רציתם לדעת האם מעבדי AMD עובדים טוב עם GEFORCE 8800GTX\GTS הנה התשובה... - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתם לדעת האם מעבדי AMD עובדים טוב עם GEFORCE 8800GTX\GTS הנה התשובה...

Sex$Booster2007

Recommended Posts

אין פה השוואה ישירה....?

אבל מה הבעיה לעשות לבד השוואה ישירה? (כמו שעשיתי)

אלא אם כן אתה מוגבל שיכלית ולא יכול לעשות 1+1 ...אז זה כבר משהו אחר...

ומה הבעיה לקחת נתונים מביקורות אחרות ולעשות לבד 1+1 ולראות לבד עד כמה יותר חזק מעבד של אינטל מול מעבד מתחרה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:pissed: :pissed: :pissed:

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

כניראה שאני אצטרך לפרט עוד קצת בשביל שתבין.

המערכת של היא בעלת הכרטיסים הבאים:

EVGA e- 8800 GTX ACS3

Leadtek 8800 GTS

ומותקן עליה דבריבר גירסה: Driver version ForceWare 96.45

המערכת של היא בעלת הכרטיסים הבאים:

EVGA e- 8800 GTX ACS3

BFG 8800 GTS

ומותקן עליה דבריבר גירסה: Driver version ForceWare 97.02

עכשיו אתה שם לב שכרטיס ה-GTS שונה, וגם הגירסה של הדריבר שונה, נכון?

זה אומר שאין מקום להשוואה....

כל זה בנוסף למה שאני אמרתי ממקודם.

והשאלה הגדולה מכל זה איך אפשר להסיק את הביצועים של E6300 מהביצועים של X6800?

הפעם לא יכולתי לכתוב את זה יותר ברור, מקווה שתבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib.. סתם שתדע.. הרכבתי בשבוע האחרון 2 מחשבים עם 6300 ו945P-S3 לוח שעולה 600שקל וזיכרונות 667(הראשון טווינמוס והשני NCP) ושניהם הגיעו ל370FSB יציב(כן - זיכרונות על 740מגהרץ) והמחשב יציב בטון!

וסה"כ כמה זה עלה לנו? אה? 1700שקל למעבד ולוח שמשתווים לE6600 ואף עוקפים אותו.. מי צריך יותר מזה תעשה לי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את המטרה של הת'רד הזה

פותח הת'רד מחפש חיזוק לכך שיש לו AMD?

זה הרי ברור שההבדלים במשחקים בין מעבדי אינטל/AMD הם קטנים

אין סיבה שK8 לא "יעבוד טוב" עם 8800

אבל מכאן ועד השטויות של URIB שעדיף לקנות היום AM2 על פני C2D יש מרחק גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נמעס מכל ה FANBOYS האלו

מנסים למצוא הצדקה שקנו

:kopfpatsch:

אם קניתם אותו לפני תקופת ה C2D , אז סבבה לכם

הוא היה המעבד הכי טוב שהיה באותה תקופה , מעבדי ה אכלו בלי מלח את הפנטיום הזבל .

ואם קניתם אותו בתקופה ה C2D ואתם מנסים להצדיק את קניה...אז תלכו לURIB

הוא ישלח לכם הרבה אתרים מוזרים שאף אחד לא מכיר

אבל שם יראו עד כמה ש טוב!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib אתה היחיד שאני אתייחס באופן אישי: לך לישון... אתה מדבר שטויות בטונות.

אתה חיי בכאילו...

ובכללי:

ברור שאם קונים מחשב היום אז אין מה לדבר שאינטל הרבה יותר משתלמת.

כל מה שדובר כאן והמטרה (לפחות לפי מה שאני הבנתי) היא בסה"כ להבהיר שההבדלים הם לא "גדולים", זאת אומרת שאין צורך להחליף דוגמא מעבד 3800X2 לאינטל EXXXX... לכל מי שרץ להחליף לכרטיסים הנ"ל.

לדומא אני הייתי בטוח שאני צריך להחליף את כל המערכת שלי (לוח\מעבד\זכרון) כי המעבד של יגביל אותי בצורה מטורפת...

