הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבטחה היא הבטחה (ושאר סיפורים מהמפגש)

B.D.B

Recommended Posts

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Ghost_Dogg

אוקיי קצת סיפורים

אחרי נסיעה מייגעת ברכבת הגעתי, חיפשתי קצת את המקום ואז מצאתי את טיילת חיפה.

איך שנכנסתי אסף (נוסטרדמוס) התחיל לדבר איתי, קצת משחקי ניחושים פה ושם ואז סיבוב שלומות לכולם.

אחרי כמה זמן אורי הגיע, נתן יד שאל מי אני, אמר משהו כמו 'הא... *מלמול* מה קורה'

כשתרמתי (20 בסוף, Im feeling lucky) הוא שאל מה הכינוי שלי ואז הבין מי אני.

דיברתי קצת עם דן, הרבה עם מעיין ועוד איזה בחור שעושה lurking בפורום יוניקס, אסף ואסף

אחרי זה כולם ירדו למטה, הזמינו מקדונלדס (לא אוכל- לא בגלל הכשרות, בגלל אידיאולוגיה)

דילגתי על הסיבוב אוכל הזה, אחרי זה היתה הפגישה ההסטורית עם udicol וmaverick, עלינו שוב למעלה,

אחרי משהו כמו חצי שעה של small-talks, נפלה עלי המסקנה שרונן (rnkGAY ;) ) הוא בעצם איאן מקרגור בטריינספוטינג בגרסא הרוסית.

עוד פעם ירדו למטה (היה קר לאשכנזים שבינינו (כולם חוץ ממני, יניב ואורי (וגוסט דוג שחור בנשמה))) בשלב הזה לקחתי את מעיין לסיבוב

כדי לקנות סאבווי (שוב, לא אוכל מקדונלדס) עליתי למעלה וכולם קצת הסתכלו עלי אוכל, ואז נסעתי לדרכי (אגב, תודה על ההסבר שגיא)

other than that, היו עוד כמה ארועים (כמו ההתבודדות המתמיהה של צמד הIpod והסגידה למכשיר הנ"ל)

היה כיף סה"כ.

LOL!!!

אהבתי את הסיפור, ח"ח.

בא לך גם לכתוב את הסיקור? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לומר שדווקא נהניתי מהמפגש הנוכחי. אני מצטער שאין לי נק' להשוואה, מכיוון שלא הייתי נוכח במפגשים הקודמים. המפגש התחיל מעט צולע ונוצרו כמה קבוצות דיון סגורות כאלו אך לאט לאט השתחררו כולם והתחילו העיניינים לרוץ.

אני רוצה לברך את כל החברים שהגיעו למפגש והראו שבאמת איכפת להם מהפורום ולאן הוא הולך. אני בטוח שהיו כאלו שרצו לבוא ולא התאפשר להם ואין זה אומר שהם לא תורמים אלא שחבל שהם לא היו איתנו.

עלו מספר דברים לדיון (כמו מי הראשון שירביץ למישה LOL) ואני חושב שאפשר לתת להם דחיפה גדולה יותר בכדי להפוך את הפורום לאיכותי יותר ולמקום כיף יותר.

חזרתי הביתה לב"ש בהרגשה טובה ואני מקווה שדברים יזוזו בכיוון הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיונים על ה- The Saint Pod , בפורום אודיו... ::) ;D

והוא שווה יותר מנגן דיסקים ... (יש לי אחד...), והוא לא יותר טוב ממנו...המסך קטן..

ב- הנך יכול גם להעביר מידע בטקסטים, יש לך שם שעון (לאנשים כמוני שלא נוהגים לשים שעון על היד...), לוח שנה (עם אפשרות לסימון תאריכים ותיאורים לכל יום..), Backlight וכו'... אני לא אדבר יותר מידי מפני שזה לא קשור לנושא ולפורום..

וכשיש אחד, אין הרגשה יותר טובה ממנה... (אני עדיין לי מאמין שיש לי אותו... ;D אחרי חודש וחצי...חח...)

נחזור לנושא,

עליתם לגג כמו בפעם שעברה? או שהיה קריר למדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כיף, אבל פעם שעברה אני חושב שהיה יותר כיף :)

בכל מקרה, מי שבא שעבר לא הפסיד הרבה לדעתי, מי שלא בא בשום הפסיד הרבה.

כמוני 3 (!) מפגשים הפסדתי

תמיד יש משהו יותר חשוב יותר גדול לא נורא -אם BDB כתב בעיברית הכל אפשרי ;)

אז זאת הבטחה הבא אני נמצא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זזתי ב-6 ככה כי הייתי צריך לזוז, הפסדתי משהו מיוחד? (מכות?) ;D

כן! אם היית נשאר עוד קצת מישה היה מכה אותך :lol:

אפשר לחשוב איזה גנגסטר TheHunter ::), ת'אמת ממה שעשו אותו בפורום חשבתי כבר איזה אחד רמבו עם שרירים בכל הגוף ואיזה 3 מטר גובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL!!!

אהבתי את הסיפור, ח"ח.

בא לך גם לכתוב את הסיקור? ;)

לכתוב? סיקור? אני?

אני יכול לנסות.. אבל יהיה קצת קשה כי סה"כ לא הכרתי את כולם וזה המפגש הראשון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זזתי ב-6 ככה כי הייתי צריך לזוז, הפסדתי משהו מיוחד? (מכות?) ;D

כן! אם היית נשאר עוד קצת מישה היה מכה אותך :lol:

אפשר לחשוב איזה גנגסטר TheHunter ::), ת'אמת ממה שעשו אותו בפורום חשבתי כבר איזה אחד רמבו עם שרירים בכל הגוף ואיזה 3 מטר גובה...

תזהר שהוא לא יקרא לחברים שלו... הם בערך עונים על התיאור הנ"ל...

סתאאם... (או שלא? ??? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...