שאלה על רובה אויר אוטומטי... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על רובה אויר אוטומטי...

musari

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהאה הבנתי בגלל זה כל העסק היה לי מוכר, רגע אז לפי מה שהבנתי בפיינטבול אפשר לקנות רובה ולהשאיר אותו אצלם ואז שבאים צריכים לשלם רק על המשחק לא על הרובה ונדמה לי גם התחמושת, יש אפשרות לעשות דבר כזה גם עם הטקטיבול? לפי מה שאני רואה אפשר לקנות את הדבר הזה ולהשאיר את זה בבית זה לא חוקי ואם אני שם את זה אצלם אני משלם כסף רק על המשחק?

ד"א אני שואל פה כי אני רוצה להיכנס לזה רק בתור התנסות לא מחפש להיות מקצוען או משהו פשוט אני מכיר כמה חברים שיש להם את הדבר הזה וחשבתי אם אני הולך אולי אני ילווה את הנשק מהם ואז אני יצתרך לשלם פחות. ד"א אומרים שצה"ל משתמש בזה הרבה לאימונים. נשמע כמו פלטפורמה אמינה אם צה"ל משתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרובים האלה מגיעים למחירים של אלפי שקלים (לרובים מקצועיים). בקשר לקניית נשק והשארתו בנשקייה בבית ברל, אני יודע שזה אפשרי עם רובה פיינטבול (כל עוד אתה חבר מועדון ויש לך אישורים מתאימים)אבל אני לא יודע לגבי איירסופט. הכי טוב זה להתקשר לפיינטבול , הם אחריים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם האיירסופט מגיעים לאלפי שקלים? אני זוכר שרציתי להיכנס חזק לקטע של הפיינטבול רק ראיתי המחירים של הרובים שמה החלטתי שאני לדבר הזה לא מתקרב. 2000 שקל בישביל רובה שאני לא יודע אם אפשר לקרוא לזה רובה זה יותר נראה כמו אקדח וזה פשוט חתיכת פלסטיק עם ברזל שמחברים לה את הבלון חמצן הזה וזהו כאילו מה לעזאזל יש שם זה כמו הפוטייטו גאן שמכינים ב100 שקל +- וזה גם יותר מגניב ומקורי.

קיצור אם זה גם עולי אלפי שקלים לא מתקרב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב קניתי כבר לא זוכר של איזה חברה אבל יותר גדולה מ747 נו אבל אם אה 600 מושבים :xyxthumbs: ;D

אבל רק בשבילי כאילו לא המטוס גרסה של ה 600 מושבים אבל ביקשתי שיעשו כמו שאני ירצה

ובוא הנה תסתכל את המיניגאן של airsoft http://www.techeblog.com/index.php/tech-gadget/video-airsoft-m-134-bb-minigun

700קליעים בדקה כאן הוא עשה על TV ישן

ותגידו אני רק מצאתי מיניגאנים אמתיים ולא מairsoft

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...