יש קורונה ב-Viewsonic VP930 - עידכון: לצערי המסך הוחזר :( - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש קורונה ב-Viewsonic VP930 - עידכון: לצערי המסך הוחזר :(

DrizziTx

Recommended Posts

דווקא זה לא היה כ"כ קשה. בזמנו, כשקניתי את המסך (לפני כמעט שנה), הוא עלה כ 3000 (!!!) ש"ח ונחשב לאחד מהמסכים של הטופ שבטופ.

ניגשתי לסניף באג מחשבים בגרנד קניון וביררתי לגבי המסך,וזה המקום היחיד שאמרו לי שיש סיכוי לראות את המסך לפני הקנייה. אמרתי שאני אבקר אצלם שוב להסדיר את הנושא, ולאחר כשבוע כשבאתי אליהם שוב נתנו לי לדבר עם היבואן שלהם בטלפון.

אני הבהרתי לבחור באומניטק שאני רציני מאוד לגבי הקנייה, שאני יודע מה אני רוצה ומבין עניין, והוא התרשם לטובה. כמובן שהוא אמר שאני אמור להזמין את המסך הביתה, ואם אני לא מרוצה ניתן להחזיר, אז אמרתי לו - "תקשיב, בוא נאמר שאני לא אהיה מרוצה מהמסך. לא תעדיף שאני אגלה זאת כאן בסניף שאליו אתם מספקים את המסך מאשר אצלי בבית?

בוא אני אגלה לך סוד קטן - אם אתה מביא את המסך לכאן, אני לא הלקוח היחיד שיזכה להצצה במסך הזה וישקול ברצינות לקנות אותו. עומר (הוא המוכר בסניף, שאותו היבואן הכיר, והוא ידע כבר שבוע לפני כן שאני רוצה לקנות את המסך) אמר לי שצפויים לבוא עוד אנשים לראות את המסך אם הוא יבוא לסניף.

בנוסף, כאן בסניף אני פותח אותו ומחבר ליד אנשי מקצוע, אתה בטוח תעדיף את זה מאשר שנוב כמוני 'יתעסק' עם המסך בבית (היבואן צחק לדברים האלו) ועומר להוט לראות את המסך לפחות כמוני, אז יכול להיות לך אפילו קונה נוסף ;D.. בעיקרון, אין לך שום דבר להפסיד. תראה, לקנות מסך מהליגה הזו, ובמחיר כזה, זה לא דבר שקורה כל יום.. בוא ניתן למסך את הכבוד הראוי לו"

קיצר, אתה יכול להבין את הטון הכללי שדיברתי איתו כדי לשכנע אותו להביא את המסך.

בסוף הוא יצא איתי מאוד בסדר, וחבל לי שהיה לך נסיון מר עם אומניטק (ואני מאחל לך שלא יקרה שוב עם אף חברה). מה היה לך עם אומניטק בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

רציתי להוסיף חוות דעת משלי. השבוע קניתי syncmaster 931C

http://www.samsung.com/au/products/monitors/tft/highperformance/931c.asp

שנחשב בין הטובים שיש היום לגיימרים והוא באמת כזה, משחקים כמו FEAR ,FAR-CRY ,NEED 4 SPEED

JUSTCAUSE וכו', רצים עליו בצורה חלקה לגמרי, זמן תגובה שלו הוא 2MS ו19' אינץ כמובן.

מה גם שמחירו בKSP משם קניתי אותו הוא 1900 ש'ח<במזומן>, זול יותר מהVP930. הבנתי שהמסך

חדש בארץ בכלל גם, ולכן לא מופיע אצלם באתר עדיין.

לי אישית הייתה איתו בעיה בקריאת טקסטים, אבל אחרי המון תחקירים הבנתי שזו בעיה גלובלית

כמעט עם הLCD ככלל, זמן קצר לפני שבעטתי בו לכל הרוחות הפתרון בא בהגדלת הפונטים

ל120DPI עם שילוב של תוכנת CLEARTYPE של MS.

למעט האי נוחות הקלה הזו, אני מרוצה ממנו עד השמיים בכל הקשור לגרפיקה ומשחקים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר עליהם:

http://www.mag.co.il/Product.asp?Pid=21003039&Cat2Cat1ID=173&Cat2ID=39

אז ההפרש הוא לא 350 ש"ח. מחיר ממש גבוהה :-\ אני חושב שאני אוותר

Pandas מוכרים אותו ב-300 ש"ח פחות .... לא נראה לי שמאג הם הכתובת לרכישה

לא קניתי את S1931H אצל היבואן ב-3100 ש"ח, אלא ב-2710 ש"ח אצל דילר שלהם והיה לו גם VP930 שעלה כ-350 ש"ח פחות מה-EIZO ואצלו התאפשר לי להשוות בין הצגים - פשוט צריך לנסות לחפש בכמה חנויות מחשבים מקצועיות ולנסות להשוות לפני רכישה.

