כמה שאלות בקשר ל LCD - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר ל LCD

Seadweller

Recommended Posts

היום הזמנתי 32WL66

32 אינץ של טושיבה -

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?pi=JW32WL66

ורציתי לדעת אם הטלוזיה טובה ... קניתי אותה בשביל הסלון... אמרו לי שלא רואים עם LCD ממש טוב בYES האם זה נכון?

וגם שחיפשתי פרטים על הטלוזיה מישהו כתב :

" בחלק מהממירים של Yes יש חיבור רגיל בלבד (composite). לא מומלץ להשתמש בחיבור זה, תבקשו להחליף את הממיר לאחד עם חיבורים טובים יותר "

מזה אומר? יש לי ממיר ממש ישן של YES... ממיר שחור...

האם כדאי לי לקנות ממיר חדש? ולמה החיבור הזה לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידורי יס והמיתחרה שלה הם לא באיכות \ רזולוצייה הכי טובה ומאוד דחוסים , מה שבערך מתאים לטלווזיה רגילה שלא מסוגלת אפילו להראות את העיוותים והאיכות הנמוכה.

מסך LCD הוא הרבה יותר חד ובעל רזולוצייה גבוהה יותר משמעותית - לכן רואים "הרבה יותר טוב" את האיכות הנמוכה.

אני חושב שלכל הממירים שמקבלים היום ביס יש רק חיבור קומפוסייט פשוט. יש ממיר ישן שחור שיש לו גם SVIDEO ואולי אפילו דרך חיבור SCART.

בכל מיקרה ההבדלים הם לא בשמיים , בטח לא לשידורים כמו שיש בארץ.

ככה שלקנות בשביל זה בטח לא כדאי , להחליף - אולי (הממירים הזולים פחות איכותיים גם באודיו וגם בוידאו, וזה הרבה יותר חשוב מאשר באיזה סוג יציאה משתמשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה. אני יתקשר לYES ואני יבדוק אם אפשר להחליף את הממיר בממיר חדש יותר... בחינם.. או לפחות בהנחה משמעותית

תודה רבה על העזרה :yelclap:

ול - niv0us

זה דגם 32WL66 של טושיבה

וקניתי ב6200 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון דיברנו על הנושא כבר בעבר

וכולם או לפחות הרוב חושבים שלא כדי ליקנות LCD כרגע אם המטרה העיקרית זה ליצפות בשידורי לווין\כבלים בארץ

בעתיד המצב בטח ישתנה אבל כרגע השידורים של 2 החברות ברמה נמוכה

תLCD עדיף לחבר למחשב\DVD\בלו רי\HD DVD\קונסולה חזקה וכו

ואז תיראה את איכות התמונה הטובה

זה גם חוסך מקום וחשמל

ואני יגיד לך אני אישית מחפש ולפני כמה ימים בדקתי בחנויות כל מיני טלויזיות והLCD לא ניראו לי מישתלמים ביגלל המחיר הגבוה

והCRT האיכותיות לא זמינות

ככה שבסוף החלטתי ליקנות CRT זולה ורק בעתיד שמחירי הLCD ירדו אני ישדרג

ואני ממליץ לך לחשוב על זה אם אתה קונה רק לשידורי כבלים\לווין או ישנות

כי פשוט חבל על הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לדעה הרווחת, ובניגוד למה שכל מוכר בחנויות חשמל מנסה לדחוף לצרכנים, למי שצופה

בעיקר בשידורי טלוויזיה מומלץ לקנות דווקא פלסמה ולא LCD. מעבר לכך שביחס לאינץ' טלוויזיות פלסמה

יותר זולות מ-LCD, בד"כ רואים בהם את שידורי הטלוויזיה הרבה יותר טוב.

נכון שמרבית טלוויזיות הפלסמה בארץ הם לא HD, אלא רק תומכים בכך(בניגוד ל-LCD), אך מכיוון שסביר להניח שזה

לא יהיה פורמט השידור בארץ בעתיד הנראה לעין, כדאי לקנות פלסמה.

מעבר לזה, הדרך המומלצת ביותר לקנות טלוויזיה היא ללכת ולראות איך זה נראה בעיניים. הבחירה בחברה מסוימת/דגם

מסוים היא בד"כ מאוד אישית.

בד"כ בחנות תמיד ישימו לכם איזה סרט וזה ממש לא מייצג, אז מומלץ לבקש להעביר לשידורי רגילים

ולראות שם את האיכות (ולא בערוץ 10-שהוא יחסית באיכות גבוהה).

למי שמרבה לצפות בשידורי DVD/לחבר את המחשב לטלוויזיה מומלץ לקנות LCD מפני שזו הדרך לנצל את היתרון

שלו על הפלסמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... אני לא ממש רואה ערוץ 10 או 2...

אני בדרך כלל רואה את סדרות הריאלטי בערוץ 13 וקצת YES 2 ו 4

אבל בדרך כלל אני רואה סרטים שאני מוריד ל DVD

ורוב הסרטים שאני מוריד הם בפורמט גבוה של HD

720p HDTV x264

או

1080i

לכן לקחתי LCD שתומך ב HDTV

[ יש לי כבר שתומך ב HD ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחובר לטלויזיה של YES תתקשר אליהם ותבקש לשדרג את הממיר בסלון ל ADB3100.

הוא מוציא אות ו S-Video באיכות טובה מאוד ויש רק ממיר נורא ישן של PACE שמתקרב לאיכות שלו.

חוץ מזה אם יש לך רסיבר קולנוע ביתי עם כניסה אופטית תוכל לקבל אות באיכות דיגיטלית ישר מהממיר ואם

אתה מזמין ב DVDBOX תקבל אותם עם Dolby Digital אמיתי ישר לרסיבר שלך.

הממיר היחידי שיש היום שיותר טוב זה היס מקס אבל תדרוש לקחת את ה ADB3100

שאתה אמור לקבל שדרוג אחד שלו בחינם ללא דמי התקנה(מכל ממיר הלאה ישנו תוספת של כמה עשרות שקלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקשרתי והם אמרו שהם לא מחליפים ממיר... אפילו שאני ב YES מאז שהם התחילו.. בערך 6 שנים+

הם אמרו שמחליפים רק אם הממיר מקולקל או שהוא עושה בעיות... מזה השטויות האלה..

בקיצור התעקשתי ואמור להגיע טכנאי של YES ביום ראשון.. לבדוק תממיר ולראות אם יש צורך להחליף תממיר...

אם באמת צריך להחליף והוא יחליף בחינם... אתה חושב שהוא יביא איתו את ה ADB3100?

זה הממיר הכי חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדרוש שיחליפו לך ספציפית ל ADB3100. תגיד שקנית טלויזית LCD ושאתה לא רואה כמו שצריך עם הממיר שיש לך עכשיו.

תוכל גם לטעון שאתה לא שומע כמו שצריך (אם יש לך מגבר/רסיבר ) בכל מקרה אל תקבל לא כתשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...