אורגזמה עולמית למען השלום :screwy: - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורגזמה עולמית למען השלום :screwy:

Milford Cubicle

Recommended Posts

שני המארגנים, דונה שיהאן בת 76, ופאול רפל בן 55, יוזמים את "האורגזמה הגלובלית לשלום", במסגרתה על תושבי העולם כולו להגיע לאורגזמה ב-22 בדצמבר, תוך שהם חושבים על השלום העולמי. המטרה היא לגרום לתיעול האנרגיה המינית למטרות חיוביות.

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3330626,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המארגנים, דונה שיהאן בת 76, ופאול רפל בן 55, יוזמים את "האורגזמה הגלובלית לשלום", במסגרתה על תושבי העולם כולו להגיע לאורגזמה ב-22 בדצמבר, תוך שהם חושבים על השלום העולמי. המטרה היא לגרום לתיעול האנרגיה המינית למטרות חיוביות.

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3330626,00.html

כמו השלום בין בחור ובחורה אחרי make - up sex ;)

אוי, כמה שתרמתי עד כה לשלום העולמי :smile1:

ואם אני מביא ביד? אז זה רק חצי עולם??

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הם לא בלעו את התרופות שלהם כמה ימים וסובבו את הבורג

שלום עולמי יגיע דרך אוננות ואורגזמה - איך לא חשבתי על זה ... גאוני ממש .

תיכף הדוסים יופיעו בעיתון ומחרימים את הזקנים על זה ודורשים עוד תקציב למשהו (לא ממש משנה מה .. :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? הסקס נגמר בגיל ארבעים? אגואיזם צרוף................

שכחתי שאתה לא בן 20 סליחה

אני מייד הולך לעשות סקס ולחשוב על דונה שיהאן בת 76 ועל שלום גלובאלי (ועל איך לעזאזל אני מעמיד אותו

בזמן שאני אמור לחשוב על המוזכרים לעיל). :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאיזו שעה הם מתכננים את הפעילות... המבורכת... הזאת? לא יותר יעיל שזה יקרה בו זמנית כדיי ליצור Big Boom אורגוזמתי, או שכל העולם צריך לעסוק ב"אורגזמה למען השלום" כל יום - כל היום?

:aktion031:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאיזו שעה הם מתכננים את הפעילות... המבורכת... הזאת? לא יותר יעיל שזה יקרה בו זמנית כדיי ליצור Big Boom אורגוזמתי, או שכל העולם צריך לעסוק ב"אורגזמה למען השלום" כל יום - כל היום?

:aktion031:

עזוב - Big Boom אורגוזמתי זה עדין טוב, אני חושש מהסטת כדור הארץ מצירו אם כל התזוזות המתוכננות ויצירת מצב הפוך - סוף האנושות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי שאתה לא בן 20 סליחה

אני מייד הולך לעשות סקס ולחשוב על דונה שיהאן בת 76 ועל שלום גלובאלי (ועל איך לעזאזל אני מעמיד אותו

בזמן שאני אמור לחשוב על המוזכרים לעיל). :puke:

עליה צריך לחשוב מי שעושה איתה סקס, לא אתה............. ואם הוא מסוגל אז מה איכפת לך האורגזמה שלה? :D

(סליחה אבל אין לי מושג מי זו בכלל)

וזה הזכיר לי משהו.

הולך אחד לרופא, אומר לו: דוקטור, אני יושב לפני הצהרים עם חבר שלי בגינה, מדברים ומדברים, והוא מספר לי שהוא עושה סקס פעמיים בשבוע ויש לו כוח. הוא בן 88 ואני רק בן 81 ואין לי כוח אפילו לדבר על זה. יש לך עצה בשבילי?

אומר לו הדוקטור: אז גם אתה תספר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...