GeForce 4 MX -- סיפור מלחמה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 4 MX -- סיפור מלחמה.

useless

Recommended Posts

טוב, אז ככה -- אני צריך לקנות כרטיס מסך חדש כתחליף לסירוס לוג'יק המיושן (והמעוור) שלי.

אבל, מאחר שאינני "גיימר" ובקושי משחק במשחקים (חוץ מכמה ישנים ומזדמנים), בעל תקציב זעום של עד 600 שקלים, ואחר התייעצות עם כמה חברים, הגעתי למסקנה שהכרטיס האידיאלי בשבילי יהיה מסדרת ה MX הזולה.

וע"פ כך, התקשרתי למספר חנויות ועשיתי סקר קטן. ה geforce 440mx 64 עולה בממוצע 450 שקלים.

ה- 128 sdram עולה 525 שקלים.

ובין שניהם אני מתלבט, האם להשקיע את הכסף על הזיכרון?

אגב, בעל חנות אחד אמר לי משהו לא כ"כ מובן על זה שבכרטיס השני שציינתי(128 sdram) החברה שינתה את הצי'פ למשהו שיתאום את הזיכרון החדש, ובעצם יצא שאני אשלם יותר כסף בשביל פחות תמורה. בו במקום זה נשמע לי מגוחך, אבל מאחר שאינני מבין את רזי החומרה, חשבתי שהנושא שווא בדיקה.

את הכרטיס אני ארצה לרכוש עוד היום, ולכן אשמח לקבל תשובה מהירה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'm a little bit confused here. Yesterday I have spoken with a zigzag salesman(pavel) who strongly advised me to get the GeForce3 OVER the 9000 pro and for a cheaper price of 620 nis (30 NIS less than the Pro). Anyway, he claimed it's a bit better, although it may sound like an oldie to me, or to the unknowledgable (hardware-experienced) twat.

Anyway, I ordered it today and it's supposed to get here on sunday morning. I may be able to cancel before they send it, although I'm not sure if I should. Should I?.

I have to admit that I'm a lil' bit dissapointed to hear that the Ti2000 is worse than the Pro.

What should I do? I'd definitely want to add 30 nis for a better card.

Waiting for a reply.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...