איך הכרתם את חברה שלכם? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הכרתם את חברה שלכם?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אני בן 19 עוד חודש. אני לא מסוגל לראות את עצמי אם מישהי שהגיל לה יותר נמוך מ 17. אני מכיר די הרבה בנות בין גילים 14-19 ומי שמתחת לגיל 17 מתנהגות בצורה ילדותית לחלוטין! לא מסוגל לסבול את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
איך הכרתם את חברה שלכם?

הייתי האחראי שלה בעבודה :cool2:

(ולא, לא הטרדתי אותה ולא כלום, היא זאת שהתחילה איתי...)

לפני שבועיים "חגגנו" 3 שנים. (חגגנו במרכאות בגלל שעקב אסון אישי במשפחה לא יצא לנו ממש לחגוג :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אם חוק 3 השניות ............אל תחשוב על כלום פשוט תנסה !

קבל תאוריה :

לפני שאתה מתחיל עם הבחורה אין לך כלום אם לא תתחיל איתה לא יהיה סיכוי שיצא לך משהו אבל אם תתחיל איתה יש סיכוי שכן יצא משהו ...

מסקנה תתחיל עם כמה שיותר בנות כל עוד אתה רווק (20 בנות ביום זה הספק לא רע) וכמה שיותר תתחיל גם תקבל ביטחון וגם תקבל ... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים בקשר לחוק הזה..הבעייה היא שאנחנו לא ניגשים כי אנחנו לא יודעים מה להגיד :-X...כאילו מה הקטע מסתובבים בקניון רואים כמה בנות הולכות שואלים אותן מה קורה?\מה נשמע? או במקרה טיפה יותר טוב נכנסים לחנות בגדים ורואים איזה בת שמה...אז נניח אני שואל אותה הג'ינס הזה יפה?...זה ממש דפוק,כאילו איך אפשר לפתח שיחה נורמאלית שבסופה אני אקבל מספר מלשאול 2 בנות שמסתובבות בקניון מה נשמע? או לשאול מישהי בחנות בגדים אם הבגד יפה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים בקשר לחוק הזה..הבעייה היא שאנחנו לא ניגשים כי אנחנו לא יודעים מה להגיד :-X...כאילו מה הקטע מסתובבים בקניון רואים כמה בנות הולכות שואלים אותן מה קורה?\מה נשמע? או במקרה טיפה יותר טוב נכנסים לחנות בגדים ורואים איזה בת שמה...אז נניח אני שואל אותה הג'ינס הזה יפה?...זה ממש דפוק,כאילו איך אפשר לפתח שיחה נורמאלית שבסופה אני אקבל מספר מלשאול 2 בנות שמסתובבות בקניון מה נשמע? או לשאול מישהי בחנות בגדים אם הבגד יפה :nixweiss:

זה לא משנה מה תגיד... העיקר שתבייש את עצמך, אחרי כמה פעמים כבר לא יהיה לך אכפת וזה מקנה ביטחון - כשיהיה ביטחון אז כבר הכל יסתדר לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה מה תגיד... העיקר שתבייש את עצמך, אחרי כמה פעמים כבר לא יהיה לך אכפת וזה מקנה ביטחון - כשיהיה ביטחון אז כבר הכל יסתדר לבד.

לבייש את עצמי?,אתה מכוון אולי להראות לעצמי שלא אכפת לי אם תהייה תגובה שלילית מהבת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבייש את עצמי?,אתה מכוון אולי להראות לעצמי שלא אכפת לי אם תהייה תגובה שלילית מהבת....

כמו שפעם בחורה אמרה לי:

תהיה גבר! תבייש את עצמך!

בהתחלה לא הבנתי מה הקטע שלה (סתם הוזה אחת במחלקה. השתחררה מזמן ומתגעגע :'( )

אבל למרות שהיא לא ממש הבינה במה מדובר, אני עם הזמן הבנתי - כשאתה כבר ביישת את עצמך, כשלך כבר לא אכפת, כשאתה יכול כבר לעשות הכל, אז אתה גבר. :xyxthumbs:

אז תתחיל לבייש את עצמך ועדיף מוקדם מאשר מאוחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שפעם בחורה אמרה לי:

תהיה גבר! תבייש את עצמך!

בהתחלה לא הבנתי מה הקטע שלה (סתם הוזה אחת במחלקה. השתחררה מזמן ומתגעגע :'( )

אבל למרות שהיא לא ממש הבינה במה מדובר, אני עם הזמן הבנתי - כשאתה כבר ביישת את עצמך, כשלך כבר לא אכפת, כשאתה יכול כבר לעשות הכל, אז אתה גבר. :xyxthumbs:

אז תתחיל לבייש את עצמך ועדיף מוקדם מאשר מאוחר

כמה אתה צודק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלוהים יעזור לכם :-\

עם גישה כזאת ועם טיפים כאלו, אני בספק אם תוכלו לענות על השאלה של הת'ראד בזמן הקרוב :-X

אני גם קצת חושב ככה,שלהשיג בנות זה לא סוג של משחק...הרבה אנשים אומרים שזה תמיד בא מעצמו...אבל מה שום דבר לא בא סתם ככה אם יושבים ולא עושים כלום....איזה טיפים יש לך? שאתה נגד השיטה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...