רשמים ראשונים מ-Project IGI2. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמים ראשונים מ-Project IGI2.

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

בשעה טובה שנה אחרי שנרשמתי לבטא של המשחק,קיבלתי את המייל שלו ציפיתי,הבטא שוחררה וניתנת להורדה לטסטרים הרשומים!

הקובץ להורדה היה בגודל של 109MB,ובגרסא0.385.

בקרוב,אחרי כמה שעות,של משחק אני יביא וביקורת יותר מפורטת על המשחק,שעד עכשיו עשה עלי רושם מאוד מאוד חיובי.

"צפו פגיעה!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות בקרוב.

בינתיים רשמים מהמשחק:

הבטא בא עם שלב אחד בלבד בMP בשם TimberLand,סגנון המשחק די ממכר ומזכיר את ה-MP של SOF2:

שנכנסים לשרת מופיע מסך ונותן לשחקן שלושה אפשרויות:להיות ה-Conspiracy team(הרעים),IGI(הטובים) או סתם לצפות במשחק מהצד.

אחרי בחירת הצד,ניתן לבחור סקין אשר ייצג אותך במשחק ופרצוף אחד משלושה לכל סקין,עכשיו הגיע הזמן לחמש את הדמות בהתאם :D.

מערכת הנשקים במשחק יעילה רחבה וממש נוחה,(לחלקכם הסידור ישמע מוכר) בתחילת המשחק לפני ה-Spawn הראשון מתחילים עם סכום קבוע מראש של כסף,לפני ה-Spawn ניתן לפנות לתפריט עם מבחר של יותר מ-50 נשקים שונים,בין הנשקים במשחק ניתן למצוא גם את נשקים תוצרת כחול לבן,זה כולל את ה-Uzi,Micro Uzi ועוד שדומה בצורה חשודה ביותר לתבור.

בשביל לשמור על המציאות במשחק כמות הנשקים מוגבלת למקסימום של שלושה נשקים שונים.

כמו כן,למען המציאות לכל חלק בגוף יש השפעה שונה על הנזק שאתה מקבל,ומתי שמתים רשום באיזה חלק בגוף הכדור פגע בדיוק.

(הערת העורך:אני מצאתי את ה-Dual Uzies בתור שעונה לטעמי בגלל פוטנציאל ההרג העצום שלו וחוסר הדיוק המוחלט שלו,מה שמבטיח להרוג את ככככולם :)).

עוד על המפה:

המפה היא בחלקה יער ובחלקה קומפלקס של בניינים,ומספקת בקלות את לכל שחקן את טעמו האישי,בין אם אתה צלף,או סטרייפר נטול רצון לחיות,מטרת המפה היא שצוות IGI יסתנן לתוך בסיס ה-Conspiracy team,יחדיר וירוס כלשהו למערכות המחשב שלהם,לגנוב קובץ מאחד המחשבים שבו מצוין המקום של המטרה של המשימה אותה צריך להשמיד,על-פי 9 שעות המשחק שלי עד עכשיו הגעתי למסקנה שכדי לנתח חובה לעבוד בתור צוות,אין ראמבוייזם במשחק הזה,אין פה מצב שאיש אחד יחסל את חיילי הבסיס וישלים את כל המטרות לבדו.

זה פשוט מראה מענג לראות צוות של 8 אנשים זוחלים ומסתננים עד למרחק של מטרים ספורים לבסיס האויב,בעוד שמתי שניתן האות אחד-אחד הם מתחילים להתקדם לתוך הבסיס בעוד שניתנת להם אש חיפוי מ-3 צלפים...

המשך עוד מעט(אולי מחר), עוד כמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובטח,הנה בלעדיות,קצת סתמיות אבל זה כי אני עייף:

מבחינת הגרפיקה המשחק נראה הרבה יותר טוב תוך כדי משחק,בתמונות הוא יצא קצת מכוער,כמו כן הוא תומך באפשרות של ה-AA דרך המשחק עצמו.

114470pic2.JPG

114470pic1.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שהוא נחמד וכיף,הוא מפוצץ בבאגים,כמו הפרט שאם קופצים לפעמים פשוט לו נוחתים ואפשר פשוט ללכת באויר ועוד כמה באגים כאלו,או שעם אני מסתכל על מישהו בחיישן טמפ' ואח"כ יורה עליו עם הדראגונוב הכדורים מתחילים להתביית.

לילה טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...