ראש עיריית רמלה: "שהערבים ילכו לה*דיין " - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראש עיריית רמלה: "שהערבים ילכו לה*דיין "

SHAY951

Recommended Posts

דגל והמנון הם רוצים? כאילו מה חשב על זה בכלל שבמדינה יהודית תראה דגלים ערביים ורחובות ערביים לעזאזל מה עוד??? בטח גם ראש ממשלה ערבי הם רוצים, אולי לשנות את שם הארץ לפלסטין, נמאס כבר מהשמאלנים האלה שכל הזמן רק תומכים בהם ועוזרים להם במקום להתעורר למציאות הם חיים בבועה שאנחנו לא טובים זה אפילו לא יפה נפש זה חבורת טיפשים עד מתי זה יימשך עד מתי הם ישארו בבועה הזאת שהערבים טובים היהודים רעים וגם שהערבים בכל זאת עושים איזו שטות אז הם עדיין איתם, שיעברו לצד שלהם באופן רשמי וזהו, אה הם לא יעשו את זה כי אחרי יום ירצחו שם את כולם (מעניין למה) צבועים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמאלנות היא לא מחלה גנטית. אני הייתי בשמאל הקיצוני פעם (מרץ) והתפכחתי בשלבים. הגנים שלא לא השתנו ;)

שמאלנית היא אמנם ברוב המקרים איפשהו באמצע בין טיפשות לחוסר אחיזה במציאות (כל אדם לגופו, במקרה שלי רפיסה כללית באחיזה במציאות, הידועה בשם "תמימות קיצונית").

ואגב, אני חושב שהדרישה שלהם מגוחכת. אם שכונה תהפוך לאירית בארה"ב (כלומר, יעברו להתגורר שם הרבה אירים) ישנו את השמות של הרחובות לאישים אירים? מה הקשר בכלל, מאיפה הם המציאו את זה?

פשוט אין להם סבלנות לחכות עד שהם יעיפו אותנו מכאן... ::)

^^^^^ מילפורד, אין לי שום בעיה עם זה, אם לא הייתי חושב שהשלב הבא יהיה ללמד רק על גבולות 48 ואז רק על תפוצות היהודים בגולה.. ;)

הייתי מוסיף גם כניעות טוטאלית נטיה למאזו ולהרס עצמי.

אבל טוב שחזרת אלינו לכדור הארץ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...