בבקשה עזרה ב TEKKEN 5-לא מצליך לע....:( - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה עזרה ב TEKKEN 5-לא מצליך לע....:(

Interl-Conore

Recommended Posts

אני מוכרח להגיד, שעברתי את הבוס האחרון (זה שאתה מדבר עליו) עם יותר מחצי הדמויות (אולי אפילו 70 אחוז)(אגב, אתה פותח דמויות חדשות אם אתה מנצח אותו (ואז מסיים את הסיפור של הבנאדם).

פשוט תילחם נגדו הרבה הרבה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אתה צריך להתמחות טוב טוב בדמות שאתה רוצה לנצח איתה אלא אם אתה משחק על הרמה הקלה.

בגדול שהוא יורה תלחץ לחיצה מהירה או למטה או למעלה ואז אתה מתחמק. ואז אתה יכול לרוץ אליו ולתת בו.

אבל אין מה לעשות זה קשה בהתחלה בגלל זה ממשיכים וגם משתפרים. אני הייתי ממליץ לך לבחור דמות שאתה אוהב וללמוד את כל התרגילים שלו ורק אז לעשות STORY MODE על הרמה הגובהה ביותר. רק ככה משתפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת פרופורציות, הבוס הזה (קוראים לו Jinpachi ? אני לא ממש זוכר)ממש לא קשה. פשוט צריך ללמוד אותו, זה הכל. במהלך הקרב אל תתרכז ב "אוי שיט אני חייב לנצח", אלא ב "אוקיי, בוא נראה איך הוא מגיב למה שאני עושה עכשיו ואיך אני מתמודד עם המהלכים שלו..", ותמשיך לנסות עד שתמצא תשובה לכל מהלך שלו.

הטקטיקות והמהלכים שהוא בוחר להשתמש בהם מאוד מאוד מוגבלים, ממש קל ללמוד אותו, ואז תוכל לקרוע אותו גם ברמה הכי קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה ישמע דבילי אבל אצלי זה עובד לפעמים תנסה לעלות ל MEDIUM או HARD.

וכמו שאמרו לפני תנסה להתמקד על דמות אחת שאתה טוב איתה ותנסה ללמוד מכות חדשות ועוד יותר חשוב לדעת את האויב (לדעת מה הוא הולך לעשות לך).

חרשתי על המשחק הזה ככה שהוא נמאס עליי אבל עדיין מחשק מהנה אם עושים תחרות בין החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...