אז קודם כל בא להראות לי לפחות שלא... ההבדלים לא גדולים ובטוח שלא משתלם עד כדי טמטום להליף מעבד 3800X2 במעבד E6300...

שלא נדבר על צורך בלוח\זכרונות...

הרעש שהיה מסביב גרם לתחושות כאילו המעבדים של פשוט לא הולכים ביחד עם בכרטיסים האלו בגלל הצוואר בקבוק.

אני לא רואה מלחמה בין אינטל ל- וזאת בכלל לא הכוונה.

ואני לא חושב שפותח התרד מחפש חיזוק שיש לו , אלא פשוט להראות שהתאוריה סביב טובה עם 8800 ו-AMD גרועה לא בדיוק נכונה.

חבל שאנדשים כמו URIB הורסים והופכים הכל למלחמות של חברות... הדיון יכל להיות מעניין לפחות מבחינתי ונהרס, חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib אתה היחיד שאני אתייחס באופן אישי: לך לישון... אתה מדבר שטויות בטונות.

אתה חיי בכאילו...

ובכללי:

כל מה שדובר כאן והמטרה (לפחות לפי מה שאני הבנתי) היא בסה"כ להבהיר שההבדלים הם לא "גדולים", זאת אומרת שאין צורך להחליף דוגמא מעבד 3800X2 לאינטל EXXXX... לכל מי שרץ להחליף לכרטיסים הנ"ל.

לדומא אני הייתי בטוח שאני צריך להחליף את כל המערכת שלי (לוח\מעבד\זכרון) כי המעבד של יגביל אותי בצורה מטורפת...

אז קודם כל בא להראות לי לפחות שלא... ההבדלים לא גדולים ובטוח שלא משתלם עד כדי טמטום להליף מעבד 3800X2 במעבד E6300...

הרעש שהיה מסביב גרם לתחושות כאילו המעבדים של פשוט לא הולכים ביחד עם בכרטיסים האלו בגלל הצוואר בקבוק.

אני לא רואה מלחמה בין אינטל ל- וזאת בכלל לא הכוונה.

ואני לא חושב שפותח התרד מחפש חיזוק שיש לו , אלא פשוט להראות שהתאוריה סביב טובה עם 8800 ו-AMD גרועה לא בדיוק נכונה.

חבל שאנדשים כמו URIB הורסים והופכים הכל למלחמות של חברות... הדיון יכל להיות מעניין לפחות מבחינתי ונהרס, חבל.

ממש אין סיבה לעבור מ X2 של AMD ל C2D , מעבדי ה X2 מצויינים, ונותנים ביצועים מעולים

אבל כמו שציינת אם הולכים לקנות היום מעבד (מעל 1000 שקל) אז ללכת על AMD יהיה בזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא מטרת הדיון וסתם לקחתם אותו למלחמות המיותרות והמטופשות, כל אחד והפאן בויי של אותה חברה.

בכל מקרה אני אנסה להחזיר אותו. :smile1:

מישהו מצא קצת ברשת השוואות או מבחנים של ביחד או בנפרד ל-

E6300 וכרטיס 8800GTX\GTS

ול-3800X2 939\AM2 וכרטיס 8800GTX\GTS במשחקים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכללי:

איפה שמעת כזה דבר?

בטח לא בפורום שלנו...

מי הציע אי פעם למישהו לעבור מAMD X2 לC2D?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתרד הזה ניסיתי להראות לכולם שמעבדי אכן מסתדרים עם הכרטיס הגרפי מכיוון שנוצרה המולה בגלל הC2D דבר זה גרם להמון אנשים לחשוב שפשוט המעבדים הנוכחים של לא יעמדו בעומס... זה מה שמוכיח התרד ולמה ישר לפתוח מלחמה????????? גם המעבדים של מצויינים וגם בC2D, ולא סתם יש פה יותר מעריצי תזכרו מה היה בסבב הקודם עם מעבדי פנטיום 4 העלובים והבזויים האלה, AMD אכלו אותם בלי מלח, זיינו להם תצורה. אומנם הC2D כן פותח פער בין המעבדים של AMD לאילו של אבל עדיין אין לבזות את AMD בין אם יש לך FX62 או X2 3800 הכרטיס לא יהווה צוואר בקבוק משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעש שהיה מסביב בגלל ההגבלה של מעבדי באמת ובתמים גרמה לי לחשוב שיש לי צורך כרגע להחליף את המעבד שלי (3800X2) להחליף לE6600 ובלא ברירה גם את הלוח וזכרונות.....

