יורש למסך המדהים שלי ??? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יורש למסך המדהים שלי ???

ZenMaster

Recommended Posts

אני כבר הרבה זמן רוצה לעבור מ"17 ל"19,

המסך שיש לי היום הוא 172T של סמסונג, הבעיה שהוא המסך האחרון מסוגו שחיון (היבואן הרשמי) היה מוכן להביא

זאת בשל מחירו הגבוה, בקיצור המסך הוא PVA, כשהמסכים היום בשוק הם TN, כגראפיקאי אני צריך את שני הביטים האלה (8bit)

של הPVA.

ולכן אני צריך ייעוץ לגבי מסך חדש,

אמנם חיון לא מוכן להביא אבל פנדה כן, מה אתם אומרים על המסך הבא ?

http://www.samsung.com/Products/Monitor/LCD_Digital/LS19MBPXFVXAA.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק PVA? כלומר, אתה לא מוכן מסך מחברה אחרת מלבד סמסונג? (PVA זה סוג בלעדי של .. הסוג השקול לו של חברות אחרות הוא MVA או P-MVA)

למען האמת, אני לא מכיר את המסך שהבאת כאן, אבל אני אישית ממליץ על Viewsonic VP930 (כן, כן, אני פאנבוי של המסך הזה, אבל בצדק). אני עובד עליו המון עם גרפיקה.

הוא מסוג P-MVA (גם הוא 8 ביט צבעים), ולאחר כיול קטן עם התוכנה PerfectSuite שמגיעה איתו, הדיוק בצבעים שלו נעשה באמת מדהים, וגם הצגת הגרדיאנטים מושלמת (בלי תופעת ה banding המעצבנת בהצגת גרדיאנטים ברוב מסכי ה LCD).

אבל חשבת אולי על מסכי S-IPS? הם טובים יותר לעבודה גראפית מאשר PVA, MVA או P-MVA. (למיטב ידיעתי מסכי החברה EIZO נחשבים למובילים בסוג הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש מה לחשוב בכיוון ה- DELL2007FP או אם הוא מעוניין במסך גם לסרטים\משחקים אז ה DELL 2007WFP.

למסך הנ"ל יש פאנל S-IPS איכותי, שגם הוא מיוצר על ידי LG, אותן רזולוציות כמו של ה-LG, ועולה 500 ש"ח פחות ממנו.

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=473726

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S-PVA הוא פאנל די לא מוצלח ע"פ עדויות, ובטח שיהיה הרבה פחות טוב מה-, לכן ברור שפחות טוב מה-S-IPSים שהצענו.

למרות של-PVA יש זויות צפיה קצת טובות יותר מה-MVA, ואולי זמני תגובה מעט משופרים יותר, הוא הרבה יותר גרוע מה-MVA בעניין של אחידות (BANDING), עבודה בסצינות אפלות, וכו'. כך שאם לא תצליח למצוא מסך S- טוב, לך על MVA (כמובן שתלוי המסך).

אבל הסיבה שהמלצנו לך על , זה בגלל שלו יש את האיכויות הטובות ביותר, הצבעים החיים ביותר, ומספר הצבעים הגדול ביותר מבין כל הפאנלים. ואתה, כאחד שעובד עם גרפיקה כצורך ראשי, זקוק לזה אם מאוד רוצה LCD ולא מוכן להישאר עם CRT מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...