להקיא מתושבי שדרות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להקיא מתושבי שדרות

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טבעו של האדם לרצות להנות עוד ועוד מדברים טובים.

וחוץ מזה - אפשר להאשים אותם? מי היה רוצה לחזור לשדרות המופגזת שהוא נמצא באילת? אני יודע שאני הייתי רוצה להישאר.

הבעיה כאן היא שהדבר נעשה על חשבונו של אדם אחר... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר להאשים אותם! זה שהם חיים בעיר מופגזת לא נותן להם את הזכות להתנהג ככה!

וכן, הייתי בנעליהם, לזמן קצר יותר אומנם, בזמן המלחמה, ואני לא הייתי מתנהג ככה. שלחו אותי לחופש של 2 לילות בירושלים עם המשפחה, לקחתי אותו, אמרתי תודה, ושזה נגמר חזרתי. הייתי מאוד מתבייש להעז לדרוש להשאר עוד כמה לילות, ואם כבר הייתי מעז לבקש והייתי מקבל "סליחה, אבל אי אפשר, כי אנחנו רוצים להביא גם אנשים אחרים מעירך/שילמו עלייך רק ליומיים" הייתי מקבל את זה.

זה כמו שתראה קבצן מוזנח, חלוש וזקן ברחוב ותיתן לו 50 שקל, ואז בגלל שהיית כ"כ נדיב אליו, הוא יחשוב שאתה עשיר, ושתסובב ללכת הוא יקום ויתן לך מכה חזקה בראש עם אבן שתעלף אותך ואז ישדוד אותך לגמרי. וזה בעוד שלמאות אנשים אחרים שעברו על פניו והתעלמו ממנו הוא לא חשב ולא עשה כלום. אז מה תגיד, שאי אפשר להאשים אותו?

מה שתושבי שדרות עושים הוא פשע בדיוק כמו שמה שהקבצן הזה עשה הוא פשע. נתנו להם נגיד 2,000 שקל (משפחה שלמה לחצי שבוע בבית מלון באילת), ושהם ראו שיש מישהו עשיר שנתן להם סכום כזה הם רוצים לקחת ממנו עוד כמה אלפי שקלים בכוח ובאלימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר להאשים אותם! זה שהם חיים בעיר מופגזת לא נותן להם את הזכות להתנהג ככה!

וכן, הייתי בנעליהם, לזמן קצר יותר אומנם, בזמן המלחמה, ואני לא הייתי מתנהג ככה. שלחו אותי לחופש של 2 לילות בירושלים עם המשפחה, לקחתי אותו, אמרתי תודה, ושזה נגמר חזרתי. הייתי מאוד מתבייש להעז לדרוש להשאר עוד כמה לילות, ואם כבר הייתי מעז לבקש והייתי מקבל "סליחה, אבל אי אפשר, כי אנחנו רוצים להביא גם אנשים אחרים מעירך/שילמו עלייך רק ליומיים" הייתי מקבל את זה.

זה כמו שתראה קבצן מוזנח, חלוש וזקן ברחוב ותיתן לו 50 שקל, ואז בגלל שהיית כ"כ נדיב אליו, הוא יחשוב שאתה עשיר, ושתסובב ללכת הוא יקום ויתן לך מכה חזקה בראש עם אבן שתעלף אותך ואז ישדוד אותך לגמרי. וזה בעוד שלמאות אנשים אחרים שעברו על פניו והתעלמו ממנו הוא לא חשב ולא עשה כלום. אז מה תגיד, שאי אפשר להאשים אותו?

מה שתושבי שדרות עושים הוא פשע בדיוק כמו שמה שהקבצן הזה עשה הוא פשע. נתנו להם נגיד 2,000 שקל (משפחה שלמה לחצי שבוע בבית מלון באילת), ושהם ראו שיש מישהו עשיר שנתן להם סכום כזה הם רוצים לקחת ממנו עוד כמה אלפי שקלים בכוח ובאלימות.

