כל זה קרה אתמול? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל זה קרה אתמול?

se7en

Recommended Posts

אתם מכירים את המצבים האלה שאתה קם בבוקר והכל נראה לך מוזר?

אתה לא לגמרי בטוח למה זה ככה, מה בדיוק הסיבה ואיך זה שאתה מרגיש ככה, הרי אתה כמעט בטוח שאתמול כשהלכת לישון הכל היה כשורה ואתה מייסר את עצמך בשאלה האם שכחתי משהוא?, לא יכול להיות שזה כל כך חשוב הרי שכחתי! , אבל מה אם זה כן חשוב וסתם שכחתי? , בכל אופן אחרי שבזבזת חצי יום בנסיונות נואשים להזכר אתה פשוט יורד מזה והכל נראה רגיל לגמרי, הכל סבב סביב עניין שיכול להיות שלא קרה כלל או שהיה כל כך שולי שלא היה צורך לעבד אותו עד הסוף, אבל לפעמים יכול להיות שקרו דברים הרי גורל שאתה פשוט לא יכול לזכור.

יש למישהו הסבר הגיוני? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, לי זה תמיד קורה.

בד"כ זה איזה משהו שאני חייב להתמודד איתו והוא בורח לי כי אני מבועת מכדי להתמודד איתו, ואז אני תמיד יודע שאני אזכר בלית ברירה,

ובמקרים האחרים אני משער שזה אותו דבר, רק שאני לא זוכר את זה אף פעם.

ואני בספק שעישון עושה את זה, בסופו של דבר זה אתה עם המחשבות וההרהורים והסימני שאלה של עצמך, לא אלו של הגאנג'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בדיוק למה אתה מתכוון אבל זה הפסיק לקרות לי לפני איזה שנה - שנה וחצי..

בכל מקרה, זו לא הרגשה טובה והיא יכולה להיות מאד מעיקה. אני באמת מציע שלא תחשוב על זה ותסמוך עלי, בבוא הזמן אתה תשכח שאיי פעם היה לך את זה (כמוני, רק עכשיו הזכרת לי על זה).

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

זה כי כולנו חיים בעולם חלופי בתוך מחשב, ופשוט באמצע שינתך נחשף אליך העולם האמיתי וזה הרגשת ההלם בת מודע שלך.... זה לא ברור?

there is no spoon....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב אני מציע לך לעשות ככה להתעורר איזה יום ולנוח כל היום - תקרא ספר שמע תראה סרט בקר את חברה שלך ואת חברה של חברה שלך ויום אחרי זה תתעורר רענן רגוע וללא הרגשה זו!

מניסיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שדי שיעשעתם אותי עם התגובות שלכם.

זה קורה לי כל החיים בלי שום קשר לסמים(מסוג זה או אחר), חברה(אני אצלה כרגע דרך אגב), ספרים, מנוחה או כל אחד מהדברים שציינתם.

מה שאני מנסה לשאול זה: מישהו הצליח אי פעם להזכר או שזו עוד תופעה מוזרה כמו דה-ז'ה-וו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איש של דג'ה וו...

פשוט יש לי תקופות שכל רגע יש לי איזה דג'ה וו...

זה מפחיד בטירוף, ופעם היה לי דג'ה וו משולש, זה אומר דג'ה וו של דג'ה וו של דג'ה וו...

משהו מטורף טוטאלית !!!!, לא מומלץ לנשים בהריון ולבעלי לב חלש.

בעצם מה שדג'ה וו משולש אומר זה שאתה רואה משהו, ואתה בטוח שכבר היית בסיטואציה הזאת, אבל אתה לא בטוח, ובדיק ברגע ההתלבטות הזה אתה קולט שכבר היית בהתלבטות הזאת שהאם זה קרה (מה שהופך את זה לדג'ה וו כפול), אז אתה נזכר שגם זה קרה לך אבל אתה לא בטוח ואז אתה מנסה להזכר האם כל זה קרה לך (דג'ה וו משולש), פשוט מטורף ואני אפילו לא רוצה לנסות להבין את זה.

מישהו פעם אמר לי שדג'ה וו זה בעצם פעולה של המוח שנגרמת כתוצאה מלופ בזיכרון אנושי, הדבר קורה (כל דבר שהוא בדרך כלל איזשהיא סיטואציה) ואז לפעמים לוקח למוח יותר זמן להכניס את זה לזיכרון ואז עקב העיקוב, המקרה נכנס לזכרון רגע יותר מאוחר מהמציאות ואז אתה נזכר בזה רגע אחרי שזה קרה, ואתהבטוח שזה קרה לך כבר, כיבעצם זהקרה לפני רגע.

תאוריה מעניית מאד, אני עוד לא יודע עד כמה (אם בכלל) היא נכונה, אז הנה, השארתי לכם חברים חומר למחשבה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...