יש נהגים יותר זהירים ממני? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש נהגים יותר זהירים ממני?

yigael_o

Recommended Posts

היי, סקירה קצרה.

רשיון מאז גיל 18

מכונית: טסט 3

אופנוע עד 500 סמ"ק: טסט 12

משאית עד 15 טון: טסט 1

האמר (צבאי): טסט 1

האמר (נהיגה מבצעית): טסט 1

אופנוע (ללא הגבלה): טסט 1

טוטל לוס:

4 האמרים בסדיר.

אופנוע (GS500)

אוטו א"א (אוטו אבא, למזלי ליסינג): קאיה ספיה, מאזדה 323 מאזדה 3 קורולה 98 מיצובישי לנסר 2006

2 האמרים במילואים.

סה"כ : 12

שלילה: 3 חודשים כי תפסו אותי בבקעה על 114 (אני חושב שמותר 80 או 90 בדרך כלל אבל בהאמר מותר 65)

ועכשיו מחכה ל משפט (170)

יש מישהו שנוהג יותר זהיר ממני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין במה בדיוק אתה משוויץ?

בזה שלא מעט פעמים כמעט איבדת תחיים שלך וגרמת לאחרים גם ובזה שאתה לא יודע לשמור על רכוש ובזה שלקח לך 12 טסטים כדי לקבל רישיון לאופנוע 500 סמ"ק?

אני אישת הייתי מאוד מתבייש בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי חייב להמר, הייתי מהמר שיש לך איבר מין קטן באופן אבנורמלי, ואתה מרגיש צורך לפצות על כך ע"י נהיגה מהירה, ומשום מה חושב שאנשים יחשבו שאתה גברי או משהו כזה. פחחחחח, תחשוב שוב :lol:

או, אפשרות ב' היא שאתה ילד קטן שאין לו כלל רשיון והחליט להשתעשע בלספר סיפורים (מה שמסביר את הפוסט התמוה הזה לפורום מחשבים ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי חייב להמר, הייתי מהמר שיש לך איבר מין קטן באופן אבנורמלי, ואתה מרגיש צורך לפצות על כך ע"י נהיגה מהירה, ומשום מה חושב שאנשים יחשבו שאתה גברי או משהו כזה. פחחחחח, תחשוב שוב :lol:

או, אפשרות ב' היא שאתה ילד קטן שאין לו כלל רשיון והחליט להשתעשע בלספר סיפורים (מה שמסביר את הפוסט התמוה הזה לפורום מחשבים ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yigael_o, דיי חמוד דברתי עם אביך.. הוא הבטיח ששנה הבאה כשתגיע לגיל 33 הוא יוריד לך את הגלגלי עזר וינסה ללמד אותך שוב....

וכן הוא יודע שהכסא כבר קטן מאוד בשביל וזה כואב לך... אבל מה לעשות שכסא גדול יותר מפריע לכידון להסתובב??

אבל מצאנו פתרון.... יש את הריפוד של האסלה שלכם שכבר ממש מלוכלך... הוא יעשה לך ריפוד לכסא וכך יקטין את הכאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, סקירה קצרה.

רשיון מאז גיל 18

מכונית: טסט 3

אופנוע עד 500 סמ"ק: טסט 12

משאית עד 15 טון: טסט 1

האמר (צבאי): טסט 1

האמר (נהיגה מבצעית): טסט 1

אופנוע (ללא הגבלה): טסט 1

טוטל לוס:

4 האמרים בסדיר.

אופנוע (GS500)

אוטו א"א (אוטו אבא, למזלי ליסינג): קאיה ספיה, מאזדה 323 מאזדה 3 קורולה 98 מיצובישי לנסר 2006

2 האמרים במילואים.

סה"כ : 12

שלילה: 3 חודשים כי תפסו אותי בבקעה על 114 (אני חושב שמותר 80 או 90 בדרך כלל אבל בהאמר מותר 65)

ועכשיו מחכה ל משפט (170)

יש מישהו שנוהג יותר זהיר ממני?

חחח איזה אפס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך, הקרייזי פרוג בלקיפ נוהג יותר זהיר :xyxthumbs:

צל"ש על כמות כל הרכב ההרוסים, בשביל להרוס 12 כלי אני צריך 2 סיבובים ב BF2.

:lol:

תשמע, לא שיחקתי במשחק הזה, אבל זה משחק אסטרטגיה, לעזאזל! אני מבין שאתה משחק ממש, אבל ממש גרוע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...