האייפוד (כמו אלה שכיכבו במפגש החומרה) שאלות ותשובות. - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האייפוד (כמו אלה שכיכבו במפגש החומרה) שאלות ותשובות.

ice2k

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מפיסטו - זכותך , אל תקנה בארץ , אבל דעתך האישית לא מייצגת ולא צריכה להכפות על הכלל - הרוב ואפשר להבינם כן קונים בארץ.

אני רק ציינתי שקניתי פעם בחול קיבלתי משהו לא תקין, ואכלתי עם זה קש רציני , שלא לדבר שבתחילה היתי צריך תמיכה ש: או היתה עולה לי הון עם שיחות לחול או כמו שקרה סחבת ארוכה עם אימיילים,שלא לדבר על זה שגם מישלוח עולה לי כסף. אם היתי קונה את זה בארץ זה לא היה קורה ולא היתי נתקע. יש לקנייה בחול גם חסרונות וסיכונים - ואל תתווכח איתי עכשיו כיאילו לא וזה כמו לקנות בארץ כי אני לא מתכוון להתווכח על זה.

הZEN נראה כנגן איכותי סופסופ יוצא נגן הארדיסק חוץ מהאייפוד שלא נראה כמו איזה חללית או צעצוע :), מאוד התרגשתי כששמעתי שיצא לרשאונה - קוויתי שסוףסוף מישהו יצר מוצר מקביל לאייפוד וסוףסוף תתחיל תחרות מחירים , אבל התאכזבתי לגלות שהנגן לא מכיל הארדיסק 1.8" קטן כמו באייפוד ומכיל הארדיסק 2.5" רגיל כמו בשאר הנגנים והוא כמובן יותר גדול (בערך 60 אחוז יותר נפח, אבל בעין זה לא נראה כזה נורא, הוא יותר קטן מהארכוס בכל מקרה) ושוקל יותר, אז האייפוד עדיין נשאר בעל "שיאים" אבל אין מה לדאוג - חייב לצאת נגן שיאפיל על האיייפוד בכל התכונות ובעיקר בגודל ומשקל , לפי אנשים שהשתמשו גם בזן אז הממשק שלו לטענתם לא משתווה לאייפוד והצג והסקרולר שלו קצת קטנים ומקשים על שימוש אבל סך הכל המימשק לא רע ויש בו שיפור מהרבה נגנים. למי שלא אכפת מגודל, משקל וממשק קצת פחות חכם מהאייפוד אך עדיין ממשק טוב ומתעלה על כל ממשק שקיים במוצרים אחרים אז נראה שהזן עדיף כי סה"כ הוא נראה איכותי גם לפי משתמשים והוא בא מחברה בעלת רקע. יש לו גם יתרונות שאין באייפוד או בכל נגן אחר כמו תמיכה בכל מיני אפקטים וסאונד סביבתי ו EAX ואקולייזר הרבה יותר מתקדם משל האייפוד. חסרון שאולי יציק לחלק מהאנשים (לי אישית לא) זה שבשביל להשתמש איתו כהארדיסק צריך את התכנה של כריאיטיב :( , אבל אפשר להעביר אותה עם דיסקט אז זה לא סוף העולם.

סה"כ אם הנגן הזה היה בארץ (אני כרגע לא יודע , אבל אני לא ראיתי אותו למכירה) והיה לו מחיר תחרותי מאוד לעומת האייפוד אז אני מאמין שאני היתי קונה אותו , אבל לאחר שכבר קניתי את האייפוד ולא נכנסתי לחובות , קשה להחליף בין הנגנים. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ אם הנגן הזה היה בארץ (אני כרגע לא יודע , אבל אני לא ראיתי אותו למכירה) והיה לו מחיר תחרותי מאוד לעומת האייפוד אז אני מאמין שאני היתי קונה אותו , אבל לאחר שכבר קניתי את האייפוד ולא נכנסתי לחובות , קשה להחליף בין הנגנים.

הוא קיים בארץ

ראיתי אותו לפני כמה ימים בקניון...

תג מחיר, אני לא ממש זוכר אבל זה היה 2000+ (2400?.. לא זוכר..)

עריכה: כרגע בדקתי בעיתון, אז הראו שם את המוצר ב-2259 (עתיד מחשבים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קיים בארץ

ראיתי אותו לפני כמה ימים בקניון...

תג מחיר, אני לא ממש זוכר אבל זה היה 2000+ (2400?.. לא זוכר..)

עריכה: כרגע בדקתי בעיתון, אז הראו שם את המוצר ב-2259 (עתיד מחשבים...)