צודק 100 אחוז גועל נפש

ככה זה ישראלים במיוחד עדות המזרח שנותנים להם משהו הם רוצים עוד ואוהבים לנצל עד הסוף

יום אחד הם יחזרו לשם וימשיכו לסבול..

זה מה שמעודד אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

באמת להקיא מהם :puke:

איזה חוצפה, אפשר לחשוב שחייבים להם משהו.

סליחה אתה לא חושב שחייבים להם משהו כל יום פצועים הרוגים בא לי להקיע ממך :puke:

הם צריכים לעשות את זה רק חבל שהם דופקים בקטנה את גידמאק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guy King - לא הבנת אותי, התכוונתי שאני מבין למה הם לא רוצים לחזור, הרי מי היה רוצה לחזור לעיר מופגזת.

אבל!

מדובר במעשה מתועב ביותר, כך לחיות על חשבונו של אחר, ולא סתם אחר - אדם נדיב שסיפק למשפחות את ההפוגה הזמנית הזו מן השיגעון שבסיכסוך הישראלי - פלשתיני.

או בקיצור - אני מבין את המניע, אך אני מגנה בתוקף את המעשה.

רועי22 - אנשים כאן בפורום יוכלו להעיד שאם יש דבר שאני שונא זה חוסר תרבות בדיון, ולכן אני נמנע מקללות במירב המקרים.

אתה, חמודי, חצית גבול.

אתה חלאת אדם, Lowlife וגזען מסריח , שבעולם כתיקונו היית מסולק מן המדינה הזו, וכצעד ראשון לקראת כך - אני חושב שלפחות מגיע לך באן מהפורום הזה...

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guy King - לא הבנת אותי, התכוונתי שאני מבין למה הם לא רוצים לחזור, הרי מי היה רוצה לחזור לעיר מופגזת.

אבל!

מדובר במעשה מתועב ביותר, כך לחיות על חשבונו של אחר, ולא סתם אחר - אדם נדיב שסיפק למשפחות את ההפוגה הזמנית הזו מן השיגעון שבסיכסוך הישראלי - פלשתיני.

או בקיצור - אני מבין את המניע, אך אני מגנה בתוקף את המעשה.

רועי22 - אנשים כאן בפורום יוכלו להעיד שאם יש דבר שאני שונא זה חוסר תרבות בדיון, ולכן אני נמנע מקללות במירב המקרים.

אתה, חמודי, חצית גבול.

אתה חלאת אדם, Lowlife וגזען מסריח , שבעולם כתיקונו היית מסולק מן המדינה הזו, וכצעד ראשון לקראת כך - אני חושב שלפחות מגיע לך באן מהפורום הזה...

לילה טוב.

שמע סוג של חיה,אני גם מזרחי ואני מודה שרוב האנשים הנצלניןם הם מהעדה הזאת מה לעשות.אני רואה את זה בעיניים

בכל מקרה לך תשן בלול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק 100 אחוז גועל נפש

ככה זה ישראלים במיוחד עדות המזרח שנותנים להם משהו הם רוצים עוד ואוהבים לנצל עד הסוף

זה מה שמעודד אותי..

:2gunsfiring: גזען מסריח.

מסכים עם Judas Iscariot בנוגע לבאן.

סליחה אתה לא חושב שחייבים להם משהו כל יום פצועים הרוגים בא לי להקיע ממך :puke:

לא, אני לא חושב.

קודם כל, אין להם הרוגים ופצועים בכל יום. וגם אם יש להם 30 פצועים ו10 הרוגים, אם כל הכאב - זו לא סיבה להתבכיין. הם לא היחידים במדינה הזאת שסובלים וסבלו מטרור. אני לא זוכר מקרה כ"כ מגעיל כשהיו ב2002/2003 פיגועים בחדרה/ירושלים כל שני וחמישי.

