בעיה חמורה ב-MOHAA - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה ב-MOHAA

alexrta

Recommended Posts

אחרי הרבה זמן שלא שיחקתי במשחק החלטתי להתקין אותו ולשחק עוד הפעם. אבל אחרי שהפעלתי אותו הוא נכנס למשחק ואז מיד יצא וקיבלתי את ההודעה הבאה: GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem.

בפעם הראשונה ששיחקתי הו זה היה לפני בערך חצי שנה ואז הוא לא עשה לי בעיות ומה ששהשתנה מאז זה ה-WIN (אז היה לי 98 היום יש לי PRO) והדרייברים של הכרטיס מסך (לא זוכר איזה גירסא הייתה לי עכשיו יש לי גירסא 30.82)

בבקשה תעזרו לי ותגידו לי מה הבעיה ואיך אפשר ליפתור אותה?!?! בבקשה אני מתחנן ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שמעתי אנשים בפורם שמדברים על זה שצריך להחליף לדירקט שמירקט... אבל בגלל שאיאפשר להכנס למשחק ולשנות מבפנים צריך איכשהו לשנות מבחוץ...

פעם היו פה אנשים חכמים...

מקווה שאני מעורר פה חכמים לשעבר שיעזרו לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

תקשיב לי גם היתה אותה בעיה.

הבעיה היה עם הWINDOSXP תחליף את הXP ואכול יעבוד. :)

זה לא דרך להחליף על משחק :-\ .

alexrta

תנסה את המדריך שיש לנו פה בראש הפורום (בסטיקי) לטיפול בבעיות טכניות של חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יכול מאוד להיות ש NetMeeting אולי פתוח לך אני יודע שזה לא נראה קשור אבל תנסה לבדוק אם startup שלך התוכנה פעולת

כי היא לוקחת מלא מלא מלא משאבי מארחת

וגם כן לי היתה את אותה בעיה דיברתי אם מישהו דרך הNetMeeting והמשחק הראה לי את אותו בעיה כמו שלך איך שסגרתי אותו זה הסתדר

אני לא יודע איך זה יכול להיות אבל זה הסתדר

ודרך אגב לא החלפתי את הדריוורים שלי אני השתמשתי ב 41.09

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שמעתי אנשים בפורם שמדברים על זה שצריך להחליף לדירקט שמירקט...

עכשיו כששמתי לב שאמרת את זה...

על זה נאמר "ננעל על search.gif", הייתי נועל עכשיו אבל לא פתרו את הבעיה לחלוטין בתראדים הקודמים (ששכחתי מהם).

בכל מקרה, לפנים משורת הדין:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=6;action=display;threadid=12277;start=0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=6;action=display&threadid=8823

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...