לי אישית הייתה איתו בעיה בקריאת טקסטים, אבל אחרי המון תחקירים הבנתי שזו בעיה גלובלית

כמעט עם הLCD ככלל, זמן קצר לפני שבעטתי בו לכל הרוחות הפתרון בא בהגדלת הפונטים

ל120DPI עם שילוב של תוכנת CLEARTYPE של MS.

למעט האי נוחות הקלה הזו, אני מרוצה ממנו עד השמיים בכל הקשור לגרפיקה ומשחקים.

בהצלחה.

גם ב-EIZO ביצעתי את הפ'יצרים הללו וזה שיפר בצורה חד משמעית את איכותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הוא יצא איתי מאוד בסדר, וחבל לי שהיה לך נסיון מר עם אומניטק (ואני מאחל לך שלא יקרה שוב עם אף חברה). מה היה לך עם אומניטק בדיוק?

זה סיפור ארוך מאוד, אבל בוא נסכם את זה בזה שהם פשוט רצו להחליף לי ממסך שעלה 3000 שקל למסך שעולה 1XXX שקל, חשבו שאני מטומטם וחודש הייתי צריך לחכות למסך חדש לאחר שנאמר לי שיגיע אחרי שבוע/שבועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סיפור ארוך מאוד, אבל בוא נסכם את זה בזה שהם פשוט רצו להחליף לי ממסך שעלה 3000 שקל למסך שעולה 1XXX שקל, חשבו שאני מטומטם וחודש הייתי צריך לחכות למסך חדש לאחר שנאמר לי שיגיע אחרי שבוע/שבועיים

היה לי בדיוק את אותו הסיפור איתם רק שבמקום מסך ב 1XXXש"ח רצו לדחוף לי VP930 משומש עם פיקסל מת במקום הVP930 הראשון שלי

עליו השלום שמת בצורה מסתורית והיה ללא פיקסלים מתים, הצדק היה עימי וגם למיר שממנה קניתי את המסך ולבסוף הוא הוחלף

ב VP930 חדש אך לצערי חדש מידי (VP930-3) ללא פיקסלים מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי בדיוק את אותו הסיפור איתם רק שבמקום מסך ב 1XXXש"ח רצו לדחוף לי VP930 משומש עם פיקסל מת במקום הVP930 הראשון שלי

עליו השלום שמת בצורה מסתורית והיה ללא פיקסלים מתים, הצדק היה עימי וגם למיר שממנה קניתי את המסך ולבסוף הוא הוחלף

ב VP930 חדש אך לצערי חדש מידי (VP930-3) ללא פיקסלים מתים.

בגלל זה אין לך אותו יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי שניים

24" מהווה תחליף לשניהם?

מכרת את השניים האחרים?

בכל אופן כמו שאומר הנושא הראשי (לאחר ששיניתי אותו), המסך הוחזר, בצער רב כי אין לי מוזג מה לקנות עכשיו אבל לא יכולתי להסתפק במה שהמסך נתן לי. צבעים מדהימים בהחלט אבל אפקט קורונה פשוט לא מקובל :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף מצוין, השניים עברו למרפאת השיניים של אבא בשביל להציג רנטגן פנורמיות.

הכל חלק מתהליך שמיטת החובות במשפחתנו :)

בתור תחליף הייתי מציע לך לבדוק את ה L2000C של או את ה 2007 של .

אומנם תשלם כמעט כמו על האיזו אך במקרה של ה LG תקבל פאנל ככה שהכל לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג לגבי ה- L204WT? הוא כרגע ממש על הכוונת אבל אני צריך להיות בטוח שזה מה שאני רוצה. יש כאן כל כך הרבה דיבורים על חברות שעשו שינויים למסך ואז הוא לא טוב כמו שהיה שזה מפחיד. ממש אי אפשר לדעת מה תקבל והרי בארץ זה לא ארה"ב - אין אפשרות החזרה ללא בעיות ... בכל מקרה אני ממש תקוע כרגע ולכן אני מחכה עד שאהיה בטוח בדגם כלשהו.

שני דגמים נוספים שהמליצו לי בחנות שממנה קניתי הם:

Samsong 1970NX

NEC 90GX2

יש לך או למישהו כאן המלצות/דעות/מידע לגביהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הדגמים שהצעת מיוצרים ע"י NEC ושניהם בעלי פאנל TN ופחות טובים מה VP930.

ה LG 20" זול אבל מוגבל מבחינתי כמו כל מסך 20" בעל פאנל TN וכמובן שעדיף VA או .

אם אתה מחפש מסך 20" עם פאנל בוודאות יש רק את הנק, אתה יכול לנסות ללכת על הדל

או לקחת את ה L2000C של LG שגם מגיע עם פאנל .

אפקט הקורונה מעצבן אבל רוב המסכים בעלי פאנל VA או יסבלו ממנו פשוט בגלל חוסר ההשקעה ב RTC/OD מצד החברות.

אישית אני התרגלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...