אשכול פדיחותתת :) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

:lol: :lol: הוא סלח לי, אבל רק אחרי שוידא שכל שאר הפלוגה יודעת על זה וממציאה לי "כינויי חיבה" בהתאם.. :lol:

בעקבות העניין הזה נכנס ללקסיקון הגדודי מושג חדש - כמו ש "מל"מ" זה "מלקק למפקד", אז "מלמ"צ" זה "מזמבר למ"פ ת'צורה" :lol:

אחח.. איזו מורשת השארתי :smile1:

חח אהבתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למורה שלי לאנגלית בתיכון היה קטע מוזר, היא במקור מניו ג'רזי ובגלל המבטא שלה היא נהגה לעוות כמה מלים עבריות בצורה מאוד משעשעת - כמו "פרוצת לחם" במקום "פרוסת לחם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קטע רע שעשיתי לחבר שלי,

אנחנו אוהבים לעשות שטויות עד עצם היום הזה, הסיפור התרחש בכיתה י'ב הייתה איזה מורה שממש שנאנו אז החלטנו לשים מסיכות סקי

להיכנס לאחת הכיתות שהיא מלמדת לדפוק בה דלי מים ולברוח

טוב ביררנו איפה היא מלמדת השגנו דלי שמנו את המסכות...

מגיעים לדלת מתפרצים לכיתה הוא שופך עליה את המים, אני בורח החוצה ונועל עליו את הדלת >:D

אין זה היה אדיר, בסוף הוא הפיל אותי, אבל אין זה היה שווה עד יום אני צוחק כל פעם שאני נזכר בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קטע רע שעשיתי לחבר שלי' date='

אנחנו אוהבים לעשות שטויות עד עצם היום הזה, הסיפור התרחש בכיתה י'ב הייתה איזה מורה שממש שנאנו אז החלטנו לשים מסיכות סקי

מגיעים לדלת מתפרצים לכיתה הוא שופך עליה את המים, אני בורח החוצה ונועל עליו את הדלת >:D

אין זה היה אדיר, בסוף הוא הפיל אותי, אבל אין זה היה שווה עד יום אני צוחק כל פעם שאני נזכר בזה...

[/quote']

LOL

ענק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קטע רע שעשיתי לחבר שלי' date='

[/quote']

wtf

לכלא :-\ :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הזכיר לי פדיחה של חבר שלי..

שיחקנו סטנגה במסדרון של הבצפר קיצר החבר שלי גבוה בטח לא שם לב

בעט לעצמו ברגל במקום בכדור! איזה הפכה הוא דפק!! :lol: כולי נפלתי על הרצפה חצי שעה אחרי זה עוד ירדו לי דמעות מהצחוק... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה קטע :

היה לי לידידה שלי ולעוד 2 חברים שלי משעמם איזה יום אחד.

אז יש לי מסכה של פרדי קרוגר שאחותי הביאה לי מצ'כיה שנראת מה זה אמיתית, בערך כמו זו :

http://www.1ofakindstuff.com/products/fk_lg.jpg

קיצר לקחנו את המסכה לבשתי אותה ויצאנו לרחוב לעשות שטויות.

עליתי על הקטנוע עם חבר שלי, לבשתי קסדת חצי, והתחלנו לנסוע עוברים ליד תחנת אוטובוס הוא מאט אני מסתכל על האנשים בתחנה ופתאום צועק האאאאאאא

אנשים בתחנה נבהלים מתחילים לצעוק ואנחנו נקרעים מצחוק.

נסענו וראיתי ילד אחד בן איזה 12 הולך על המדרכה אז צעקתי עליו האאאאא פתאום אני רואה אותו קופץ, תופס את החזה עם היד, ועושה לי זין, נשפכתי...

הייתי עם חבר שלי באוטו וראינו איזה 10 בנות עומדות ביחד על המדרכה, אז חבר שלי עצר לידם, אני מזנק מהאוטו צועק עם כל הגרון מתחיל לרוץ מסביב לאוטו ולצעוק, ואז קופץ על הקטנוע של חבר שלי מאחורה ואנחנו טסים משם, חחחח וואי כל הבנות התחילו לצעוק לחבק אחת את השניה פשוט קורע....

היה גם קטע ביום אחר, חבר שלי לבש את המסכה , נכנס לבגאז' של האוטו שלי התכסה בשמיכה וסגרנו את הבגאז', מאחורינו היה חבר שלי נוהג בקטנוע והוא הרכיב עוד חבר שהיה עם וצילם את כל העניין.

