אני מלא ברגש. מת לחבר Raid לכוננים שלי. דעתכם נחוצה. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מלא ברגש. מת לחבר Raid לכוננים שלי. דעתכם נחוצה.

frozen_sun3

Recommended Posts

היום נוסף לי זהה בדיוק לכונן שלי. אני מאוד רוצה לדעת אם כדי לי לעשות Raid0 או riad 1+0.

כדי? יש הערכות לגבי המהירות שאני יכול לקבל?

יש המלצות לבקר זול? אני מדגיש זול. (250ש"ח גג)

ד"א: מדובר על

Western Digital WD800JB 80GB

את שאר המערכת ניתן לראות במפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשביל 0+1 צריך 4 כוננים.

זה כאב ראש מסויים להתעסק עם זה ויש לזה יתרון מעשי רק את מתעסקים באופן קבוע בקבצים גדולים והרבה מהם.

ב 250 ש"ח לא נראה לי שתמצא בקר RAID, אולי משהו משומש. זה מחיר לבקר IDE טוב אבל RAID עולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? אני חושב שאני דווקא ראיתי בסביבת המחירים הזאת בקרים של Promise במהירות ATA100.

בכל מיקרה ראיתי גם אחד משומש למכירה במחיר של 150ש"ח.

אני ממש מבואס שהלוח שלי לא בא על Raid.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוכיח :)

בכל אופן, אתה יכול לנסות להשתמש ב RAID של WIN XP/2000 למרות שאם אתה משתמש בו אז אתה לא יכול לקנפג את המחיצה שעליה יושב הווינדוס לעבוד ב-RAID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CACHE אולי ייתן יותר ביצועים אבל אתה שRAID בלי CACHE לא ייתן, מה נפלת על הראש?

בRAID אתה מחלק את הכתיבה והקריאה לשניים לפחות, ברור שזה ייתן לך שיפור ביצועים :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

software raid cards cost about 150 NIS, the improvemt will be 0%-15% (0% will happen in smaller than strip size files). in theory is should be twice as fast and it is, but it's not, because it is limited by the S-L-O-W PCI bus speed (33Mhz for all the computer n00bz). normal CPU usage with DMA HD is about 5%-10%, with software raid it will be much higher, but since you don't copy files while playing a game that shouldn't bother you.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...