GeForce 6600 - ג'יגהבייט או לידטק? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 6600 - ג'יגהבייט או לידטק?

clown

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשלישי הבא יש לכרטיס שלי שנה :smile1:

קניתי אותו ב700 בזמנו ואני מאוד מרוצה,עם מערכת קצת יותר טובה הכרטיס הזה "קרוב" לביצועים של 6600GT (מהירות ליבה 450 מהירות 700)

הכול יחסי,תמיד עדף להשקיע יותר אך תלוי באמת אם הכדאיות משתלמת...

בכול אופן התקציב הוא הmain problem וה6600GT נכנס בול

ה6800 הוא בTop list של הכרטיסים עד 550ש"ח אך כיום הוא ממש נדיר אי אפשר להסתמך על החנות שתביא את הכרטיס בזמן הקרוב מה שגם הוא לא נמצא בקטלוג שלה יותר

אכן ה6800 OUT OF STOCK..

אני הזמנתי פחות או יותר את האחרון :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה כרטיס של גיגבייט. 8800GT ואני רוצה להגיד לכם שהקירור שלו היה על הפנים. הגיע לי במאמץ בקלות ל 85 מעלות כעבור שנה וחצי הוא נשרף. הספק שלי מימש אחריות וקיבלתי את PX6800GT אין בכלל מה להשוות בין שני הכרטיסים. ה הרבה יותר קריר לפחות ב 15 - 20 מעלות. שקט יותר בכלל עולם אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מניח שהוא התכוון ל-6800,

טוב בכל מקרה, כפיע שאתה רואה הרוב ממליצים לך על ( חוץ מאחד שדיבר בכלל על פאסיבי שאני בכלל לא רוצה להיכנס לזה :screwy: ( בלי להעליב ) ).

אז הגעת להחלטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה תמיד אפשר לקנות מאורר 80mm ולחבר לכרטיס כמו שאני עשיתי המעלות יורדות פלאים :)

תוכנית הקירור שלי (הורידה לי בין 5~8 מעלות)

http://rapidshare.com/files/4184516/cooling_80mm_mod_via_heatsink_fan.JPG.html

זה הכרטיס שלי

karta.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה סדר,

אם יש לי מעבד P4 2.4GHz, הארד דיסק WD 120GB 8MB 7200RPM ו-768MB 333MHz...

אני אוכל לסחוב עם הכרטיס הזה משחקים לא שיא הכבדים?

אני משחק לרוב במשחקי אסטרטגיה ומשחקי פעולה קלים בהשוואה לFEAR וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הכי חשוב למשחקים זה הכרטיס מסך, המעבד והזכרון פנימי, אתה חייב כל אחד מהם בשביל לשחק במשחקים חדשים שהם די כבדים על הגדרות נורמליות.

אני בטוח שאם אתה תסתפק במשחקים פחות חדשים שיצאו לפני שנה שנתיים, אז לא יהיה חסר לך במה לשחק, אבל השאלה אם אתה תסתפק בזה ולא תרצה לשחק במשחקים חדשים? אני בטוח שמדי פעם יצאו משחקים חדשים בלי הדרישות הכי גבוהות, אבל הם גם לא בטוח יהיו המשחקים הכי טובים.

תן דוגמא למשחקים שאתה רוצה לשחק בהם.

ואני גם מניח שמשחקי אסטרטגיה יעבדו אצלך טוב, גם החדשים, כי הם לא תמיד דורשים הכי הרבה.

תראה תמיד אפשר לקנות מאורר 80mm ולחבר לכרטיס כמו שאני עשיתי המעלות יורדות פלאים :)

תוכנית הקירור שלי (הורידה לי בין 5~8 מעלות)

http://rapidshare.com/files/4184516/cooling_80mm_mod_via_heatsink_fan.JPG.html

זה הכרטיס שלי

karta.jpg

לא הכי הבנתי את מה שעשית, גם המאוורר בסטוק מכניס אויר נכון?

וה-5~8 מעלות האלה הן במאמץ?

ואתה לא חושב שעדיף היה לך להורדי את המאוורר בסטוק שאולי קצת יפגע בפעילות של המאוורר ששמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהכול יעבוד חלק חוץ מ-splinter cell4.

אבל שוב, אם אתה מסתדר עם הגרפיקה והמנוע הפיזיקלי של max pain וכאלה, אז לא יהיה לך בעיה למצוא משחקים, כל עוד אתה לא נמשך למשחקים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...