זה בעיקר מראה משהו עליך, לא על המעבדים. מי שרוצה לקנות היום מעבד כמובן שלא משתלם לו לקנות 3800X2 - אבל אם כבר יש לך מעבד כזה, מי אמר שהוא לא טוב? אגב, אם המחיר של המעבד הזה יירד ל-300 ש"ח גם אני אקנה אותו. זה לא העניין של טוב או לא טוב, זה שאלה של עלות מול תועלת ;)

ובכלל, כל הויכוח כאן מטומטם. אף אחד לא אמר שהמערכת של שווה לתחת. מה שאומרים כאן, זה שמערכת של אינטל עדיפה. מה כל כך מסובך בלהבין את זה? מי שרוצה לקנות עכשיו מחשב יותר משתלם לו לקנות אינטל. זה באמת כל כך מסובך להבין את זה? לא, המעבדים של לא מחורבנים - הם פשוט פחות טובים, ביחס לעלות שלהם :-\

בקיצור צדקתי לאורך כול הדרך :xyxthumbs:

מסקנה: 8800GTS או R600 יחד עם 3600 X2 הריג הכי משתלם למשחקים, עד לצאת K8L.

אם לצטט את עציץ הפיטוניה ממדריך הטרמפיסט לגלקסיה:

Oh, no... Not again! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי X2 3800+ כן גורמים למגבלת מהירות של כרטיסי מסך

לכל משהו יש לו X2 אין טעם לקנות כרטיס מסך חזק יותר מ 1950XTX , כיוון שבהרבה משחקים המהירות תהיה זהה למהירות עם 8800GTX

חשוב לציין שאני מדבר רק על רזולוציה 1024x1280

ברזולוציות גבוהות יותר ההבדל הוא כבר זניח

http://www.firingsquad.com/hardware/geforce_8800_gtx_gts_amd_cpu_scaling/page6.asp

http://www.firingsquad.com/hardware/geforce_8800_gtx_gts_amd_cpu_scaling/page9.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל משהו יש לו X2 אין טעם לקנות כרטיס מסך חזק יותר מ 1950XTX , כיוון שבהרבה משחקים המהירות תהיה זהה למהירות עם 8800GTX

הסיבה לקניית כרטיס מסך מהחדשים היא התמיכה ב-DX10. מעבר לזה, כבר דובר על זה שהמעבדים היום לא מגבילים ברמה הפרקטית.

כלומר, אם מעבד E6300 מאפשר "רק" 40 פריימים לשנייה במשחק, ואילו ה-6800 מאפשר 100 (אני סתם זורק מספרים) הרי שאין לאף אחד צורך ביותר מ-40 פריימים לשנייה.

בשורה התחתונה, ככל שהתמונה שיוצאת מכרטיס המסך איכותית יותר (רזולוציה גבוהה יותר, יותר פילטרים) כך המעבד יגביל פחות - והרי מי שקונה כרטיס מסך טוב יותר, מטרתו לקבל תמונה איכותית יותר, לא? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי X2 3800+ כן גורמים למגבלת מהירות של כרטיסי מסך

חשוב לציין שאני מדבר רק על רזולוציה 1024x1280

ברזולוציות גבוהות יותר ההבדל הוא כבר זניח

http://www.firingsquad.com/hardware/geforce_8800_gtx_gts_amd_cpu_scaling/page6.asp

http://www.firingsquad.com/hardware/geforce_8800_gtx_gts_amd_cpu_scaling/page9.asp

ההפך. רואים שעם כרטיס 1950XTX יש הגבלה גדולה יותר בגלל שהכרטיס לא "עוזר" ולוקח מהמעבד.

וחוץ מזה מי מסתכל על רזולוציות כאלה רואים כשככל שהרזולוציה עולה ההבדלים נהיים מזעריים עד בכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...