האם להחליף למחשב חדש או שיש סיכוי לשידרוג חלקי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם להחליף למחשב חדש או שיש סיכוי לשידרוג חלקי

shoeyal

Recommended Posts

שלום לכולם

אני משתמש במחשב לשימוש ביתי מתון ומעט משחקים (ENEMY TERRITORY ו - ROME TOTAL WAR)

"לצערי" יצא המשחק MEDIEVAL TOTAL WAR והמחשב שלי פשוט לא עומד בעומס ולכן אני חייב לשדרג

המפרט הקיים :

XP ATHALON 2500@3200

1 GIGA 400

ATI 9800NP (לא SE)

עכשיו האם אני חייב להחליף לוח/מעבד/כרטיס מסך/זכרון פנימי ולצאת בהוצאה כספית בומבסטית

או שיש אפשרות לשידרוג חלקי שישאיר כ.מסך וזכרון ויחליף רק מעבד ?(אולי משומש) ושנוכל למשוך את המחשב הנ"ל עוד חצי שנה כך שאוכל להנות מ- MEDIEVAL2

ללא פילטרים אבל על רמת פירוט בינונית ברזולוציה של 1024X768 ועדיף 1280X1024.

מחכה בקוצר רוח לתשובה אני מת להתחיל לשחק ב MEDIEVAL2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה העקרונית זה באמת כל מה שמחזיק אותך.

9800SE עם כל הכבוד לגדולה שלו בזמנו כבר לא עושה את העבודה למי שרוצה לשחק במשחקים חדשים בכיף.

אני מסתייג מהמעבד... לא זוכר איך הוא מבצע בהשוואה לפנטיום 2.4 לדוגמא אבל לדעתי צריך לעבוד לך בכיף.

ו-2 ג'יגה זה באמת רק אם יש לך כסף מיותר, זה בהחלט לא הבעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך במה שנאמר פה.

ה1950פרו החדש לAGP יעזור לך בהחלט, המעבד זה עוד נושא אבל מכאן והלאה צריך לשדרג היום כבר ל. אם וזכרון וכו' [זה רק אם אתה מעוניין כמובן], בכל מקרה הכרטיס מסך הוא הנושא הכי קריטי

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אז כרטיס חדש יפתור לי את הבעיות אבל חבל להשקיע קרוב ל 1500 ש"ח על כרטיס שאני לא אוכל לגרור הלאה למע" הבאה כי הוא מבוסס AGP

אז נלך על משומש.

יש המלצות ? מחיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ השוואות כרטיסים ראיתי שה 9800 PRO לא כל כך רחוק מה -6600 GT

ולי יש 9800 NP לא SE שמאוד קרוב ל PRO אז אני לא משוכנע שזה יתן לי את השינוי הרצוי .

באמת יהיה הבדל כזה גדול בין הכרטיס הקיים ל 6600 GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם קודמי.

להשקיע עוד 250$ בכרטיס AGP?

חס וחסיסה. כן, תקבל צ'ופר מאוד משמעותי לביצועי משחקים מהרמה שהורגלת אליה עם המחשב העדכני שלך. כרטיס המסך שלך עכשיו הוא בערך 75% מיכולת של 7600GS לPCIE, כרטיס של 600 שקל.

אבל למה לא לעשות את הקפיצה למערכת עדכנית? עכשיו זה זמן מצויין, עם התבססות 2, ועם הדעיכה של כרטיסי DX9 - שיורדים במחיר בקצב משכנע.

אם יש לך ספק סביר, תוכל לקנות מערכת משחקים מעולה, READY, עם אופציות שדרוג בעתיד - על פלטפורמה שצפויה להישאר איתנו לזמן רב - וכל זה בפחות מ-4000 שקלים (600 לוח - 945P S3, 700 - 1ג"ב 667, 1000 מעבד E6300, 1300 כרטיס מסך - 7900GS\1950PRO).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבולבל

אם השיפור בשידרוג הכרטיס בלבד יתבטא ב-25% לכמה זה יספיק לחצי שנה

זה לא שינוי משמעותי .

אז DR NOOB לדעתך אין אפשרות לשידרוג חלקי ולקבל הבדל משמעותי בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הבנת את מה שאמרתי. אמשתי שיחסית לכרטיס מסך מאוד זול היום, ה7600GS, הכרטיס שלך הוא 75% ממנו.

הכרטיס שלך הוא גרוטאה לעומת 1950PRO. שדרוג כזה ייתן לך שיפור משמעותי ומורגש במשחקים, ואין על זה עוררין. אני פשוט תוהה כמה זה משתלם להשקיע בAGP, בהתחשב בעובדה שעכשיו זו תקופה מצויינת לרכישת מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...