אז נסענו לקניון בשכונה שלי, ותמיד בכניסה לקניון השומרים פותחים את הבגאז' לבדיקה. אז עצרתי אמרתי לשומר יום טוב החבר על הקטנוע התחיל לצלם, השומר ניגש לפתוח את הבגאז', הוא כבר שם את היד על הידית של הפתיחה, פתאום בא אחראי הבטחון, הוא התחיל לדבר עם השומר, אחרי שהוא הלך השומר פותח את הבגאז', מסתכל על חבר שלי איזה 3 שניות, עד שחבר שלי עושה לו "בו" קטן, אני רואה את השומר נבהל קופץ קצת ואומר "אוי" אחרי זה הוא ראה את חבר שלי מאחורה מצלם והתחיל לצחוק חחחח, אבל לצערי הקטע לא נתפס טוב במצלמה ובקושי רואים משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי טלויזית LCD חדשה לפני שנה וחצי, ישר התקשרתי למינימייזר להתלהב קצת ואמרתי לו "איזה כיף איזה כיף, יונית לוי בWIDESCREEN!!" ואז התחילה המהדורה ובמקום יונית קיבלתי את גדי.

אז אמרתי לדן "WTF איפה יונית?!", ודן ענה לי "מה זאת אומרת איפה, מתחת לשולחן כמובן".

מצחיק, נכון?

יום למחרת אני מספר את הסיפור ל2 חברים בחומוסיה מפורסמת ביפו, אחרי שאני מגיע לפאנץ' והחבר'ה צוחקים, הבחור מהשולחן ליד שישב ליד בחורה שנראתה קצת נבוכה פונה אלי ואומר לי: "סליחה, אתה יודע שזאת אחות של יונית לידי?".

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

חבר שלי קרא לי באינטרקום ואז אמרתי לו שאני יורד

ואז הוא חיכה לי וניסה לבהיל אותי במדרגות

ואז הוא חשב שאני ירדתי במדגות ואז הוא הבהיל את שכנה שלי

והיא ממש קפצה וכמעט קיבלה התקף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח קבלו סיפורים מהגדנ"ע שלנו

אוקיי אנחנו שיכבה של מנייאקים שאין להם מחסום בין המוח לפה

הסמל שלנו היה אחד מעיר שלנו והוא דיי "חננה" מיסכן עשו לו את המוות[הוא היה ילד פעיל בעיר מועצות ושטיות כאלה]

אוקי אז ככה היה לבסיס תרגיל וכמו בכל תרגיל הסגל לא ידע עלזה כל הסגל לחוץ וזה המ"מ מיסכנה בחורה בת 19 אולי רצה אם הנשק ליד "חדרים" ובכל חדר יש חלון היא רצה אם הנשק וחבר שלי קם עושה לה "מואמאואמואמאואמוא בה" היא התחילה לקבל מן התקפה הסתמה חחח

אנחנו יושבים בח ואחרי "מסע" לכולם יש שפשפת חבר שלי עושה למפקדת המפקדת שורף שורף לי בואי תעשי לי פוו

היה אצלנו קטעים בלילה של מבאים כפה ויוצאים מהחדר

לחבר שלי הביאו כפה אז הוא אמר מה אני יצא פראיר אני יחכה לו ליד הדלת על המיטה קיצר הקצין פותח את הדלת [חושך לא רואים כלום ] והוא מביא לו את אחת הכפות [איך שהוא לא היעיפו אותו]

חח אותו חדר של הכפות

עשינו רעש רעש בלאגנים אז בא הסמל נפל על אחד הוא עושה לו יש לך שתי דקות להיות בחוץ על מדים

הוא צועק" אבל המפקד יש לי זיקפה"

מישהו צועק בצד הסודה לשתייה לעוזרת לו מיסכן

אני ועוד כמה אמרנו בוא נשחק אותו ספיחס הלכנו לקחנו בבננות אכלנו וזרקנו אותה ליד המפקדת היא עושה לנו בוא מהר תרימו את זה וכן אמרנו לה את מה המפקדת?

היא צועקת את הקליפה

את מה המפקדת?

חבר שלי לקח את הבננה החזיק אותה באוויר שם לו מול הפרצוף ועושה לה את מה המפקדת? חחחח

היה מצחיק בחיים שלי אני לא ישכח כמובן שהיו עוד סיפורים... אבל זמן זמן :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר בקיץ נסעתי לחבר שלי לאשדוד אז בערב יצאנו שתינו עם כמה חבר'ה שלו התנשקנו עם בנות שתינו קצת הרבה והיה חם מהוודקה אז הורדתי חולצה קיצר כשחזרנו לבית שלו מרוב שהייתי שיכור שחכתי את החולצה בספסל איפה שהו אז חזרתי בצהריים לקחת אותה והיא עדיין הייתה שם למזלי.

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...