוכנה?

ואם אני יכול להשיג את הסמסונג ביותר זול, עדיין כדאי ללכת עליו?

מוזר שיש למסך הזה לא מעט בעיות, ציפיתי למשהו יותר טוב - לפי חוות הדעת שלך הLG נראה עדיף, מה איתו באמת? אתה הרבה יותר מרוצה ממנו מאשר הסמסונג?

אילו בעיות יש לLG?(אם יש..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המסכים מגיעים עם תוכנה כדי לשלוט על הגדרות המסך(לדעתי זה מעולה כי למי יש כוח להתעסק עם כפתורים על המסך כול הזמן ?) התוכנה של הסמסונג על הפנים - נופלת כול הזמן ולא יציבה, התוכנה של הLG יציבה מאוד ועושה את העבודה כמו שצריך.

האם אני מרוצה מהLG יותר מהסמסונג ? כן, הוא לא סובל ממחלות הילדות שהסמסונג סובל מהן.

צריך גם לחשוב על אחריות - מ3 פיקסלים ; מ5 פיקסלים.

אבל כול זה נכון אם המסכים באותו מחיר, אם אתה יכול להשיג את הסמסונג ב1600 ומסוגל להתגבר על כול הדברים שציינתי למעלה ובפוסט חוות הדעת שלי (מחלות ילדות מרגיזות) לך עליו.

*הכיוונון גובה של הLG הוא בדיחה אגב, בגובה המקסימלי שלו הוא בגובה של הסמסונג - זה לא עוזר הרבה כי רובנו רוצים להרים את המסך ולא להוריד אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא אחד שמשתמש לעיתים קרובות בכיוונון גובה, אבל תמיד יהיה נחמד שתהיה תוספת - האמת שהמסתכלות שלי גם על הLG הכיוונון שלו לא נראה רציני.

אני מקווה מאוד שלא יגיעו עם המסך פיקסלים שרופים, אבל כמו לכל אחד זה יכול לקרות..

תשמע, עם התוכנה סבבה - נדלג עליה, כי תמיד אפשר להסתדר.. הבהירות לפי מה ששמתי לב זה בד"כ אצל כל המסכים, ואפשר להתרגל לזה.

מה זה הקטע הזה של המריחות אמרת? זה קורה רק במשחק הספציפי הזה?

אם לשים את כל הקטנות בצד, כמו התוכנה והכיוונון גובה שאני לא ממש משתמש בו - המסך הזה שווה?

אגב, איך האיכות בנייה שלו לעומת הסמסונג? המסך טוב?

יש לי גם פרט קטן כשאני בוחר מסך - המראה, אני אישית אהבתי יותר את הסמסונג בצבע השחור, לא אהבתי ממש את הצורה של הLG..

אני אלך לחנות ואראה את שתי המסכים שוב ואחליט, אני נוטה יותר לקחת את הסמסונג.

תודה רבה אגב על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מריחות אלא קורונה , זה קרה באופן מוזר רק BF2ב(רק שם התופעה הופיעה במובהק) - אין את התופעה הזאת בLG, יותר אינפורמציה בתרד הבא:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=223555.0

אם לשים את כול הקטנות בצד ובהפרש של 200 ש"ח מהLG לדעתי הוא שווה.

לגבי מראה זה כבר טעם וריח, בזה אני כבר לא יכול לעזור לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...