ההורים, ככל הנראה, נוסעים לתאילנד והסביבה(=] לא זוכר לאן עוד) מה להגיד להם לקנות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההורים, ככל הנראה, נוסעים לתאילנד והסביבה(=] לא זוכר לאן עוד) מה להגיד להם לקנות

SweeT_EviL

Recommended Posts

במקום הPS2 תקבל ערימת חול בשקית עטוף בקרטון יפה של .

צריך להיזהר שקונים שם, שמעתי מלא סיפורים שאנשים פשוט רצו לקנות משם איזה מוצר, והמוכר הראה להם בתור תצוגה את המוצר עצמו ואז הביא להם כביכול את המוצר בקופסא סגורה יפה אבל כשהאנשים הגיעו הביתה היה שם רק ערימת חול... יש שם חארות כאלה שעושים את זה לתיירים טיפשים אז שיבדקו טוב טוב לפני שהם משלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זכרוני איננו מטעני (בכל זאת עברה שנה וחצי מאז שהייתי בתאילנד) אז אפשר למצוא שם לוחות אם בזול, זכרונות גם כן במחירים טובים, מצלמות אפשר להוציא גם כן במחירים לא רעים, אני הבאתי PS2 דק עם צ'יפ, שני בקרים וכרטיס ב700 שקל אז עכשיו אני מניח שאפשר להוציא אותו במחיר מגוחך,הדבר הכי חשוב הוא לראות שהמוצר עובד ולוודא שזה מה שאורזים לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיש להם שם איזה 8800GTx

טוב ואני מניח שרק קונסולות אפשר

אז יש לי שאלה בקשר לXBOX 360 אני לא ממש מכיר אותו.. (שלום שלום)

אמממ יש לו ציפ שאפשר לשים(בארץ כמובן)? יש לו מולטי זון שאפשר לקנות/להוריד?

מה בקשר למשחקים דיסק למשחק מספיק? או שהם משחקים גדולים בטרוף..?

עכשיו גם שמעתי פעם תקטע הזה של ההתחממות יתר שלו ואי תאימות של חשמל משהו כזה הם נכונים....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בטח יהיו בבנקוק. כתוב בגוגל באנגלית "חנויות מחשבים בבנקוק", תראה מחירים, תרשום את הכתובת של החנות, חפש איפה היא בדיוק ב-googel earth לעומת המלון שלהם (בטח יש להם את הכתובת) ותראה אם המחירים שם בכלל משתלמים לעומת המחירים בארץ. אל תשכח שיש את העניין של המכס, אז לא בטוח שזה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי חנות באינטרנט לא מצאתי

אבל ראיתי אנשים שאומרים ש360 עם ציט עולה 11,000 (המטבע שלהם) שזה משהו כמו 1,100 שקל (לפי מה שהבנתי באינטרנט...)

מה אתם אומרים משתלם?

גם ראיתי שיש אנשים שאומרים שמקום היחיד למצוא שם זה Pantip Plaza, נראה לי די הזוי שיש רק קניון אחד של מחשבים בכל בנקוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...