מפרט ללוח, מעבד וכ.מסך 2000 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ללוח, מעבד וכ.מסך 2000 שקל

Ran B

Recommended Posts

טוב, בגלל סיפור מעצבן שכנראה הלוח או המעבד שווקו חיים ומתו לי.

אני מעוניין כבר להחליף את כל הפלטפורמה. עד עכשיו הייתי עם P4 2.66@3.00 GHZ (תושבת 478).

ולוח של ASUS P4P800SE. כ.מסך של XFX Gforce 6600GT AGP.

ועכשיו אני מעוניין להכנס לdual core. ראיתי בין הנושאים שהרבה פה מציעים את ה

‏Core™2 Duo E6300, 1066Mhz, s775, 2MB‎

ולכן חשבתי באמת ללכת עם המעבד הזה. אך מכיוון שהוא פלטפורמה שונה, אז צריך לוח אם שונה ומכיוון שהלוח אם שונה

היום כבר כולם עם PCI-E ול AGP, לכן את הכ.מסך החמוד שלי אני אצטרך להגיד שלום.

אך הסכום יצא עצום! יותר מידי.

לכן ראיתי שיש מעבד גם שהוא Pentium D820. רשום שהוא גם dual core. אבל הבאס שלו 800mhz.

שעולה 400 שקל פחות.

וזה לא איכפת לי, נהפוכו אני חוסך הרבה כסף על זכרונות כי כרגע יש לי A-DATA 512MB X2. שעד היום השתמשתי בהם.

כך אוכל להשקיע ולקנות לוח נורמלי וכ.מסך נורמלי. כי בתקציב נמוך אני לא יכול לקנות את המעבד שלמעלה, לוח אם שיתמוך בבאס הגבוה

זכרונות לבאס הגבוהה וכרטיס מסך נורמלי.

אז אשמח לקבל הצעה וחוות דעת על הD820. (יש גם את הD915 שיש לו יותר קאש, אם נכנס במפרט סבבה).

לוח אם חשבתי על ‏AW8-MAX (955X) s775, Dual DDR2, GBL‎ של . התרשמתי מהפירוט שלו, מה אתם אומרים?

וכ. מסך אשמח להצעה.

כלומר יוצא אפשרות א)

מעבד D820 מחיר - 630 ש"ח.

לוח אם ‏AW8-MAX (955X) s775, Dual , GBL‎ מחיר - 650 שקל

ונשאר 720 שקל לכ.מסך טוב יחסית (PCI-E כמובן) אני מאוד מקווה שהוא ישתווה לכ.מסך שיש לי 6600GT, כי יש לו מהירות זיכרון

1.13 ghz וליבה 600mhz (אחרי קטנה)

אפשרות ב)

מעבד D915 מחיר - 790 ש"ח

אותו לוח 650 ש"ח

ונשאר 560לכ.מסך באותם תנאים (למרות שזה יהיה פחות כי המחיר נמוך יותר עכשיו).

אז מה אתם מציעים, אם בכלל אתם מציעים משהו כזה? ואם יש לכם מפרט אחר אשמח לשמוע!

תודה

רן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא ראיתי טעם לפתוח נושא חדש ולהעתיק הכל.

מכיוון והנושא עדיין רלוונטי ועברו שבועיים והנושא הזה חפור בעמודים מאחורה אז הקפצתי את הנושא.

מקווה שזה יתקבל ברוח טובה אצל האחראי.

אני פשוט בצבא ואין לי הרבה זמן להתייעץ ולחשוב ולקנות. אני ממש רוצה להחליט. אשמח לעזרה, חבר'ה!

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך המנהל יקבל את זה אבל אני יודע שאם היית שולח ה"פ לבחור והיית מבקש להקפיץ אני בטוח שהוא היה מאפשר לך את זה.

בכל מקרה לעניין,אתה מודע לזה שאתה צריך להחליף זיכרונות גם נכון? צריכים DDR2 ולפי מה שהבנתי יש לך DDR1.

בכל מקרה אני דווקא היתי הולך על זה במידה ויש לך DDR2 ולא הבנתי נכון.

Pentium D 2.8Ghz, s775, 2x1MB, DualCore 590 1 590

945P-S3 s775 Conroe, DDRII 667, PCI-E 580 1 580

7600GT 256MB TV, DVI, PCI-E 890 1 890

Total price 2060 ¤

במידה ויש לך DDR1 שהוא כמובן לא מתאים צריכים לקחת לוח שתומך בשניהם וככה בעצם אתה יכול להישאר על הכ.מסך AGP שלך אם אתה רוצה ואז להחליף רק מעבד

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3483

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה! עזרת הרבה ;)

(במיוחד שאני לא רואה הרבה בית וחשוב לי המענה המהיר)

ראיתי את ההצעה שלך, לגבי המעבד אני מסכים בהחלט וחשבתי עליו סופית. זול ביחס לשאר המעבדים והוא dual .

לגבי הלוח אם הסתכלתי על המפרט שלו עכשיו והוא סבבה לחלוטין, במיוחד למחיר שלו.

ומה דעתך על זה : ?AW8-MAX (955X) s775, Dual , GBL? של אביט (650 ש"ח).

יקר טיפה יותר, אבל סתם מהסתכלות מהירה, ראיתי למשל, תמיכה באודיו 7.1. (השאלה אם הכוונה לתמיכה לוגית או תמיכה פיזית גם עם חיבורים והכל).

בכל מקרה תן את ההצעה שלך בנוגע ל2 הלוחות, אבל מה שאתה הצעת לי מעולה גם כן.

על הכרטיס מסך אני לא אתווכך כי אני יודע שהוא טוב והוא במחיר טוב גם כן. רק שאלה, הסתכלתי לפי המחיר שבחרת והכרטיס בKSP. ראיתי שזה

של חברת , אף פעם לא שמעתי כל כך על החברה הזו. אולי כדאי לקחת של חברה אחרת?

עכשיו בנוגע לזיכרון. יש לי DDR1. אני פשוט לא ראיתי את הסיבה לבעיה כל עוד הבאס של המעבד הוא 800Mhz. והזכרונות הן DDR400.

זה די תואם. אולי הסלוט של שונה פיזית ואז זה באמת בעייתי, בזה פחות יש לי מושג. האם באמת זה בעייתי לשים את הזכרונות שיש לי?

כי אם כן, זו לא בעיה להוסיף עוד 500 שקל בערך ולקנות 2 צ'יפים של 512 מגה כמו שאני רוצה.

שוב תודה.

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...