המלצה על סרט - בוראט ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על סרט - בוראט !

Crown

Recommended Posts

למה? , לא לרמה שלך מר אריסטוקראט?

אני חייב לציין שאין לי מושג מה זה אריסטוקראט (חסרים לי לא מעט מילים באוצר המילים)

אבל זה לא זה

פשוט אין לי חברים ללכת איתם [כלומר, יש, אבל לא כאלה שאפשר גם להיות לידם וגם לא למות מרוב עשן] אז אין לי עם מי לראות את זה חוץ מהמשפחה, וזה לא יהיה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סרט בהחלט מצחיק. הכי הרג אותי מה שהוא אומר בסוף לבלונדינית ההיא (לא רוצה להגיד את השם כדי לא לדפוק לאנשים שלא ראו). מה שהוא אומר שם זה משהו שמגיע בעקבות קטע בתחילת הסרט, פשוט שפך אותי מצחוק!

בהחלט חבל שאין יותר קטעים בסרט הזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט בהחלט מצחיק. הכי הרג אותי מה שהוא אומר בסוף לבלונדינית ההיא (לא רוצה להגיד את השם כדי לא לדפוק לאנשים שלא ראו). מה שהוא אומר שם זה משהו שמגיע בעקבות קטע בתחילת הסרט, פשוט שפך אותי מצחוק!

בהחלט חבל שאין יותר קטעים בסרט הזה.

Anatoli.

:o אני לא זוכר את הקטע הזה!! אתה יכול להזכיר לי בבקשה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות ההודעה שמעליי החלטתי שאני לא מתכוון לראות את הסרט הזה :s07:

אין לי חברים ללכת איתם [כלומר, יש, אבל לא כאלה שאפשר גם להיות לידם וגם לא למות מרוב עשן] אז אין לי עם מי לראות את זה חוץ מהמשפחה, וזה לא יהיה נחמד

איך ההודעה שהייתה מעליך (של UltrawaveMUSA) גרמה לך להסיק שאין לך חברים ללכת איתם רק אלוהים יודע... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o אני לא זוכר את הקטע הזה!! אתה יכול להזכיר לי בבקשה? :nixweiss:

כה, אבל לפני זה נזהיר את אלה שלא ראו את הסרט, ספוילר!

קיצור, בתחילת הסרט הוא לומד איך לספר not jokes, נכון? אז אחרי זה הוא אומר לפמלה אנדרסון "I dont love you any more........... not" ענק!

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בקשר לסרט אני אישית התאכזבתי אפילו קשות למדי.

אז נכון זה אחד הסרטים המצחיקים שיצא לי לראות באחרונה אבל לא מהסיבות הנכונות.

המעבר לקולנוע גם של בוראט וגם של אלי ג'י לא עושה לדמויות טוב, בעוד בתכנית ההומור בנוי רבות על כך שהמרואיינים הם הטיפשים.

בסרט רק כמעט רק בוראט יוצא טיפש ההומור מבוסס יותר מדי על וולגריות, סלפסטיק נדוש (כמו בחנות המזכרות), ודמות ראשית מטומטמת שזה מצחיק.

אבל אין כמעט ירידה על האמריקאים- על הטמטום שלהם, התקינות הפוליטית שלהם, הצביעות והגזענות שלהם.

ההומור פונה לקהל יותר צעיר פחות מתוחכם, מתוך תקווה להצליח יותר בקופות (מה שנכשל עם אלי' ג'י אבל מצליח טוב מאוד בבוראט ).

בקיצור אני ממליץ לראות את הקטעים בyuotube ואת הקטעים בתוכנית של אלי גי עצמם הם הרבה יותר מצחיקים.

דרך אגב הסרט צולם בפילם וגם ע"י מספר מצלמות ולא ואין את צוות ההפקה חוץ מהמפיק השמן אזמט מה שפוגע קשות בתחושת המוקומנטרי

(ראו את הסרט ספיינל טאפ כדי להבין מה זה מוקומנטרי אמיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אתמול ראיתי אותו עם חברה שלי

סרט קורע אבל דיי דפוק חחח

יש גם קטעים מגעילים!! היה אחד שמןןןןן והוא שם את הביצים שלו בתוך הפנים של בוראט כששניהם ערומים

עריכה :

יואו אני פשוט חייב לספר - הוא מגיע לכפר ומציג אנשים, פתאום הוא מנשק מישהי צרפתית אבארבנל ואומר "זאת אחותי, הזונה מקום רביעי בארץ". חחחח

אני האמת בסרט בהתחלה חשבתי זה דוקומנטרי כזה.. אכלתי סרטים חחחח

חחחח היה גם קטע שהם אמרו שכאילו היהודים שארחו אותם הפכו למקקים ואז בשביל שכאילו יעזבו אותם הם זרקו עליהם כסף חחחחחחח יואו כמה צחקתי!!

תכינו את עצמכם שהסרט הזה הוא אנטישמי ברמות אבל כמובן שזה בהומור חחח יש גם פעמים שבוראט מדבר עברית

חחחחחחחח

לא מצחיק :-\

למה אתה מחרטט ? כל מה שאמרת זה היה בקטעים שהראו בטלוויזיה ובתוכניות אירוח (ג'יילנו,קונאןאובריין) בדיוק כל מה שאמרת עכשיו זה מה שהראו בתוכניות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...