בעיה עם לקוח דואר OE - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם לקוח דואר OE

habarbash

Recommended Posts

היי

כל פעם אחרי שאני מפעיל את המחשב מחדש אני צריך להגדיר שוב את הכתובת POP של ה אואוטלוק אקספרסס , הוא משתנה לכתובת הבאה 127.0.0.1 .

זה קורא גם עם ה spamkiller של מקאפי וגם בלי ( אחרי שביטלתי ) , ושוב אם אני משנה ומפעיל שוב את התוכנה אז הכתובה הטובה נשארת , רק אחרי הפעלה מחדש היא משתנת .

אני משתמש בחשבון של .

מקווה שזה הפורום הנכון .

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הייתי אומר לשדרג לOutlook 2003 או אפילו 2007 (למרות שפחות מומלץ כרגע) פשוט בשביל נוחות השימוש והיציבות.

אם אין אפשרות לעשות זאת תנסה לעשות את הדבר הבא:

תמחק את כל הקבצים אשר אינם (לא) בעלי סיומת PST מהנתיבים הבאים:

C:\Documents and Settings\<YourUser>\Application Data\Microsoft\Outlook

C:\Documents and Settings\<YourUser>\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

(תצטרך לאפשר הצגת קבצים מוסתרים קודם).

הקבצים הנ"ל מכילים את הגדרות הTEMP של הOUTLOOK והמחיקה שלהם תגרום לOUTLOOK ליצור אותם מחדש כמו בעת הפעלה ראשונה, לדעתי זה יכול לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הייתי אומר לשדרג לOutlook 2003 או אפילו 2007 (למרות שפחות מומלץ כרגע) פשוט בשביל נוחות השימוש והיציבות.

אם אין אפשרות לעשות זאת תנסה לעשות את הדבר הבא:

תמחק את כל הקבצים אשר אינם (לא) בעלי סיומת PST מהנתיבים הבאים:

C:\Documents and Settings\<YourUser>\Application Data\Microsoft\Outlook

C:\Documents and Settings\<YourUser>\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

(תצטרך לאפשר הצגת קבצים מוסתרים קודם).

הקבצים הנ"ל מכילים את הגדרות הTEMP של הOUTLOOK והמחיקה שלהם תגרום לOUTLOOK ליצור אותם מחדש כמו בעת הפעלה ראשונה, לדעתי זה יכול לפתור את הבעיה.

אני מקווה שזה יעזור , מחקתי את הקבצים , מה שבטוח זה שה OE כבר עולה יותר מהר , ב RESET הבא אני יבדוק מה עם הכתובת של השרת .

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...