אשכול פדיחותתת :) - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

כמה שנים אח"כ (בהן לא ממש ניסיתי את אותה השיטה כי היתה לי טראומה ממנה) היה לי מקרה דומה. היא נדבקה ושאלה אותי "איך היה??" (שוב, באותו טון חטטני ומעצבן, שאני לא יכול לחקות בטקסט). אז באותו רגע פתאום קיבלתי כוחות נפשיים בלתי רגילים וחשבתי "מה שלא הולך בכוח, הולך בעוד יותר כוח".

אמרתי לה "את רוצה לדעת לאן דחפתי אצבעות?"

באותו הרגע היא התקרבה אליי (וואט דה פאק?) שמה יד סביב הצוואר שלי ושאלה אותי באוזן "נו??? לאן דחפת אצבעות???" :-[

:lol: :lol: :lol: :lol:

זאת אכן פאדיחה, לשמוע דברים כאלה מאמא שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באותו הרגע היא התקרבה אליי (וואט דה פאק?) שמה יד סביב הצוואר שלי ושאלה אותי באוזן "נו??? לאן דחפת אצבעות???" :-[

:lol: :lol: :lol:

4. אני לא מחשיב את ההיא שגיליתי שהיא גבר. ואיך גילית את זה? את עוקבת אחריי??? :o

אני מקווה שגילית בזמן... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היתה פדיחה והיא:

אני קצת נאבק בשרותים ואז הטלפון שלי מצלצל,אני אומר הלו הוא אומר אחי מה קורה והוא אומר למה אתה מדבר כאילו אתה ניחנק, ומתחילים שיחה פיתאום בא לי פלוץ כזה לא במקום והוא עם ספיקר

ואז אני שומע את אמא שלו אומרת מי הפציץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שגילית בזמן... :screwy:

כמו שאני תמיד אומר - אם אתה יורד לבחורה וכואב לך הגרון - אז צריך להתחיל לחשוד :lol:

כמו כן, אם שמים לב מראש שיש לה דגדגן עבה באורך 25 ס"מ ומתחתיו אשכים - יש לגשת לנושא עם מקדמי זהירות נוספים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת נאבק בשרותים ואז הטלפון שלי מצלצל,אני אומר הלו הוא אומר אחי מה קורה והוא אומר למה אתה מדבר כאילו אתה ניחנק, ומתחילים שיחה פיתאום בא לי פלוץ כזה לא במקום והוא עם ספיקר

ואז אני שומע את אמא שלו אומרת מי הפציץ?

חחחחח :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שיש לו אמא פולניה ואני יודע בדיוק על איזה טון אתה מדבר! :lol: הייתה אצלו איזו מישהי שהוא ניסה לתקוע אותה אצלו בחדר, והדלת של החדר שלו היא מהישנות האלה עם הזגוגית הזאת ואין לו מנעול... אז כל שניה שהוא בא לתכנן איזה מהלך אמא שלו הייתה משגעת אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם התקשר אליי חבר בזמן שאני בשירותים אז פתאום נופל גוש ויש רעש כזה של משהו נופל במים אז הוא כזה שואל אותי : "מה זה הרעש הזה" ואני כזה חושב מה להגיד לו,בסוף פשוט לא עניתי לו והמשכנו לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...