הם צריכים לעשות את זה רק חבל שהם דופקים בקטנה את גידמאק

מה הם צריכים לעשות? להתנהג בחוצפה ולהיות מגעילים? "רק חבל שהם דופקים בקטנה את גידמאק" - הבנאדם אשכרה מימן להם חופשה של 4 ימים, והם דורשים עוד 4. וזה לא משנה כמה כסף יש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BEN903, מי שחייב להם הגנה וביטחון זה אך ורק המדינה והצבא.

גאיידמק לא חייב להם כלום.

ואם הוא רוצה לתת להם 5 שקל הם יכולים לקחת את זה (או שלא) ולסתום את הפה, ואם הוא רוצה לתת להם 2,000 שקל הם יכולים לקחת את זה ולסתום את הפה, אבל הם לא יכולים לאנוס בכוח את גאדיימק לשלם להם עוד ויותר ממה שהוא כבר משלם. זאת פשוט גניבה, גאדיימק הוא אדם פרטי לחלוטין וכך גם כספו. הוא יכל גם לקחת את הכסף הזה ולקנות שחקן נוסף לבית"ר ירושלים או להמר בקזינו בוגאס. כל שקל ששולם עליהם הוא תרומה שלו כי הוא רוצה. הוא לא חייב להם כלום, וכמו שאתה לא צריך לשלם עליהם מכספך כך גם הוא.

ד"א, גם המדינה לא חייבת להם נופש באילת (ואתה רואה שהיא גם לא נותנת להם) - המדינה חייבת להם בטחון קיומי בלבד, ואם היא רוצה לפצות אותם על הסבל ב-5 השנים האחרונות זה צריך לבוא מחשבון המיסים, קרי - מהכיס שלי, שלך ושל גאדיימק במידה שווה.

ו-Judas Iscariot, ברור שאפשר להבין את המניע, אבל גם באנלוגיה הקצרה שהבאתי על הקבצן אפשר להבין את המניע, לא? ::) גם את המניע של מחבל מתאבד פלסטינאי אפשר להבין (שטפו לו את המוח שישראל זה השטן, הוא גר בעוני מחפיר ואין לו מה להפסיד, שהוא ימות הוא יקבל 72 בתולות והמון כבוד). להבין אפשר כמעט כל מעשה בהנחה שהאדם שעשה אותו לא בלתי שפוי או מתוחכם מדי עבורנו. כמובן שהבנה גוררת הצדקה, אבל כמו שבמקרה של מחבל מתאבד למרות ההבנה הצדקה לא מתקבלת על הדעת כך גם במקרה שלהם. וד"א, ראיתי שכן אמרת שאתה לא מצדיק את מעשיהם, אז אני מסכים עם דברייך.

ובקשר לרועי 22 ולהערת עדות המזרח - שמע, בכנות, אני לא מסתדר הכי טוב עם התרבות שלהם, בגלל שבהכרותי איתם כמלצר בגן אירועים (הקצרה, אני עובד שם רק כמה שבועות), הם מאוד תובעניים (בראייה שלי, ז"א שהם רוצים שאני אגיש להם הרבה משקאות מהבר, הרבה יחסית לעדות אחרות), ומאוד קולניים (ואני בנאדם שקט ורגוע, אז זה בא לי בקונטרס), אבל הם לארג'ים חבל על הזמן ומשאירים את הטיפים הכי גדולים (god bless them :xyxthumbs:). וכל זה לא נובע משום סטיגמה או סטריוטיפ, ככה הם באמת מהכירותי עם כמה מאות מבינהם (או שככה הם מתנהגים בחתונות לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק 100 אחוז גועל נפש

זה מה שמעודד אותי..

זכית בבאן לצמיתות על גזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק היום היה כתוב על זה בעיתון.. הוא אמר שאם הוא ירצה לרוץ לראשות הממשלה הוא בטוח שיקבל 40 מנדטים בזכות אהבת עם כלפיו.

אסור לתת לו את המדינה, לא משנה כמה נחמד הוא. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...