מאכזב קצת כי אני לא חושב שבמחיר כזה זה בכלל יגרד ל "ידע" שמגלגלת מלא כסף על כל מוצרי שהיא מוכרת , זה בטוח לא יוביל להורדת מחיר, אבל השאלה היא מה המחיר בחול, כי אם הנגן הזה מהווה תחרות אמיתית לאייפוד אז העולמית תוריד מחירים ולא תהיה לידע ברירה, כנראה בינתייים הנגן לא מהווה איום אמיתי לשוק של , אבל אם זה לא יהיה זה אז זה יהיה נגן אחר שיבוא בקרוב משהו חייב לגרום לתחרות רצינית בשוק שתגרום לאנשים לקנות פחות אייפודים ולאפל להוריד מחירים , אלא אם כן האייפוד יהפוך לדומיננטי בשוק ויצבור שם ומוניטין כמו שקרה לפאלם שעד היום אנשים משלמים בשבילו יותר (כן - גם אנשים בפורום זה :) ) למרות שיש אלטרנטיבות זולות יותר.

בכל מקרה לפחות המחיר קצת אטרקטיבי , והופך את הזן לקנייה כדאית על הארקוס להרבה אנשים...

עידכון - אני רואה עכשיו שבפלונטר המחיר קצת מעל 2000 לדגם של ה 10 גיגה , שבי - האם אתה מדבר על דגם ה 10 או 20 גיגה במחיר שנתת ? כי אם זה רק 10 אז זה בהחלט לא כזה אטרקטיבי , אלא אם כן מישהו מחפש גודל של 10 גיגה. אבל מחיר כזה בטח לא יקדם תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי בדיוק אתה מדבר ובהקשר למה ?? (או על מי בדיוק אתה יורד ומזלזל ובהקשר למה?) נראה לי שאתה מגיב לפוסטים דמיוניים ;D

ואתה גם מוזמן להביא הוכחה למחיר (רק שלא יגידו על תוסיף עוד 50 דולר, או שיגידו שאני חייב עם הנגן אודיו שלי, גימיקים של ילדים כמו שמישהו אמר בפורום הזה) כדי שכולם ידעו מה קיים ומה לא - סה"כ זה לטובת הכלל שמחפש והוא יחליט ולכן צריך את המידע.

ולמה אתה חושב שכולם מוכנים לקנות בחול ? (אם אתה כן אז סחתיין אבל מה אתה רוצה מאיתנו?)

אולי כבר תפסיק לחשוב שאתה מלך ויודע הכל ותמיד צודק וזווית הראייה שלך צריכה להיות זאת של כולם עד כדי כך שמי שחושב אחרת אתה פשוט תתחיל לא לכבד אותו ולזלזל בו (מישהו פה ממש אוהב את עצמו ושונא את כל העולם ;D ) סתאאאם אני צוחק, אבל אתה יכול להציע הצעה להגיד את דעתך לא לשלול דעת אחרים - שלא בדיוק ברור על מה דיברת כי זה לא היה רשום..

"אתה עושה צחוק? אתה מקשיב לעצמך?" - זה לא יצא מהפה שלי בכל אופן , אז אנא דווקא מומלץ שתאיר את עיני האנשים בפורום לדעותיך אבל לא על חשבון דעות אחרים. ואם זה עדיין בקטע של האייפודים , אז אל תקנה , אף אחד לא אמר לך לא , לחלק מהאנשים זה ההובי ואין לך מה לנסות להבין אם לך זה לא עושה את זה. יש אנשים שלהם נגן אודיו זה כמות השירים שיש בו , יש אנשים שלהם אוטו זה דבר שנוסע ומסוגל להכיל מספר מסויים של אנשים או סחורה , יש אנשים שלהם ניידת זה הדבר בכי זול שאפשר להכניס לתיק צד , כל אחד והדעות שלו אין מה להכנס למוח של כל בן אדם שחושב אחרת.

לגבי הנגן "זן" של קריאטיב שמסתבר כבר נמכר בארצנו הקטנטונת (בינתים כרגיל במחיר קצת מופקע) ולכל ידידינו כמו שני החברים כאן שקונים בחול ורבים אחרים אז שם המחיר באזור 300-350 דולר אם אני לא טועה, אז הנה לינק לקצת מידע - תהנו :)

http://gear.ign.com/articles/374/374494p1.html

יש גם תמונה , שימו לב אמנם הטקסט באיזה שפה קוריאנית בלתי ידועה , אבל מן הסתם יש גם אנגלית ;D

שימו לב גם שהנגן מגיע עם ארבע שורות - יותר מהשלוש שסוני "מתרברבת" איתם בדגמים היוקרתיים של המינידיסק ,אותי אמנם אפילו השש שורות שבאייפוד לא מספקות (אני רגיל לעבור הרבה בין השירים והמחיצות ורגיל לתצוגת מחשב) אבל יש לפחות את הגלגלת הרגישה שקצת מחפה על זה אבל זה לא קרוב לתצוגת מחשב :) אני מאמין שבעתיד ייצרו איזה נגן שכל הדופן שלו זה צג כמו בפאלם , שזה המקסימום שאפשר לצפות בתור תצוגה (אמן.. :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר קטן, קראתי בפורומים שונים כי בינואר-פברואר אפל מתכננת להוציא דגמים חדשים (?) ל-....

