עובדות/גיבוב השטויות מהטלוויזיה האיראני& - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדות/גיבוב השטויות מהטלוויזיה האיראני&

rk666

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

In their schools, they teach how to commit genocide of Muslims הלוואי אז הבעייה הייתה נפתרת :pissed:

אני קורא מיד להוסיף כספים למערכת החינוך!

לא יכול להיות שהתלמידים נכשלים במקצוע כזה חשוב!!

האירנים טיפשים, וזה מצחיק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחד עם סטאלין ה Homie שלהם

וסטאלין, כידוע, ממוצא גרוזיני.. מכאן ברור שהוא בכלל גר באשדוד, ומשם הוא תאם את כל המהלכים המשותפים עם היטלר והרצל, שהיו אז ה pen pals שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני שמתי לב שכבר בהתחלה האבסורד הכי גדול הוא שהוועידה המפוסמת בבזל של הרצל התקיימה בכלל בשנת

In 1987 [sic]

:kopfpatsch: ... הרג אותי איך ששני המנחים יושבים באולפן ומהנהנים בראש לנוכח השקרים הללו , זה פשוט עצוב לאיזה רמה הם הגיעו ועד כמה האנשים באמת מאמינים באמת ובתמים לשטויות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

היטלר והרצל שיתפו פעולה וואי להפצייץ להם את האולפן

In their schools, they teach how to commit genocide of Muslims הלוואי אז הבעייה הייתה נפתרת :pissed:

תצחק, תצחק, בבגרות הצלחתי להרוג רק עשרה מוסלמים... זה דפק לי את כל הממוצע של הבגרויות.... אז עשיתי מכינה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

There were Muslims, Christians, and Jews - 600,000 altogether. Then, the [Jews] turned the 600,000 into six million

Look, this is why we say we are the Chosen People although we are very few, look how much money we have ;D

ולבסוף: it is forbidden to feed non-Jews

ענק!! :lol:

תודה RK, נכנס למועדפים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...