האם P-180 מספיק??? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם P-180 מספיק???

3p

Recommended Posts

לפני כשבועיים ביקשתי מפרט למחשב משחקים כולל OC והכי חשוב לי היה (ועדיין) זה שהמחשב יהיה שקט כמו דג...

הציעו לי לקנות את ה-P-180.

האם המארז הזה (שעולה 950 ש"ח) זה מה שאני צריך? האם זה יותר מידי? האם זה מספיק?

האם לא צריך להוסיף על המעבד וכרטיס מסך? האם זה יותר מידי OVERKILL ואני יכול להסתפק במארז רגיל עם מאווררים שקטים יותר?

אני מוכן להשקיע כסף בכדי שיהיה לי שקט וקירור טוב, אבל אני לא רוצה להוציא סתם כסף בשביל משהו "יפה" יותר...

דר"א אני קונה:

ספק:Liberty 400W.

מעבד: E6600

כרטיס מסך: לא ידוע כרגע, כנראה 1950PRO

זיכרונות:2GB

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המארז הזה הוא אחד המארזים השקטים שיש.

הוא תוכנן במיוחד כדי לספק שקט מיריבי ויש לו בעצם 3 שכבות שתורמות מאוד לכך.

לגבי איורור גם אין מה להתלונן והוא עם 3X120mm אם אני לא טועה ואני חושב שאפשר להוסיף לו אפילו עוד.

אם המחיר מקובל עלייך כמובן שזה לא יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני חושב שהוא כן יקר אז אני צריך:

1. מארז רגיל - 250 ש"ח

2. מאווררים למארז - 100 ש"ח

3. מאוורר למעבד - 250 ש"ח

4. מאוורר לכרטיס מסך - 200 ש"ח

סה"כ: 800 ש"ח, מה שלא מתרחק ממחיר ה-P180...

התלבטיות קשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני חושב שהוא כן יקר אז אני צריך:

1. מארז רגיל - 250 ש"ח

2. מאווררים למארז - 100 ש"ח

3. מאוורר למעבד - 250 ש"ח

4. מאוורר לכרטיס מסך - 200 ש"ח

סה"כ: 800 ש"ח, מה שלא מתרחק ממחיר ה-P180...

ה P180 עדיין צריך מאוורר למעבד ולכרטיס מסך כלומר זה לא ענין של חסכון כספי כאן.

זה או שאתה מוכן להשקיע במארז איכותי ושקט או לא.

שאלת הכדאיות היא מאוד אישית ותלויה גם בתקציב שאתה מוכן להשקיע כדי לקבל מחשב שקט.

בכל מקרה המארז עצמו אינו מרעיש אלה המאווררים שבו ( ה P180 עוזר בחסימת הרעש ע"י שכבות בידוד אקוסטי), כך שאם אתה לוקח מארז סביר ב 300 ש"ח מאוורר שקט למעבד וספק שקט (כמו שבחרת) המחשב יהיה בסה"כ די שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אבל המארז עצמו משפיע מאוד.

6A19 שתשים בו מאוררים שקטים לא יהיה שקט באותה מידה כמו P180 שתשים בו את אותם מאוררים הודות לשלושת השכבות שמהן הוא מורכב.

השאלה הנשאלת אם המחיר שווה לבחור כדי לקבל מחשב שקט כמו דג.

ד"א מצאתי עוד רעיון למארז שקט וזה ה- SONATA שעולה בערך חצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כן זה ברור, שקט זה גם מושג יחסי ולכן חשובה הסביבה והציפיות. מכל מקום 900 ש"ח הם סכום לא מבוטל.

חבלל שאנחנו לא בארה"ב, אחרת היה אפשר לקנות היום את ה P180 השחור ב 80$ .

סתם בשביל לקנא קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על העזרה,

דבר שני...

1. איפה ראית את ה-SONATA בחצי מחיר? הכי זול שמצאתי היה ב-750...

2. סוף סוף מישהו עונה לי ואומר לי שהמארז הזה הוא לא תחליף לשום מאוורר אחר שאני קונה. למרות שאני בספק אם אני אצטרך לקנות מאווררים למארז עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף את המאוררים של המארז לא נראה לי שתצטרך.

מה שכן המאורר של המעבד מרעיש מאוד בלי קשר,אבל עצם זה שהמארז בנוי בצורה שמונעת מראש "לצאת" זה "ישקיט" בגדול את כל הרעש מהמאורר של המעבד.

הסונטה עולה 750 אבל עם ספק נדמה לי ואני חושב שאפשר לקבל עלב זיכוי בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ-P180 נבנה בשיתוף עם מנהלי האתר Silent Pc Review והוא נחשב לאחד השקטים שיש אם לא השקט ביותר. מרבית הבדיקות שלו נעשו עם הקירור המעולה NINJA שממוקם בדיוק בין שני המאווררים האחוריים של ה-P180 כך שהמאוורר של המעבד עובד במהירות נמוכה מאוד וכמעט אינו נשמע.

תוסיף לזה קירור פסיבי לכרטיס מסך ותקבל מחשב שקט מאוד.

הייתי ממליץ על ספק שקט יותר - קרוסייר HX 520 ב-800 ש"ח או אם יש לך כסף אז על הפאנטום של ANTEC שעולה כ-900 ש"ח ל-350W או 1200 ל-500W.

גם ה-NEO HE שקט מאוד ולא יקר אך קצת פחות איכותי (ועדיין מצויין).

כדי לקבל ביצועים די קרובים בהרבה פחות כסף תיקח את ה-P150 שבא עם ספק שקט ANTEC NEO HE 430W במחיר של כ-850 ש"ח לשניהם ביחד (כחצי מחיר מהשילוב של P180 וספק שקט באמת). יש הבדל בין שתי המערכות אבל גם ה-P150 שקט מאוד ואיכותי.

ממליץ לך מאוד לעשות מאמץ ולקרוא בעיון את ההמלצות באתר www.silentpcreview.com כדי להחליט בחוכמה.

TMP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר silentpcreview טוענים שאת ה P150 בנו עם תיקון התלונות של משתמשים ב P180, כלומר הוא אמור להציג מספר שיפורים יחסית ל 180.

לגבי מאווררים מרובים, זה באמת תלוי מה אתה דורש מהמחשב?

אם אתה מעוניין ב OC אז אולי אין ברירה, אבל אם OC זה לא מטרה אלה שקט, יש כמובן כרטיסי מסך עם קירור פאסיבי, וציפסטים עם קירור פסיבי.

המינימום זה בד"כ מאוורר למעבד, לספק ושניים למארז.

ה P150 לפי silentpcreview הוא שקט מאוד.

Never mind the P180; this review is about the P150... and I really like it. Aesthetics aside, the P150 does a good job of doing what we want it to do: Provide a foundation for a quiet . The damped side panels, the quiet , the suspended HDD mounting system, the cable management hooks and the well-designed front bezel/filter/fan setup ? all of these together make an excellent platform for a quiet system.

אם תבחר גם לוח ללא מאווררים וכרטיס מסך ללא מאוורר, נשאר לך רק מעבד - ויש לזה פתרונות שקטים בעיקר אם הם בתוך מארז מבודד.

עריכה:

שמתי לב שאתה כן מעוניין ב OC, טוב אי אפשר לקבל את הכל ביחד.

בכל זאת תתחיל במערכת שקטה יותר ותגמור בקצת יותר רועשת אבל בכל זאת עדיין שקטה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...