אשכול פדיחותתת :) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הממ יש המון דברים...

יש לי ראיה לא ממש טובה, של מינוס 1.5 שאני מתעקש לא ללבוש, אז זה מה שקורה לי לפעמים:

1. אני שומע מישהו שאומר לי "מה קורה" וכאלה מהצד השני של הרחוב, אבל אני לא יכול לדעת בוודאות ממי זה.

2. כשמישהו קורא לי, לפעמים קורה שאני בא ובכלל לא קראו לי :lol: :'( אני עובר לצד השני של הרחוב, וכשאני מתחיל לקלוט שזה לא מי שחשבתי שזה, אני מתחיל לעשות סיבובים או עקיפות (כי לפנות ישר אחורה יראה קצת מפגר :'( )...

דשחגךלחגש יש לי הרבה, כשאני אזכר במשהו אני אכתוב פה :)

חחחח ואי קורה לי המוןןןןן

ואני 3 וחצי =\!

פעם באתי לאיזה אחד אמרתי לו מההה קורה אחי?

והוא כזה "מי אתה?"

יום אחד אצל חבר גר במושב עם מלא כוסיות,אני ועוד חבר רצינו לפדח אותו יש לו חצר משותפת עם עוד כמה בתים והיו כמה נקבות על הדשא שם, קיצר חשבו נפשיט אותו ונזרוק לו תבגדים מהחלון שילך להביא אותם מהחצר חחח

קיצר תפסנו אותו זרקנו לו תמכנסיים והתחתונים מהחלון, באנו לזרוק אותו מהחלון גם שילך להביא תבגדים פתאום אמא שלו נכנסת לחדרר ,מסתכלת ואומרת לו כזה "למה אתה ערום?"

ואנחנו כזה :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה זמן הלכתי לשחק כדורגל עם חברים

אחרי ששיחקנו יצאתי החוצה וראיתי שאבא שלי בא לקחת אותי

אני פותח תדלת נכנס, מסתכל על אבא שלי

פתאום אני קולט איזה בלונדינית מסתכלת עליי, לא מבינה מה אני עושה, אני מסתכל אחורה אני רואה שני ילדים שבחיים לא ראיתי

פתאום קלטתי שזה לא ממש האוטו של אבא שלי...

אמרתי סליחה ויצאתי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום אני קולט איזה בלונדינית מסתכלת עליי, לא מבינה מה אני עושה, אני מסתכל אחורה אני רואה שני ילדים שבחיים לא ראיתי

חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח זה מזכיר לי משו

פעם אחת אבא של חבר שלי החזיר אותנו מהקניון...יש להם אוטו פרייבט וג'יפ קיצר אני חשבתי הוא בא אם הג'יפ אז באתי בחניה נכנסתי לג'יפ שלהם הם כזה

מה אתה עושה? אני אומר נכנס לאוטו נוסעים הביתה לא? הם כן אבל זה לא האוטו שלנו... :lol:

למה היה ג'יפ פתוח לגמרי בחניה של קניון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו סיפורים :)

הנה עוד אחד מהצבא: במהלך שבוע שדאות בטירונות, אחרי יום שכולנו קרועים מתרגילי חולייה, המפקדים החליטו לארגן לנו משחק לילי קטן - "משחק הדגל". במשחק זה הפלוגה נחלקת ל 2 מחנות במעין ואדי קטן, כל אחת שומרת על "דגל" שזה למעשה סטיקלייט מואר, וכל קבוצה צריכה, תחת מסווה הלילה בחושך מוחלט, לקחת את הדגל של הקבוצה השנייה (שילוב של משחק התגנבות ואסטרטגיה קבוצתית). המפקדים לא השתתפו במשחק.

לפי החוקים, אם חייל מקבוצה אחת מזהה חייל מקבוצה שנייה הוא רשאי לתפוס אותו, ועליו לרתק אותו לאדמה במו ידיו, וכך מוציא אותו מהמשחק.

על המשחק כמובן פיקחו המפקדים, והמ"פ ביניהם, בד"כ ממקום קצת מרוחק יותר, כשפה ושם הם מדליקים פנס.

התחלנו במשחק, הכל היה טוב ויפה, אחרי כשעתיים הייתי ממש מבסוט מעצמי ומיכולת ההתגנבות שלי (היו לי הרבה קורבנות), ובשלב מסויים כבר היה לי קל מאוד לזהות מי מהקבוצה שלי למרות החושך המוחלט.

אבל אז ראיתי מישהו שלא זיהיתי ובוודאי לא מהקבוצה שלי.. אז התנפלתי עליו בכל הכח, ממש העפתי אותו לאויר והטחתי אותו לרצפה בצהלת ניצחון.. ואז הבנתי שאני "הורדתי" את המ"פ שלי !!! :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי בעוד משהו

אמא שלי היא שונאת סקרים בטלפון וטלמרקטינג מושבעת, ואני יודע את זה

אז פעם אחד התקשר בחור מאוד נחמד ושאל אם אמא או אבא נמצאים, למען ביצוע סקר קטן

אז שמתי את הטלפון על החזה ואמרתי לאמא שלי שזה סקר, ולתת לה או להגיד שהיא מתקלחת

היא אומרת לי להגיד שהיא מתקלחת

אז אני אומר לו

והוא אומר לי "תגיד, אתה יודע שאני שומע את כל מה שאתה אומר?"

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיתה י', שיעור ראשון של אנגלית, מחלקים ספרי לימוד. בספר שאני קיבלתי היה איזה דף מקופל בתוכו, אז חשבתי לעצמי (באנגלית) - "What the fuck is this shit?".

מסתבר שחשבתי בקול רם.

:smile1:

לי קרה גם משהו דומה, בכיתה י' בשיעור אנגלית, עשינו איזה פרויקט אז המורה כתבה על הלוח frequently asked questions

אז אני אמרתי בשקט, לעצמי (בסוף הסתבר שזה היה קצת חזק :smile1: ) אהה FAQ .. תגידו לעצמכם ותבינו לבד >< כל הכיתה וכולל המורה שמעו את זה :silly:

ואז המורה אומרת(היא בריטית אז דמיינו מבטא בריטי ) ;D

"ooh roman?! what did you said?! "

ואני: no, .. :nixweiss:

:smile1::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

וכמה שבתות נשארת אחרי זה? :P

:lol: :lol: הוא סלח לי, אבל רק אחרי שוידא שכל שאר הפלוגה יודעת על זה וממציאה לי "כינויי חיבה" בהתאם.. :lol:

בעקבות העניין הזה נכנס ללקסיקון הגדודי מושג חדש - כמו ש "מל"מ" זה "מלקק למפקד", אז "מלמ"צ" זה "מזמבר למ"פ ת'צורה" :lol:

אחח.. איזו מורשת השארתי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...