האם ניתן "לכווץ" קבצי וידאו? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן "לכווץ" קבצי וידאו?

tomer_et

Recommended Posts

האם יש דרך לכווץ קובץ - מסוג MPG או AVI?

במידה וכן, איך ולאיזה פורמט?

כוונתי, שיש לי כמה קבצי MPG דיי גדולים ואני רוצה לדעת אם... אני יכול לעשות אותם קטנים יותר.

ניסיתי להמיר אותם ל - AVI עם VirtualDub אבל לא כל כך ידעתי איזה סוג של כיווץ לעשות - ובסוף קיבלתי קובץ יותר גדול.

יש למישהו רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, התשובה היא כן! - ניתן לכווץ קבצי AVI או MPEG:

אם תמיר קובץ AVI (קובץ שבדרך כלל גדול מאוד) ל-DivX אז אתה תקבל דחיסה של לפחות 50%

אם תמיר קובץ MPG (קובץ קטן יותר מAVI) ל-DivX אז תקבל דחיסה של בערך.. 30% פחות או יותר

כשאתה ממיר את זה לDivX איכות הקול ואיכות התמונה לא יורדת בהרבה בדרך כלל בDivX אלא אם בחרת להמיר באיכות נמוכה...

אם תמיר קובץ AVI לMPG תקבל דחיסה של בערך 30% או יותר.. אבל האיכות יורדת יותר מאשר בDivX במיוחד איכות התמונה!

אז בקיצר עדיף לך להמיר את קבצי הוידאו שלך לDivX! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, התשובה היא כן! - ניתן לכווץ קבצי AVI או MPEG:

אם תמיר קובץ AVI (קובץ שבדרך כלל גדול מאוד) ל-DivX אז אתה תקבל דחיסה של לפחות 50%

אם תמיר קובץ MPG (קובץ קטן יותר מAVI) ל-DivX אז תקבל דחיסה של בערך.. 30% פחות או יותר

כשאתה ממיר את זה לDivX איכות הקול ואיכות התמונה לא יורדת בהרבה בדרך כלל בDivX אלא אם בחרת להמיר באיכות נמוכה...

אם תמיר קובץ AVI לMPG תקבל דחיסה של בערך 30% או יותר.. אבל האיכות יורדת יותר מאשר בDivX במיוחד איכות התמונה!

אז בקיצר עדיף לך להמיר את קבצי הוידאו שלך לDivX! ;D

עם איזה תוכנה?

אני ניובי בלהמיר אפשר קצת פרטים איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כדי שייצא לך קובץ קטן, אתה צריך לבחור פורמט שהוא דחוס וגם לפחור איכות יחסית נמוכה

אם תבחר איכות גבוהה הקובץ יהיה גדול, אני ממליץ על פורמט DivX בשביל דחיסה אבל שמתי לב

שהפורמט של WMV 9 הוא גם מצויין עם איכות טובה יחסית לנפח שהוא תופס (אני הקלטתי 1:38 שעות של סרט באיכות

טובה מאוד וברוזולוציה של 640 על 480 וזה תופס לי רק 486 מגה בייט, בפורמט של Media Video 9)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...