צבעוני? יותר קטן? אני בינתיים אחזיק אצבעות לכך שהמועות נכונות ואף יפתיעו ... 8)

כל זה על דבר שמועות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני קראתי דברים אלה , התחרות משמנת את גלגלי השיניים , אני כבר מתחיל לרחם על האמנים וחברות התקליטים כי מכשירים כאלה קטנים שמכילים כלכך הרבה באיכות גבוהה ואפשר לקחת אותם לכל מקום פשוט רק יקדמו את נושא המוזיקה הפיראטית , כבר עכשיו העסק נראה די בעייתי לחברות התקליטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכלום

אני חדש בפורום הזה ושמתי לב לת'רד הזה (נושא שאני מאוד בעניינים בו)

בקיצור לא קראתי את כל הטרד והריבים שלכם

יש לי כבר חצי שנה בערך Archos jukebox recorder

בהתחלה היה לי את הדגם של ה- 6GB והוא עשה לי כל כך הרבה בעיות שזה לא יאומן לא הצלחתי להפעיל אותו בווינוז 2000 בכלל

עד שהחלפתי דרך החנות לדגם של ה- 20 והוא עובד מצויין. לא צריך דרייברים לא תוכנה כלום פשוט מחבר אותו ל- USB והמחשב מזהה אותו

בתור הארדיסק נוסף ואז אתה מעתיק כל מה שבא לך לא רק מוזיקה (גם באייפוד אפשר או שזה עובד דרך תוכנה מעפנה?)

חוץ מזה שיש לו USB 2.0 למרות שאין לי עדיין יציאה כזאת בלוח אני מקווה בקרוב להחליף מחשב (עוד מעט נתחיל לשאול בפורום מפרטים) עוד דבר טוב זה אפשרות ההקלטה שיש במכשיר.

דבר אדיר שגיליתי לאחרונה זה שיש קבוצה שמפתחת לנגן Frimware (המערכת הפעלה שלו) חדשה בקוד פתוח, וכל הזמן רק משפרים אות האפשרויות שם וזה פשוט מעולה. האתר

ההבדלים בין התוכנה של המכשיר ל- Rockbox

אם מישהו רוצה לשאול על הנגן של אין לי בעיה לענות

כמובן שכבר יצאו דגמים חדשים שמראים גם סרטים וגם דגם עם רדיו וכו

אני בטוח שגם האייפוד הוא אחלה נגן ואני קניתי את הארקוס שלי לפני שיצא הגירסא לחלונות.

דרך אגב יש לו יציאת או רק Firewire? והאם הוא מזוהה בתוך הארדיסק נוסף או שצריך תוכנה חיצונית כדי להעתיק קבצים?

איך המערכת הפעלה של הנגן? (טובה לפי מה שהבנתי במיוחד בעזרת החוגה הזאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רק Firewire.

הוא גם כן מזוהה כהארד דיסק חיצוני ברגע שחיברת אותו.

והיית יכול להפעיל את הפוד של המאק גם על בעזרת תוכנות צד שלישי.

התיפעול שלו מעולה ואחד הצדדים היותר חזקים שלו.

בתקווה אני אעלה ביקורות על הפוד שבוע הבא או עוד שבועיים.

באמת חבל שאין לי אחד מהארקוסים החדשים להשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

איך עובדים שלושת הנגנים (iPod, , Zen) מבחינת איכסון השירים ?

לפי מה שהבנתי עד עכשיו, ה- משתמש בחלוקה לפי אומנים וכו' שהוא קורא אוטומטית מה-ID3, ולא ע"י קביעה שרירותית על-ידי, שזה חיסרון עצום לדעתי.. האם אני צודק, או שיש בו אפשרות לגישה נורמלית לקבצים לפי סיפריות ותת-סיפריות ?

כמו רוב המשתמשים בעולם (לדעתי), גם אני מחלק את סיפרית ה--ים שלי לתת-סיפריות.. יש סיפריה לכל להקה\אומן, ובתוכה קיימות תת-סיפריות לכל אלבום של אותה להקה. לפעמים גם קיימות תת-סיפריות ברמה שלישית (להקה -> אלבום -> דיסק 1 + דיסק 2), וכל ניסיון גישה שונה לקבצים נראה לי סתם מסורבל ולא נוח, במיוחד בגלל העובדה שלא בכל הקבצים של אותה להקה, שם הלהקה מופיע באותו נוסח בפרטי ה-ID3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהממ הוא מכניס ככה אבל אתה יכול גם לקבוע PLAYLIST משלך.

יש אפשרות לSUB PLAYLIST'S גם כן, יעני לעשות ספרייה של FULL ALBUMS ובתוך נגיד ספרייה dream theater - secnes from a memeory ושם יהיו כל השירים שבחרת לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...