איזה לוח יותר טוב ל OC - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח יותר טוב ל OC

sahargt

Recommended Posts

אני קונה מחשב חדש תקציב ללוח משהו כמו 1200 ש"ח

המעבד היה 6600

השאלה שלי איזה לוח לקנות ואיזה ציפסט

אני מקבל מחול את 8800 GTX

כדי לקנות לוח שתומך בSLI?

אולי בעתיד אני אני יקנה כרטיס נוסף

חשוב שהלוח יתמוך בכול הדברים החדשים וגם במעבדים שיבוא

קישור ללוחת

ASUS P5B Deluxe Intel P965 Chipset Socket 775

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_84_1212_1809_2020&products_id=14904

ASUS P5N32-SLI SE Deluxe nVIDIA nForce4 SLI X16 Intel Edition

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_84_1212_1811&products_id=12161

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ציפסט? P965 הכי מתאים לכרטיס בודד, אך אתה יכול לשדרג ל CrossFire. לוח אם: P5B Deluxe כ 1200 שח

975X הכי מתאים ל CrossFire, אך אתה יכול כמובן לשים בו כרטיס בודד. לוח אם: P5W DH Deluxe כ 1400 שח

שניהם תומכים Dual/Quad . תמצא אותם באתר של החברה.

אתה רשמת שאתה מקבל את ה 8800GTX, במקרה זה עדיף לך ללכת על ה P5B Deluxe כי איתו הביצועים יהיו יותר טובים.

בכל מקרה לא תהיה לך אפשרות לשדרג ל SLI עם הציפסטים האלה.

האם כדאי לקנות לוח אם תומך SLI? אם אתה רוצה לשדרג ל SLI אז כן... אני אישית לא מסופק מהרווח של כרטיס נוסף, במיוחד כשיש לך כרטיס אחד, אבל כל כך חזק... אם תחליט בעתיד שאתה רוצה אז תהיה לך את האפשרות אם תלך על לוח אם תומך, כרגע אני בטוח שלא תהיה לך שום בעיה להריץ משחקים חדשים באיכות גבוהה עם הכרטיס הזה, אלא אם יש לך מסך גדול, כמו 24" ומעלה

אם אתה רוצה לוח אם תומך SLI, פשוט שתהיה לך את האפשרות לשדרג במידה ותרצה, אני הייתי הולך על ה evga 680i, כ 1700 שח אבל זה לא יקר במיוחד בשביל הציפסט החדש הזה, ואתה מוכן לעתיד: כמובן שהוא תומך Dual/Quad , SLI, וגם פתרון של כרטיס אחד (או 2 כרטיסים) + כרטיס המוקדש לפיזיקה... זה לא חשוב כרגע, זה רק אומר שתהיה לך עוד אפשרות בעתיד. עדיין אין ממש מידע על פתרון זה, רק שהוא יבוא בעתיד.

עוד אפשרות של ציפסט 680i היא P5N32-E SLI, המחיר יותר בטווח שלך (יותר זול מהלוח של evga 680i) אבל לא מצאתי שום סיקורים עליו, כך שאני לא אבחר אותו רק אחרי שאני אדע שהוא לפחות משתווה בביצועים ללוח של evga. (הלוח של evga קיבל סיקורים מצויינים).

לוחות אם עם ציפסט nForce4 כמו זה שהזכרת, לא תומכים Quad , רק Dual , כך שלא תוכל לשדרג במידה ותרצה.

בשביל להיות הכי מוכן לעתיד, תלך על לוח אם מבוסס ציפסט 680i nVIDIA. זה של הוא כרגע הבחירה הטובה ביותר לדעתי. יהיו עוד אפשרויות בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...