חוות דעת 1970HR של LG - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת 1970HR של LG

lerhand

Recommended Posts

זה מסך נדיר, ומשום מה נגמר כל הזמן במלאים, ואי אפשר להזמין....

אני חיכיתי שבועיים עד שהמסך הגיע לחנות שממנה הזמנתי (בעקבותי, בעל החנות לקח מסך כזה גם לעצמו), וגם אז הגיעו רק 3 יחידות.

בכל מקרה, המסך הזה פשוט מצויין, כיף להסתכל עליו, איכות מעולה.

תזמין מאיפשהו, וזה יגיע אחרי כמה שבועות.

אם אתה ירושלמי, אני יכול להפנות אותך לחנות מומלצת, ממנה אני קניתי את שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם טוענים שזה אחלה מסך ושהוא מעולה לעריכה גראפית וכו וכו.

על פי מה אתם אומרים?יש לכם את המסך או שראיתם ביקורות.אם ראיתם ביקורות אני אשמח מאוד אם תפנו אותי אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקרוא כאן ביקורת עניינית עליו:

http://www.pcmag.com/article2/0,1895,1983748,00.asp

לפי הביקורת הצג מצויין למשחקים ומולטימדיה אבל פחות אידיאלי לעבודות טקסט וגיליונות אלקטרוניים מרבית היממה ומכאן גם פחות אידיאלי לקריאת דפי . כנראה מה שמלהיב בו זה ביצועי התנועה החלקה שלו, צבעים חיים, ואיכות תמונה גבוהה בסרטים, אבל הוא מתקשה ברפרודוקציה של תאורה וגווני אפור כהים ואינו מסוגל להציג גופן Arial בגודל פחות מ-7 נקודות, כך שקריאת טקסט בו היא נושא לדיון. לסיכום מי שמעוניין בצג שמעניק תגובה מהירה למשחקים וסיגנון עיצובי טוב בשולחן הוא בין המומלצים. אלה שמעוניינים לעבוד בעיקר על עבודות טקסט ממושכות וגיליונות לפרק זמן ארוך צריכים לחפש אופציות אחרות.

האם יש הסכמות לביקורת זו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנצל שאני "נדחף" לדיון....

אם אני מעוניין במסך שרוב שימושו הוא לאינטרנט וטיפה למשחקים, אז ה- המדובר גם מומלץ או שיש מסכים טובים יותר לשימושי?

תודה.

המסך מצויין גם לעבודה עם טקסט וגלישה באינטרנט. פשוט בשביל השימושים האלה, אפשר "להסתפק" במסך יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סוג גרפיקה?

אם אתה הולך לעבוד בגרפיקה בה חשוב יותר הדיוק בצבע, עדיף ללכת על מסך שיש לו רמת דיוק גבוהה יותר בגווני אפור, ככה אמרו לי.

למרות זאת, אני משחק, גולש, וגם עובד בגרפיקה ואנימציה, והמסך בהחלט מספק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...