יש לי מחשב חזק עם אינטרנט 3 מגה.ושאני מפעיל את האמיול האינטרנט לא זז בכלל.למה?? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מחשב חזק עם אינטרנט 3 מגה.ושאני מפעיל את האמיול האינטרנט לא זז בכלל.למה??

מור23

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אויי אנשים קשים

=! הוא סימן לשונה בשפות כמו C או C++

בכל מקרה גם אני לא התכנוותי לחסום אלה להגביל

כשאתה מגביל את ה-upload אתה מגביל גם את ה-ack מה שפוגע במהירות ההורדה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

ותוריד יותר מהר אם תגביל את ה-upload בחמור ולא ב-netlimiter

תעשה ניסוי, נסה להוריד קובץ חדש של איזה פרק שיצא כדי שיהיו המון מקורות - פעם עם upload של 7 בחמור ופעם עם upload של 7 ב-netlomiter ותראה שבמקרה הראשון זה יורד מהר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם עמרי

כשאתה מגביל את הUPLOAD דרך החמור ל7KB אתה מוגבל למהירות הורדה של 28KB

(בחמור המקורי ולא מוד "פרוץ" כלשהו)

עדיף להגביל דרך NETLIMITER

אם כי הכי טוב זה לעבור לחבילה עם UPLOAD נורמלי ולתת לו 50KB :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם עמרי

או, איפה היית כל היום ;D

אגב כמו שעומרי((לא אני, השני) אמר ובעצם גם אני)) ברגע שתגביל את הUL דרך הפרד את הUPLOAD (מתחת ל10) אז זה מגביל את הDL

נ.ב

ואז זה אומר שהניסוי שהצעת "בטל בשישים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להגביל ל 7KBPS, עם חיבור 192 (שזה 24KB/S) - העלאה של 10 היא בהחלט סבירה אפילו נמוכה מעט ורחוקה מ"לחנוק" את ה DOWNLOAD.

כאשר אתה מתקרב ל 80% מהמקס' אז ההשפעה ניכרת, אבל 10KBPS זה רק 42%....

עוד דבר הרי באימיול יש קרדיטים - נתת יותר = מתקדם בתור יותר = מוריד יותר מהר, והנטלימיטר הרי מגביל את השליחה בפועל.

יש פתרונות אחרים למשל מודים מסויימים של אימיול מכילים משהו שנקרא ZZ ratio. זה ratio של session ולא של זמן אמת, דהיינו בכל הפעלה של האימיול אתה מקבל יחס של 1:3 לכל ההפעלה. לדוגמה אם מגבילים על 8 באימיול הרגיל אז הוא מגביל מיידית. לעומת זאת ב ZZ RATIO כל עוד לא הגעת ל 1:3 אז בכל זמן נתון ההורדה לא מוגבלת.

בנוסף ישנו דבר שנקרה Upload speed sense (נמצא בהעדפות של אימיול) - ששם זה מווסת את ההעלאה אוטומטית: אם אתה גולש באינטרנט למשל כאשר דף נטען אז באופן זמני הוא מוריד את ההעלאה כך שלא תורגש איטיות.

מוד שתומך ב ZZ RATIO למשל הוא MorphXT:

http://emulemorph.sourceforge.net/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להגביל ל 7KBPS, עם חיבור 192 (שזה 24KB/S) - העלאה של 10 היא בהחלט סבירה אפילו נמוכה מעט ורחוקה מ"לחנוק" את ה DOWNLOAD.

כאשר אתה מתקרב ל 80% מהמקס' אז ההשפעה ניכרת, אבל 10KBPS זה רק 42%....

עוד דבר הרי באימיול יש קרדיטים - נתת יותר = מתקדם בתור יותר = מוריד יותר מהר, והנטלימיטר הרי מגביל את השליחה בפועל.

יש פתרונות אחרים למשל מודים מסויימים של אימיול מכילים משהו שנקרא ZZ ratio. זה ratio של session ולא של זמן אמת, דהיינו בכל הפעלה של האימיול אתה מקבל יחס של 1:3 לכל ההפעלה. לדוגמה אם מגבילים על 8 באימיול הרגיל אז הוא מגביל מיידית. לעומת זאת ב ZZ RATIO כל עוד לא הגעת ל 1:3 אז בכל זמן נתון ההורדה לא מוגבלת.

בנוסף ישנו דבר שנקרה Upload speed sense (נמצא בהעדפות של אימיול) - ששם זה מווסת את ההעלאה אוטומטית: אם אתה גולש באינטרנט למשל כאשר דף נטען אז באופן זמני הוא מוריד את ההעלאה כך שלא תורגש איטיות.

מוד שתומך ב ZZ RATIO למשל הוא MorphXT:

http://emulemorph.sourceforge.net/

אני מחזיק 3 מחשבים ברשת הביתית שלי... וUL של 10 לא נותן לי לזוז

בקשר לפתרונות האחרים שרשמת ניסיתי והחלטתי לעבוד עם הפרד הרישמי וללא שום מודים ואי אילו רמאויות אחרות (שרק פוגעות ברעיון השיתוף) בקר לUSS זה לא עבד אצלי הכי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזיק 3 מחשבים ברשת הביתית שלי... וUL של 10 לא נותן לי לזוז

בקשר לפתרונות האחרים שרשמת ניסיתי והחלטתי לעבוד עם הפרד הרישמי וללא שום מודים ואי אילו רמאויות אחרות (שרק פוגעות ברעיון השיתוף) בקר לUSS זה לא עבד אצלי הכי טוב...

לא דובר כאן על אאל"ט, אלא על שימוש באימיול + גלישה באותו מחשב.

אין קשר לרמאות - morphxt זה מוד מוכר ואף נתמך באתר הרשמי של אימיול, הוא גם מגביל את ה RATIO אבל באופן שהוזכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני יבין יש לך ראוטר?

אם כן, זה בעיה מוכרת

הראוטר עצמו נחנק מכל החיבורים היוצאים שהחמור יוצר

תגביל את כמות החיבורים שלך

זה ממש מתבטא בגרסאות לא חוקיות של החמור ששם פשוט מפציצים את הכול במספרים גבוהים(שמתאימי יותר לחיבורים אירופאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מסכים אם מה שטוען פה omri_ro לכל אורך הדרך.

אין שום סיבה שאם אתה מגביל עם NL חיצונית את רוחב הפס העולה,ובאימיול(ללא RATIO) אתה מגדיר הורדה מקסימלית,המהירות הישירה שלך ממקור מסוים תפגע.אם כבר,ברגע שיש לך UP נמוך,המהירות הכללית תפגע לך מכיוון שכמו שאמרו פה:"יש קרדיטים - נתת יותר = מתקדם בתור יותר = מוריד יותר מהר" ,אז יקח יותר זמן עד שיהיה אפשרי להוריד ממקור נוסף וכולל זמן ארוך יותר של ACK וכו'.

omri_ro:

בכללי,אין סיבה שאם תגדיר את UP בין 7KB -10KB ויש לך UP בכללי של 24KB ואתה לא מעמיס על הנתב אם יותר מדי חיבורים בו-זמנית,שלא תוכל לגלוש באופן נורמלי.

האם יש לך SP2 וחומת-אש תוכנתית במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה שבגללה אימיול לוקח את כל רוחב הפס היא כי האימיול מתחבר לעוד 800 משתמשים שמהם אתה מוריד או שהם מורידים ממך ושומר עליהם קשר וזה מה שממש חוסם את האינטרנט יותר מהבעייה של הUPLOAD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...